TwojaTylkowSnach
TwojaTylkowSnach
  11 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Ma któraś może kolczyk w biodrze ? :D mówię oczywiście o microdermalu bo interesuje mnie na stałe a z tego co wiem to ten jest najbezpieczniejszy bo inne mogą migrować i takie tam d83dde1c a więc jak któraś by miała kolczyka w biodrze to chciałabym wiedzieć ile kosztował ile się goił i czy bardzo bolało przebijanie d83dde0a

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  12 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: mówię oczywiście o microdermalu bo interesuje mnie na stałe a z tego co wiem to ten jest najbezpieczniejszy bo inne mogą migrować i takie tam

Nie jest bezpieczniejszy, może mniej boli i nie ma takiego ryzyka zerwania, jednak... koszt około 100 zł za wykonanie jednego, gojenie się od 1 do 6 miesięcy, bolesność będąca sprawą indywidualną, umiejscowienie kolczyków "w biodrach" (otarcia o ubrania, bolesność przy zginaniu jak za nisko, etc.) nijak nie daje gwarancji nie przemieszczania się jak i w przypadku surface bar.
Wszystko może być jak najbardziej okej do kilku miesięcy od przekłucia, ale... co zrobisz jak przytyjesz, zajdziesz w ciążę, zaczepisz ubraniem?
Nie patrz na to, że coś podobnego mają znajome/jakieś laski lub ładnie wygląda na obrazkach, zastanów się nad ryzykiem, nie tylko ładnym wyglądem. Polecam też użycie Google i lekturę opinii fachowców jak i posiadaczek owego percingu ;-).

P.S. Znajomej przekłucie nie bolało, natomiast miała sporo "roboty" i dolegliwości w trakcie gojenia, kolczyków już nie ma, pozostały małe, ale jednak... blizny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.