CraZyLasKaxD
Posty: 21 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CraZyLasKaxD
  22 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Cześć zakładam ten temat gdyż mam bzika na punkcie biżuterii i uwielbiam ją nosić, zazwyczaj zakładam dwa złote łańcuszki, po dwa pierścionki na dłoń, często więcej oraz bransoletkę i zegarek. Wrzuciła bym chętnie zdj teraz jak to wygląda lecz nie mam dostępu do aparatu. A Wy dziewczyny co lubicie nosić i w jakich ilościach? Jest to zwykle złota czy srebrna biżuteria? Mile widziane zdjęcia :) Pozdrawiam :)

CraZyLasKaxD
Posty: 21 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CraZyLasKaxD
  22 sierpnia 2015

@UP
Czekam na wypowiedzi.

bellavita11
bellavita11
  24 sierpnia 2015

ja zawsze mam na sobie złoty naszyjnik z zawieszką, nigdy go nie ściągam nawet do spania :P poza tym noszę często pierścionki, zazwyczaj zakładam 4 na jedną rękę , wtedy na 2 już nic nie zakładam :D

CraZyLasKaxD
Posty: 21 (po ~193 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CraZyLasKaxD
  30 sierpnia 2015

Ooo bardzo przyzwoicie :) jakieś zdjęcia albo coś ktoś? :P

dynaminka
dynaminka
  2 września 2015

nienawidzę nosić biżuterii i nie widzę żadnego celu w tym. tylko zahacza o wszystko, łańcuszki na szyi podduszają i zahaczają o włosy, resztę biżuterii też hejtuje. nie noszę i nie będę nosić

zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  4 września 2015

ogólnie naszyjniki lubię bardzo ale cenie sobie u nich wygodę. czyli nic wymyślnego, coś przyjemnego dla oka nie ważącego 5 kilo.
pierścionki tylko na serdecznych palcach :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.