SandruSSia1999
SandruSSia1999
  16 lipca 2015 (pierwszy post)

co myslicie o powiększaniu piersi . ?^^

Kombatant
Kombatant
  16 lipca 2015

Tylko w skrajnych przypadkach czyli amputacja naturalnej piersi jako pochodna choroby nowotworowej

Paradoksy
Paradoksy
  16 lipca 2015

Myślę, że tylko wtedy jeżeli kompleks mocno siada na psychice i kobieta taka ma problemy na przykład z pójściem na plażę latem, basen, boi się rozebrać wieczorem przed swoim partnerem i robi to tylko przy zgaszonym świetle.

grzesinho
grzesinho
  16 lipca 2015

Tylko naturalne piersi. Lepsze mniejsze i prawdziwe niż duże i sztuczne. ;) Silikony nie są fajne.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 lipca 2015

Może Ci jeszcze urosną. Masz dopiero 16 lat. Świat się nie kończy na cyckach, choć bez nich trudniej żyć.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Nawijka1987
Nawijka1987
  16 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o powiększaniu piersi . ?

Głupota i chore.. tak jak pocięte twarze typu (skaryfikacja).
Cerberus
Cerberus
  16 lipca 2015

a jakim rozmiarem miseczki możesz się pochwalić ?

kuchar
kuchar
  16 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o powiększaniu piersi . ?^^


"Jeśli Twoja wada to rozmiar, to sama się krzywdzisz" [...] ;)
shiva33
Posty: 1 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
shiva33
  18 lipca 2015

moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Jak się dziewczynie własne piersi nie podobają czemu by nie...moja koleżanka powiększyła piersi na poczatku roku i powiem wam szczerze że zmieniłam zdanie na ten temat. Wcale nie widac że są sztuczne, wręcz przeciwnie. Wiadomo że trzeba też znaleźć odpowiednią klinikę. Ona aż do Łodzi jechała do Dermed. Do dr Żukowskiej no ae efekt super

BlackMoonLady
BlackMoonLady
  23 lipca 2015

Ja osobiście bym się nie zdecydowała!

Ale co ktoś robi ze swoim ciałem mało mnie interesuje...jak babka chce to niech sobie nawet trzecią pierś dorobi + dwie na plecach. Co mi do tego? Każdy decyduje o swoim ciele, ale w naszym kraju już tak jest, że 'opinia publiczna' i tak wie najlepiej i tylko czeka aby obgadać, wyśmiać i skrytykować. :ziober2:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lipca 2015
shiva33
shiva33: Ona aż do


Fajna darmowa reklama od nołfejsa. Konto od 18 lipca. Ostatnie logowanie 18 lipca. Postów 1
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
HABIBl
HABIBl
  2 sierpnia 2015
Ostatnio edytowany: 26 kwietnia 1442

CYCE DOJCE BIMBAŁY DAJCIE MI JE

boniwinter
boniwinter
  4 sierpnia 2015

jestem za...skoro sa takie mozliwosci i kobieta moze poczuc sie lepiej w swoim ciele to jak najbardziej. Ja osobiscie bym swoje pomniejszyla, ale to juz bardziej skomplikowana operacja, ktorej sie boje

R90
R90
  8 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: co myslicie o powiększaniu piersi . ?^^

Masz zajebiste piersi. Skąd pytanie ?
speedtrax
speedtrax
  10 sierpnia 2015

to samo co o powiększeniu głowy:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.