miamitorino
miamitorino
  17 kwietnia 2014 (pierwszy post)

czemu jeszcze nie ma tutaj przypiętego tematu o perfumach? czyżby fotkowicze śmierdzieli bondem i cuba paris, że nie chcą o tym mówić
no chwalcie się swoimi kolekcjami
ja sie wmieszam w tłum

MODEK PRZYPNIJ

anidax
anidax
  17 kwietnia 2014

dongruppen lubi moje perfumy, z czego jestem bardzo zadowolona d83dde0a

RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  17 kwietnia 2014

playboy miami hehe

SowaMarta
SowaMarta
  18 kwietnia 2014

Ja na przyklad nie używam żadnych, nawet się nie myję, a co dopiero mówić o perfumach ;__;

SowaMarta
SowaMarta
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: layboy miami hehe

albo perfumy z biedronki, które kiedyś postowałeś w temacie na tym forum ("co sobie ostatnio kupiłeś") xD
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  18 kwietnia 2014
http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/970591,Co_sobie_ostatnio_ku/4
Konto usunięte
Konto usunięte: albo perfumy z biedronki


xDDD
ja to wszystko znajdę...

Also, Blase najlepszy zapach ever, szkoda, że już nie produkują, jako dziecko tego używałam i zawsze będe się z tym zapachem utożsamiać, mam nawet schowaną buteleczkę z resztką, którą już się nie psikam, na pamiątkę.

Teraz używam różnych, nie będę pisać jakich, bo pewnie pojawiłyby się głupie komentarze- jak będziecie na forum grzeczni, to po świętach ogarnę i zapostuję moją kolekcję butów i perfum na hyde d83dde0f
gregorm26
gregorm26
  18 kwietnia 2014

Np.Ermenegildo Zegna

RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  20 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: xDDD ja to wszystko znajdę...


ona w to uwierzyla xDDDDD
FrenchShoes
FrenchShoes
  20 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ermenegildo Zegna

fajnie, dużo nam mówi to, że ktoś używa perfum hermesa, bvlgari, cartiera czy fm xD
martinooooo
Posty: 6 (po ~108 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
TheBright
TheBright
  6 maja 2014

W dzień; Lacoste Essentials, Dior Homme,

Wieczorem; a zarazem mój ulubiony to “V” by Valentino, bardzo rzadki, intrygujący, zawsze zbiera komplementy. Ponieważ mój już się prawie kończy będąc w niedziele na zakupach postanowiłem spróbować najnowszy zapach Valentino Uomo. Jestem zawiedziony, nie ma w nim nic nadzwyczajnego, brakuje mu indywidualizmu. Biorąc pod uwagę ze to pierwszy nowy zapach od 2006 roku to powiem ze się nie wysilili.

Tak na marginesie dodam ze perfumy nie sa najlepszymi prezentami, mam pełniutkie flaszeczki CK Eternity, Hugo by Hugo Boss itp., które dostałem w prezencie i raczej nigdy ich nie będę nosił. Perfumy to bardzo indywidualna sprawa i ciężko jest komuś cos dopasować.

FrenchShoes
FrenchShoes
  6 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dior Homme

Konto usunięte
Konto usunięte: W dzień

chyba sobie żartujesz d83dde33 dla mnie to oczywisty zapach na wieczory, w dodatku te jesienne
TheBright
TheBright
  6 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: TheBright: Dior HommeTheBright: W dzień chyba sobie żartujesz dla mnie to oczywisty zapach na wieczory, w dodatku te jesienne


Zapach to sprawa indywidualna, dotego czynniki takie jak osobisty zapach, rodzaj skory czy otoczenie maja duży wpływ na końcowy wynik.
FrenchShoes
FrenchShoes
  8 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapach to sprawa indywidualna, dotego czynniki takie jak osobisty zapach, rodzaj skory czy otoczenie maja duży wpływ na końcowy wynik.

Mają duży wpływ, ale charakteru pewnych perfum nie zmienisz i np. nie da rady użyć świeżaka pokroju davidoff - cool water/coty - aspen w chłodny wieczór.
MuyBueno
MuyBueno
  10 maja 2014

Kenzo flower i DG light blue - ewentualnie CK euphoria

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.