mentoszkax33
mentoszkax33
  26 października 2014 (pierwszy post)

Gdzie wolicie kupowac, no i najwazniejsze.. czemu? d83ddcb0d83ddc55d83ddc57d83ddc59d83ddcbbd83cdfc3

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  26 października 2014

Cześć :-)

Jeżeli znam markę/rozmiar/mam pewność, że wybór jest okej to kupuję online. Częściej dzieje się tak w przypadku artykułów dziecięcych. Pomijając obuwie oczywiście ;>.
Co do galerii mam mieszane uczucia. O ile są to miejsca, gdzie można kupić niemalże wszystko to nie lubię masy ludzi, zazwyczaj na takie zakupy trzeba poświęcić sporo czasu, a to męczy. W moim przypadku są to sporadyczne sytuacje.

Mam swoje upatrzone miejsca, nawet w galeriach, wchodzę, kupuję i baj :P.

Rosiczka
Rosiczka
  5 listopada 2014

Bez różnicy. I to i to.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nigdy przez internet, naiwniakiem nie jestem

boniwinter
boniwinter
  6 listopada 2014

ksiazki, kosmetyki i perfumy, ktore znam i aktualnie potrzebuje, wszelkiego rodzaju przybory "biurowe" ktore potrzebuje do robienia moich kartek ( papier, wycinanki, bibuly, farby, brokaty, kleje maszynki, literki itp...), czasami rzeczy do kuchni albo do pokoju np koszyki, swieczki czy jakies gadzeciarskie lyzki to kupuje w necie i jeszcze nigdy nie bylam rozczarowana. Jezeli chodzi o ubrania, obuwie, leki, jedzenie itp...to nigdy w zyciu. Pewne rzeczy musze pomacac, podotykac, sprawdzic daty waznosci itp...Prawda jest taka, ze ja bardzo nie lubie chodzic na zakupy. Lazic po sklepach, szukac itp...to jest dla mnie marnowanie czasu. Internet w duzej mierze rozwiazuje moj problem:)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 listopada 2014

Elektronikę zawsze kupuję przez internet aby zaoszczędzić czas. Ciuchy zaś muszę przymierzyć ale w tych galeriach ciężko coś kupić co by mi odpowiadało. Same worki dla dresiarzy albo szmaty w paski lub kratę dla Angoli.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
TomekTomcio
TomekTomcio
  8 listopada 2014
esquilo
esquilo: Częściej dzieje się tak w przypadku artykułów dziecięcych.

Nawet nie wiesz jak zgniłem z tego subtelnego nawiązania do Patryka xD
blondynka222
blondynka222
  17 listopada 2014

ja kupuje w internecie przewaznie :) :) )
kosmetyki ubrania :) na allegro :) przewaznie

MachineV2
MachineV2
  17 listopada 2014

Zdecydowanie w galeriach mimo że w necie jest taniej. W Galeriach mogę zobaczyć, przymierzyć itd internet odbiera mi taką możliwość. Można powiedzieć że kupuje wtedy kota w worku

maskes
maskes
  20 listopada 2014
Ostatnio edytowany: za 27 kwietnia 4847

Co do miejsca zakupu to chyba w dzisiejszych czasach nie ma wątpliwości, w dobie porównywarek cenowych i innych wynalazków to najlepsza jest metoda stara jak świat, poodtykać pooglądać, przymierzyć idzie się do sklepu/galerii a jak już się zdecyduje to kupuje się w sieci ;-P
_
pozdrawiam
Masken
moje www.miasta.pw nocą

Mem0ry
Mem0ry
  20 listopada 2014

Raz przez internet zapłaciłam na allegro za bransoletkę i po 2 miesiącach udało się odzyskać kasę.Więc nigdy więcej.Takie mam szczęście pierwszy raz i jakaś wariatka która mimo gróźb zwlekała tyle czasu żeby oddać pieniądze bądź przysłać to co miała w ofercie.
Ciuchy kupuję na bazarkach ewentualnie halach bo tanio i ładnie.W galerii czasem coś lukam ale nic nigdy mi się tam nie spodobało.Ogólnie u mnie w miasteczku jest mała galeria i niewiele w niej jest.

projektlukas
projektlukas
  23 listopada 2014

najelpiej wcześniej porównać ofertę i w sklepie internetowym i w stacjonarnym. Nieraz zdarza się, że w jednym z tych miejsc są np rabaty

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciuchy kupuję na bazarkach ewentualnie halach bo tanio i ładnie.W galerii czasem coś lukam ale nic nigdy mi się tam nie spodobało.Ogólnie u mnie w miasteczku jest mała galeria i niewiele w niej jest.


Nie wiele straciłaś. U mnie w mieście są cztery zadupia handlowe i jedno centrum. Również nic w nich nie ma ciekawego.

Zadupia handlowe to takie wielkie galerie zbudowane w polu za miastem, do których trzeba jechać własnym samochodem lub autobusem. Często nawet nie ma tam chodnika żeby iść na spacer. Toteż ciuchy kupuję sporadycznie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie wolicie kupowac


Zdecydowanie galerie handlowe ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu?


Powodów jest wiele:
- Nie muszę czekać na dostawę, jak to jest w przypadku zakupów online
- Od razu mam możliwość sprawdzenia jakości materiału, z którego towar jest wykonany, przymierzenia...
- Ogladanie towaru onlineto nigdy nie to samo, co pojscie do sklepu i ocenienie czegos na wlasne oczy
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BWaLiEn
Posty: 9 (po ~129 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 30
BWaLiEn
  9 grudnia 2014

Kupowanie w Galeriach jest równe zazwyczaj z przepłacaniem jeśli oczywiście mówimy tutaj o znanych markach ;) . W "internetach" tanio , szybko , wygodnie , a czekanie 2-3 dni nikogo nie zabije ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.