GRADEK83
GRADEK83
  17 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam drogie panie a mianowicie tak z ciekawości zapytam o kilka spraw.

Tak wiec na początek zapyram jakich naturalnych domowych skutecznych sposobów używacie do czyszczenia skóry.

Jeśli jednak koźystacie z gotowych produktów to jakich i jakie sprawdzają się u wac.

Czy skuteczność plastrów lub maseczek jest porównywalna i czy te wszystkie specyfiki działają na każdą skórę nie zależnie od tego czy jest sucha czy tłusta.
Dodatkowo jak się zazwyczaj przystosować do tego typu zabiegów.

Na koniec miło widziane polecane przez was produkt które możecie polecić.

GRADEK83
GRADEK83
  27 lutego 2019

Temat rzeka jak widzę XD Ten i nie tylko ten dział wymiera jak pszczoły na ziemi.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat rzeka jak widzę XD Ten i nie tylko ten dział wymiera jak pszczoły na ziemi.

Mydłem się myj a mazidła zostaw babom :D
A jak nie działa to czymś mocniejszym % ścieraj, tylko nie podpijaj!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  1 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Mydłem się myj a mazidła zostaw babom

Ostatnio widziałem znajomą bez makijażu ..byłem rozczarowany ehh człowiek traci przez te maski kontakt z rzeczywistością XD
DyktatorMody
DyktatorMody: A jak nie działa to czymś mocniejszym % ścieraj, tylko nie podpijaj!

Amol można PIĆ :ziober2: na zdrowie
sandziax
sandziax
  20 marca 2019

Polecam maseczkę Peel Off z węgla aktywnego na wągry

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 marca 2019

Jak dla Ciebie, żel L'Oreal Hydra Energetic X Men Expert Żel Do Twarzy Oczyszczający Magnetyczny Węgiel.
Według mnie najlepszy :-)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jak widzę XD

Jak widzę węgiel do twarzy wysuwa się na prowadzenie klasyfikacji generalnej d83ddcaa
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  26 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam maseczkę Peel Off

135,00 ZŁ O ZGROZO! :D Jak bym tyle miał to bym sobie życie ułożył :D :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: aktywnego na wągry

Sylvinka
Sylvinka: Magnetyczny Węgiel.

Jak tak dalej pójdzie to dojdziemy do diamentu :D
Sylvinka
Sylvinka: L'Oreal Hydra Energetic X Men Expert Żel

26,63 zł
Cena przystępna tylko czy efekt taki jak przy reszcie węgla :P
DyktatorMody
DyktatorMody: węgiel do twarzy wysuwa się na prowadzenie klasyfikacji generalnej

Wyngiel taki prawie diament :D
Ponoć Solanki Błotko z nad morza Martwego też dobrze wpływa na cerę XD
Elena
Posty: 637 (po ~116 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 1
Elena
  27 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam drogie panie a mianowicie tak z ciekawości zapytam o kilka spraw. Tak wiec na początek zapyram jakich naturalnych domowych skutecznych sposobów używacie do czyszczenia skóry. Jeśli jednak koźystacie z gotowych produktów to jakich i jakie sprawdzają się u wac. Czy skuteczność plastrów lub maseczek jest porównywalna i czy te wszystkie specyfiki działają na każdą skórę nie zależnie od tego czy jest sucha czy tłusta. Dodatkowo jak się zazwyczaj przystosować do tego typu zabiegów.Na koniec miło widziane polecane przez was produkt które możecie polecić.

zrob sobie mikrodermabrazje diamentowa a zniknie co do jednego i bedziesz mial spokoj na rok,dwa .. :)

Pawelito: Bo jesteś Elena aka ZłotowłosyNokaut- Złociste jak promienie słońca włosy (nawet jeśli zafarbowałaś), czekoladowa karnacja, duże oczy, jedrne części ciała no i nokautujesz tym właśnie facetów...

GRADEK83
GRADEK83
  27 marca 2019

No nie kogo jak kogo ale Ciebie się tu nie spodziewałem XD Co gorsza trochę się zląkłem nawet bo akurat w tym tygodniu o tobie myślałem...a tu taka niespodzianka. Kurcze to słowo mikrodermabrazje samo w sobie wydaje sie skomplikowane XD Czułem że coś poza aktywnym węglem musi być lepszego A co innego jak nie diament XD

Prawde mówiąc nie mam problemów z wągrami a na oczyszczanie porów biały Jeleń mi wystarcza i ciepła woda XD Nawet testując taki Chiński specyfik przypominający klej do drewna Wicol dal znikome efekty bo nawet nie było czego sie przyczepic. Fajnie ze jeszcze czasem zagladasz na forke XD Nawet mialem czasem ochote cie pomolestowac na gg ale jakos nigdy czasu nie bylo XD

Elena
Posty: 637 (po ~116 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 1
Elena
  29 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie kogo jak kogo ale Ciebie się tu nie spodziewałem XD Co gorsza trochę się zląkłem nawet bo akurat w tym tygodniu o tobie myślałem...a tu taka niespodzianka. Kurcze to słowo mikrodermabrazje samo w sobie wydaje sie skomplikowane XD Czułem że coś poza aktywnym węglem musi być lepszego A co innego jak nie diament XD Prawde mówiąc nie mam problemów z wągrami a na oczyszczanie porów biały Jeleń mi wystarcza i ciepła woda XD Nawet testując taki Chiński specyfik przypominający klej do drewna Wicol dal znikome efekty bo nawet nie było czego sie przyczepic. Fajnie ze jeszcze czasem zagladasz na forke XD Nawet mialem czasem ochote cie pomolestowac na gg ale jakos nigdy czasu nie bylo XD

No widzisz jak mnie myslami przyciagles.. ja rowniez o Tobie myslalam gdzies z poltora tygodnia temu. nie bylam pewna czy to Ty Gradus.. :) chcialam skasowac tu konto,ale jednak zostawilam.. ;)

Pawelito: Bo jesteś Elena aka ZłotowłosyNokaut- Złociste jak promienie słońca włosy (nawet jeśli zafarbowałaś), czekoladowa karnacja, duże oczy, jedrne części ciała no i nokautujesz tym właśnie facetów...

GRADEK83
GRADEK83
  29 marca 2019
Elena
Elena: chcialam skasowac tu konto,ale jednak zostawilam.. ;)

No nie ma sensu kasować bo i tak się tu wraca a przynajmniej ja tak mam tak więc lepiej mieć konto w razie wu się zawsze moze przydać :D Na rozmowy o porach skóry XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.