MordaPsa
MordaPsa
  29 czerwca 2014 (pierwszy post)

czemu marta nie chodzi w stringach?

MartaKarinka
MartaKarinka
  29 czerwca 2014

coraz lepsze tematy tu powstają odkąd panuje tutaj samowolka xD nie pamiętam, kiedy ostatnio ktoś założył na tym dziale jakiś sensowny temat. pewnie nawet jakby takowy powstał, nikt by się nie wypowiedział, bo teraz dziewczyny z MiU mają swoje forum na fejsbuku (nie, nie należę do niego i nie wiem, o czym tam piszą, ale wiem, że mają)

A co do pytania:
są niewygodne, wchodzą w tyłek. czasem chodzę, ale rzadko, jeżeli aż tak cie to interesuje

SeksKobietyHyde
SeksKobietyHyde
  29 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: coraz lepsze tematy tu powstają odkąd panuje tutaj samowolka xD nie pamiętam, kiedy ostatnio ktoś założył na tym dziale jakiś sensowny temat. pewnie nawet jakby takowy powstał, nikt by się nie wypowiedział, bo teraz dziewczyny z MiU mają swoje forum na fejsbuku (nie, nie należę do niego i nie wiem, o czym tam piszą, ale wiem, że mają)


dasz link do ich grupy?
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do pytania: są niewygodne, wchodzą w tyłek. czasem chodzę, ale rzadko, jeżeli aż tak cie to interesuje


przeciez sa seksowne
MartaKarinka
MartaKarinka
  29 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dasz link do ich grupy?

właśnie nie mam, nikt mi nigdy nie dał, to jakaś ich tajna grupa
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez sa seksowne

są ale też są niewygodne
SeksKobietyHyde
SeksKobietyHyde
  30 czerwca 2014

no wez od kogos link do tej grupy

MartaKarinka
MartaKarinka
  30 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no wez od kogos link do tej grupy

hahahaha ciekawe kto mi da

nie zapominaj że jestem hydeparkowiczką a na miu tylko gościnnie, i lochy stąd raczej za mna nie przepadaja łącznie z prinzem
MartaKarinka
MartaKarinka
  30 czerwca 2014

jak dasz linka do tej grupy to może mi się uda tam dostać ale musze miec linka. wiec załatw linka a ja załatwie reszte bo wiem ze to grupa zamknieta

MartaKarinka
MartaKarinka
  30 czerwca 2014

w sumie byłaby dobra beka jakbyśmy wynieśli stamtad screeny i zawartość tamtej grupy jak plotkują o dupie marynie, o nas pewnie też tam piszą xD

MartaKarinka
NiesmialaNastka69
NiesmialaNastka69
  30 czerwca 2014

moze prinz cie doda xD

MartaKarinka
MartaKarinka
  30 czerwca 2014

nie chcę żeby mnie dodali, to mi niepotrzebne

NiesmialaNastka69
NiesmialaNastka69
  1 lipca 2014

xDDDDDDDDd

bekenbauer
bekenbauer
  12 lipca 2014

fuuuuuuuuuj

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.