Daniel9818
Posty: 1 (po ~298 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
Daniel9818
  6 października 2015 (pierwszy post)

Witajcie, ten temat kieruję raczej do Pań, jak waszym zdaniem powinien wyglądać chłopak w wieku 17lat ? Spodnie jeansy mogą być kolorowe do tego jakaś biała koszulka a na Nią koszula ? :) i włosy postawione tak jak ja mam na zdjęciach ? Czy coś innego, czekam na normalne odpowiedzi :)

dynaminka
dynaminka
  17 października 2015

Witaj chłopcze

Noś, co Ci się podoba. Liceum to najlepszy czas, żeby wyrazić samego siebie. W gimnazjum musiałeś nosić mundurek, potem pójdziesz do pracy i będziesz musiał ubierać robocze ciuchy albo nosić się zgodnie z obowiązującym dress codem, więc kiedy, jak nie teraz? Jesteś nastolatkiem, więc nie musisz wkładać drogich koszul i butów za mniej niż 600 ale więcej niż 300 zł, możesz równie dobrze ubrać koszulę z croppa i adidasy nike. Ale ta opcja

Daniel9818
Daniel9818: Spodnie jeansy mogą być kolorowe do tego jakaś biała koszulka a na Nią koszula ?


też wydaje mi się ok
fashionelka
fashionelka
  25 października 2015
Ubieraj się tak jak lubisz, jak Ci wygodnie.Nie kieruj się zdaniem i upodobaniami innych ludzi.Bądź sobą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.