niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 czerwca 2017 (pierwszy post)

Tak jak w temacie. Podoba Wam się piercing? Jeżeli tak to jaki konkretnie? Dlaczego akurat taki?
Jeżeli nie to dlaczego?

Moim zdaniem wszystko zależy od nas i naszego gustu, bo w końcu to my mamy czuć się ze sobą dobrze. Nie każdemu dane przebicie pasuje. To oczywiste. A jak za dużo metalu to też nie fajnie. Osobiście twierdzę też, że wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. To oczywiście kwestia indywidualna i tyle ile jest ludzi tyle będzie opinii.

Ciekawi mnie wasze zdanie :).

Jozef84
Jozef84
  17 czerwca 2017

Taki temat jest w dziale Moda i Uroda.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 czerwca 2017

Z telefonu nie wszystko widzę. Dzięki :)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 czerwca 2017

Temat jest podobny i bardzo ogólnikowy(przynajmniej ten, który znalazłam). Interesuje mnie zdanie innych konkretnie na ten temat i odpowiedzi akurat na te pytania, które tutaj zadałam. Chyba jednak zaczekam tutaj. Mimo to bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź.
Moderatorzy zamkną temat jeżeli uznają to za słuszne. :)

Jozef84
Jozef84
  17 czerwca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Podoba Wam się piercing?


Wszystko z umiarem jest do przyjęcia, przesada nie jest wskazana - "władca pierścieni".
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 czerwca 2017

Skoro wybrałeś akurat ten cytat to oznacza, że po części zgadzasz się z tym co napisałam. :)

loltossij
Posty: 356 (po ~50 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
loltossij
  17 czerwca 2017

test

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 czerwca 2017

Test? Xd

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 czerwca 2017

Prócz uszu zdecydowanie nie podobają mi się kolczyki na twarzy, w języku czy właściwie gdziekolwiek indziej. Nie potępiam, lecz współczynnik atrakcyjności spada radykalnie w moich oczach.

Podejmujesz wyzwanie?
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 czerwca 2017

No cóż. Co kto lubi. Dziękuję za Twoją odpowiedź d83dde0a

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.