zdrfreetps
Posty: 1 (po ~262 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
zdrfreetps
  31 sierpnia 2016 (pierwszy post)

Witam, bardzo chciałabym zmienić swój kolor włosów na bardziej ciemny, bo jaśniej to już raczej się nie da, ale mam problem z dobraniem, nie wiem dokładnie czego bym chciała i jaki kolor by odpowiadał mojej jasnej cerze, lekko cieplej. Proszę o pomoc

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  8 września 2016

Lepik do papy by pomógł

colle
colle
  17 września 2016

Nowy kuvrwa kolor włosów to na jajach muszę zrobić na rózowy :)

IHSI
IHSI
  17 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
zdrfreetps
zdrfreetps: bardzo chciałabym zmienić swój kolor włosów na bardziej ciemny,
Nie zmieniaj koloru blond bo ci ładniej jest , a co do zmienienia na ciemny nie pasował by ci ten kolor do karnacji , zostaw tak jak jest , ładnie jest powtarzam to .
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 września 2016

ja na twoim miejscu bym nie przyciemniała, raczej skróciła bo wydaja sie jak siano ....i zmieniła na inny blond, bardziej chłodny

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  20 września 2016
zdrfreetps
zdrfreetps: Witam, bardzo chciałabym zmienić swój kolor włosów na bardziej ciemny, bo jaśniej to już raczej się nie da, ale mam problem z dobraniem, nie wiem dokładnie czego bym chciała i jaki kolor by odpowiadał mojej jasnej cerze, lekko cieplej. Proszę o pomoc


Nie wiem czy wiesz ale farby mogą wywołać poważne choroby, w tym wiele nowotworów! Zagrożenie dotyczy zarówno produktów używanych w domach, jak i w salonach fryzjerskich.
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.