Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  12 maja 2014 (pierwszy post)

kto zna jakis dobry sposob na to aby skora sie zciagnela aby nie bylo wiszacego brzuszka?

PROVIRON318
PROVIRON318
  13 maja 2014

zrzuciłaś 30kg, że ci skóra wisi?

FrenchShoes
FrenchShoes
  13 maja 2014

polecam ten słynny masaż twarzy
niech ktoś xD

codecalm86
codecalm86
  13 maja 2014

I tak znów przytyjesz więc po co masz się trudzić?

Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  14 maja 2014

nie przytyje znowu:) nie martw sie juz rok czasu ta wage mam :) trzeba chciec i cwiczyc i zdrowo jesc:) a ten kto mnie tu obraza to tylko pokazuje jaki jest malo inteligentny:) :)

codecalm86
codecalm86
  14 maja 2014

A jaki ma związek inteligencja z obrażaniem kogoś? Chyba nie bardzo rozumiesz co oznacza to słowo.

Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  14 maja 2014

no raczej rozumiem bo jak ktos jest madry to raczej nie obraza kogos dla tego ze zadal pytanie:/ he

SoDope
SoDope
  14 maja 2014

Balsamy ujędrniające i wyszczuplające. Zajmie to trochę czasu ale myślę, że takie balsamy mogą Ci pomóc.

FrenchShoes
FrenchShoes
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no raczej rozumiem bo jak ktos jest madry to raczej nie obraza kogos dla tego ze zadal pytanie:/ he

boże, jak stracham z jej avka, wygląda jak klaun marta umalowany na klauna
MartaKarinka
MartaKarinka
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wygląda jak klaun marta umalowany na klauna


w życiu nie byłam tam pomalowana (ŚMIECH)
Konto usunięte
Konto usunięte: Balsamy ujędrniające i wyszczuplające. Zajmie to trochę czasu ale myślę, że takie balsamy mogą Ci pomóc.

Nie liczyłabym na to.
Konto usunięte
Konto usunięte: kto zna jakis dobry sposob na to aby skora sie zciagnela aby nie bylo wiszacego brzuszka?

ćwiczenia? ale jakie to nie wiem, nie znam się, ale są tu SPECJALIŚCI, więc może Ci pomogą.
Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  14 maja 2014

po 1wsze te zdj z avka to przerobione:) zeby takie pajace jak tu niektore mogly sobie pokomentowac:) nie mialam nigdy takiego makijazu na sobie moge przeslac orygina :) ale widze ze chociaz jedna osoba jest tu normalna ktora potrafila normalnie odp na pytanie... A klaun to ty spojrz na siebie lajzo

FrenchShoes
FrenchShoes
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: po 1wsze te zdj z avka to przerobione:) zeby takie pajace jak tu niektore mogly sobie pokomentowac:) nie mialam nigdy takiego makijazu na sobie moge przeslac orygina :) ale widze ze chociaz jedna osoba jest tu normalna ktora potrafila normalnie odp na pytanie... A klaun to ty spojrz na siebie lajzo

popkałaś sie? to wykur­wiaj
codecalm86
codecalm86
  15 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no raczej rozumiem bo jak ktos jest madry to raczej nie obraza kogos dla tego ze zadal pytanie:/ he

Czyli nie wiesz czym jest inteligencja, mylisz ją z kulturą osobistą. Jedno z drugim nierzadko występuje w parze, ale nie determinują się nawzajem. Kultury nauczysz nawet małpę, a inteligencji nie da się ot tak nabyć.

A tak wracając do tematu, strasznie przypakowałaś na tym odchudzaniu, zaczynasz wyglądać jak facet. Zamiast latać na siłkę i pakować bica powinnaś po prostu mniej żreć. Wtedy z wieprza przerodziła byś się w kobietę, a nie zmierzała ku byciu facetem.
Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  15 maja 2014

hehe tak to wyglada na zdjeciu:) ze az tak po prostu mam umiesnione rece i lydki i mam tzw motylka a co najdziwniejsze to na silownie nie chodze pracowalam ciezko fizycznie:) aha i schudlam 40kg wiec itak duzy plusik:) nie jeden facet mowil ze mam fajna budowe:) a to ze umiesnione nie znaczy meskie no jeju

Sliczniutka2013
Sliczniutka2013
  15 maja 2014

cwicze w domu:) tzn taniec zumba skskanka brzuszki:) przysiady i z chodakowska skalpel :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.