Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
KociaFerajna
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
KociaFerajna
  3 sierpnia, o 18:44 (pierwszy post)
d83dde0djakie odżywki dziewczyny polecacie na porost włosów 😏😏,proszę , o najlepsze propozycje .
oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 12
oam
  4 sierpnia, o 09:25
KociaFerajna
KociaFerajna: jakie odżywki dziewczyny polecacie na porost włosów 😏😏,proszę , o najlepsze propozycje .
Hej, osobiście nie używam już odżywek na porost włosów, ale wśród bliskich sprawdza się maska do włosów z Babci Agafii, jakaś z drożdżami.
Swego czasu używałam kallos multivitami, jednak to nie odżywka a maska, ma również działanie stymulujące porost włosów. :-)
GRADEK83
GRADEK83: Mój ty Szerloku XD
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
KociaFerajna
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
KociaFerajna
  4 sierpnia, o 12:33

A dziękuję kochana

praksyda
Reputacja: 18 | BluzgometrTM: 19
praksyda
  5 sierpnia, o 14:16

a to sie odżywki używa zeby było więcej włosów? serio to coś pomoze? chyba głownie mamy to zapisane w genach, a wypadają włosy jak jest osłabiony organizm, brakuje witamin, albo chorujemy na coś.
Odzywki jedynie poprawią wygląd włosów, ale niczego nie przyspieszą.

Jak się wlazło na dach śmietnika nie znaczy, że jesteś gotowy na Himalaje."Najlepszy"
crit
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 0
crit
  5 sierpnia, o 15:40
KociaFerajna
KociaFerajna: jakie odżywki dziewczyny polecacie na porost włosów 😏😏,proszę , o najlepsze propozycje .
problem jest w środku a nie na zewnątrz. zamiast stosowania tej chemii na włosy postaw na masaż, to powinno pobudzić cebulki włosa.
Lepiej być zacnym, niż przodki zacne mieć.
GRADEK83
Reputacja: 31 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  2 września, o 00:06

Nic tak nie poprawia wyglądu włosom jak wiater we włosach.

Ja Cię Znajdę !