rozazkolcami
rozazkolcami
  13 maja 2016 (pierwszy post)

Jestem chora na łuszczyce czy to znaczy ze jestem gorsza

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  15 maja 2016
rozazkolcami
rozazkolcami: Jestem chora na łuszczyce czy to znaczy ze jestem gorsza

Nie, masz tylko uciążliwą dolegliwość.
Rozumiem, że choroba jest w dość zaawansowanym etapie skoro pytasz.
Ludzie boją się nieznanego, wręcz agresją reagują na coś, czego nie rozumieją i nie potrafią sobie z tym poradzić.
Niestety, musisz do tego się przyzwyczaić i przede wszystkim zadbać o własny komfort.
Może zrozumienie zależy od wieku i zaawansowania choroby.

Pamiętaj, wszyscy ludzie nie muszą Cię akceptować, jeżeli pojawi się kilka wystarczy, tym bardziej cenniejsze to znajomości :-)
PanMieczyslaw
PanMieczyslaw
  26 maja 2016
rozazkolcami
rozazkolcami: czy to znaczy ze jestem gorsza

JA jestem chory na kompleksy
Czy to znaczy że jestem gorszy ?
jechanowska
jechanowska
  31 maja 2016

Oczywiście, że nie. Wiele osób boryka się z tym samym problemem. I na pewno nie czyni to nikogo gorszym. Każdy ma jakieś problemy i to jak sobie z nimi radzi świadczy o jego wartości. Na pewno nie warto przejmować się ignorantami, ale nie wolno też się poddawać. Co do Twojego problemu skórnego: pamiętaj, że łuszczycę można bardzo długo utrzymywać w stanie remisji. Jednym z kluczy do sukcesu jest odpowiednie nawilżenie skóry, także jej głębszych warstw. Użyj w Twojej walce krem Beta-Skin Natural Active Cream, który w początkowej fazie stosuj jak najczęściej, potem profilaktycznie dwa razy dziennie. Wiele chorych na łuszczycę go stosuje i są bardzo zadowoleni z efektów. ;) Powodzenia!

FiIip
FiIip
  7 czerwca 2016

Pij duzo wody, badz pod stala kontrola dermatologiczna, odpowiednie leczenie przyniesie skutki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.