PascalHens
PascalHens
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
https://imageshack.com/scaled/large/841/5nwt.jpg

Krótka piłka fajne/nie fajne. - Jaram się od dawna tym czerwonym modelem.

W końcu znalazłem je dostępne i zastanawiam sie czy brac.

Ale opinie mile widziane.
gife
gife
  29 czerwca 2013

Jestem fanem Air Maxów classic BW od 10 lat. Zrywam dopiero...drugą parę. Myślę, że to wystarczająca rekomendacja.
Acha. Te buty są podrabiane i sprzedawane nawet w salonach NIKE za niemałą sumkę. Znajdź oryginał i kup. Gaz w podeszwie jest wieczny o ile normalnie z nich korzystasz.

ZlMNA
ZlMNA
  29 czerwca 2013

TAK NIE DO KONCA....

gife
gife
  29 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: TAK NIE DO KONCA....

Mówisz A, powiedz B..Nic z Twojego posta nie wynika.
ZlMNA
ZlMNA
  30 czerwca 2013

po prostu ten szary mi sie nie podoba sa za mdłe.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 lipca 2013

Mi się nie podobają.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  1 lipca 2013

Ja to nie wiem skąd ta zajawka na air maxy. Pewnie w jakiś fajnych sam bym pośmigał, ale jak widzę, że wszyscy w tym latają to jakoś mi się odechciewa... plus ta cena za takie laczky.

ZlMNA
ZlMNA
  1 lipca 2013

ja bym kupiła te


DuchPastwisk
DuchPastwisk: plus ta cena za takie laczky.
najgorsze jest to ze cena nie jest adekwatna do ich jakosci
DuchPastwisk
DuchPastwisk
  1 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorsze jest to ze cena nie jest adekwatna do ich jakosci

No właśnie wiem, rozumiem, żeby jakość tych butów była zajebista ale w kółko mi znajomi mówią, że raz dwa im się niszczą więc nie widzę sensu, aby je kupować.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  1 lipca 2013
DuchPastwisk
DuchPastwisk: znajomi mówią, że raz dwa im się niszczą

Potwierdzam, koledze zjechały raz dwa - po miesiącu już wyglądały, jak schodzone...
pijana
pijana
  1 lipca 2013

Nie przepadam za kolorystyką infraredową lub podobną, za Hyperfuse'ami zresztą też średnio.
I nie zgodzę się, że się niszczą, jedynie farba na midsole'u, zwłaszcza w 90tkach, ale poza tym jakoś nic mi się nie dzieje. Zresztą nigdy nic mi się nie działo z żadnymi butami, jak się dba, tak się ma.

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  1 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się dba, tak się ma.

Jak się będzie dbać i adidasy z tesco za 30 zł się nie zniszczą. Ale jak się płaci 400 zł za buty, to sorry... ale tu już nie można się martwić, że się rozkleją. Płacę= wymagam.
pijana
pijana
  1 lipca 2013
DuchPastwisk
DuchPastwisk: Jak się będzie dbać i adidasy z tesco za 30 zł się nie zniszczą. Ale jak się płaci 400 zł za buty, to sorry... ale tu już nie można się martwić, że się rozkleją. Płacę= wymagam.

Mam chyba 11 par butów Nike, nie obchodzę się z nimi jak z jajkami, piorę w pralce z ciuchami i nie rozkleiło mi się NIC ;)
mirra20
mirra20
  1 lipca 2013

też mam jedne nike, już chyba z 10 lat i grałam w nich w siatkówkę teraz gran i biegam i dają radę, więc też podbijam, że mają buty chyba nie da zdarcia

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  1 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mają buty chyba nie da zdarcia

To też zależy od modelu, ja najdłużej buty nike miałem ze 3 lata i byłem zadowolony.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.