escapetoparadise
escapetoparadise
  20 czerwca 2013 (pierwszy post)

Przejrzałam forum i nie znalazłam takiego tematu jeśli coś przeoczyłam to przepraszam. Więc mam do was dziewczyny pytanie czy próbowałyście zdobić w ten sposób paznokcie? I czy któraś z Was wie może co mam zrobić jeśli lakier nie chce mi się utrzymywać i ładnie rozlewać na powierzchni tylko opada w dół. Byłabym bardzo wdzięczna za rady i opinie co myślicie o takim zdobieniu:)
http://www.google.pl/search?q=wodna+metoda+paznokci&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=W8HCUdX9CY36sgbY7YCoAg&ved=0CDgQsAQ&biw=1280&bih=666#facrc=_&imgdii=_&imgrc=mcxg8ISw0v2ucM%3A%3BHUgVy4NeRpnMRM%3Bhttp%253A%252F%252Fwzorkinapaznokcie.net%252Fwp-content%252Fuploads%252F2012%252F09%252F140.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwzorkinapaznokcie.net%252Fwodny-fiolet%252F%3B500%3B700

Bianka
Bianka
  20 czerwca 2013

ja używałam do tego lakierów Astor i wychodziło:) może zbyt duża powierzchnia wody? spróbuj w kieliszku (mniejsze naczynie) ja tak robiłam i było okej:p

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  20 czerwca 2013

ja kiedyś je sobie robiłam, i właśnie z niektórymi lakierami było tak że całe krople opadały na dno.
najlepiej wychodziło mi z China Glaze albo OPI ;)
bardzo mi się one podobają, ale dużo z tym zabawy

escapetoparadise
escapetoparadise
  20 czerwca 2013
Bianka
Bianka: ja używałam do tego lakierów Astor i wychodziło:) może zbyt duża powierzchnia wody? spróbuj w kieliszku (mniejsze naczynie) ja tak robiłam i było okej:p


Właśnie próbowałam w takiej normalnej szklance a z tego co oglądałam jak to robią w internecie to nawet w większych miseczkach to robiono:) ale spróbuje w czymś mniejszym:)
A czy orientujecie się może jaka ma być temperatura wody, bo raz czytam że zimna raz że temperatura pokojowa. A niektórzy piszą że nie woda normalna z kranu tylko destylowana albo alkohol.
escapetoparadise
escapetoparadise
  20 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo mi się one podobają, ale dużo z tym zabawy

No z tym racja że dużo zabawy i dość dużo lakieru bo kilka kropli na każdy paznokieć a właściwie jego większość zostaje zebrana do wyrzucenia.
GRADEK83
GRADEK83
  20 czerwca 2013

Nie wiem ale może to nie od naczynia zależy lecz o temperatury wody sprawdź na zimnej i ciepłej no i na takiej pokojowej 21°C

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  20 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy orientujecie się może jaka ma być temperatura wody, bo raz czytam że zimna raz że temperatura pokojowa. A niektórzy piszą że nie woda normalna z kranu tylko destylowana albo alkohol.

woda powinna być z temp. pokojowej, ale chyba z zimną z kranu też powinno wyjść
Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2013

Fajne to jest, ale jakoś nie chce mi się w to bawić

GRADEK83
GRADEK83
  20 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne to jest, ale jakoś nie chce mi się w to bawić


Ty leniu oponkowy :ziober2: :P
Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty leniu oponkowy :P


Ciężko mi robić takie paznokcie, skoro nie moge podjadać międzyczasie czipsów, zrozum.
Bianka
Bianka
  20 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy orientujecie się może jaka ma być temperatura wody, bo raz czytam że zimna raz że temperatura pokojowa. A niektórzy piszą że nie woda normalna z kranu tylko destylowana albo alkohol.

mi wychodziło w zimnej kranówie :D nie wiem co tam wymyslają.. raczej alkohol odpada bo rozpuszcza lakier :p
GRADEK83
GRADEK83
  20 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko mi robić takie paznokcie, skoro nie moge podjadać międzyczasie czipsów, zrozum.


No tak ale takie szlaczki to chyba tylko na tych tipsach najlepiej wychodzą :P Czyli ty pewnie nie nosisz takowych implantów :D
Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ale takie szlaczki to chyba tylko na tych tipsach najlepiej wychodzą :P


Nie, to sie robi na naturalnych paznokciach,

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli ty pewnie nie nosisz takowych implantów :D


NIGDY :) Zresztą, swoje paznokcie mam zajebiaszcze :D
GRADEK83
GRADEK83
  20 czerwca 2013
Bianka
Bianka: mi wychodziło w zimnej kranówie :D nie wiem co tam wymyslają.. raczej alkohol odpada bo rozpuszcza lakier :p


Zapewnie przez to że w zimnej wodzie zawarty w lakierach rozpuszczalnik wolniej się ulatnia :D Więc woda najlepiej zimna :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to sie robi na naturalnych paznokciach,


Aha no ale efekt ciekawy dosyć :P
Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2013
Bianka
Bianka: . raczej alkohol odpada bo rozpuszcza lakier :p


Hm, no niezupełnie chyba - ja na przykład czasem robię sobie takie paznokcie: http://bi.gazeta.pl/im/0/10158/z10158400Q,Paznokcie-z-nadrukiem.jpg i do tego potrzebuje alkoholu :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.