razotka
razotka
  15 kwietnia 2013 (pierwszy post)
Hej! (-:

Brzmi skomplikowanie ale wykonanie jest bardzo proste:
Pyłek ten można kupić na Allegro, sprzedawany jest w małych słoiczkach jak na ozdoby do paznokci. Słoiczek taki w zależności od długości paznokci powinien wystarczyć na ok.2-3 razy, kosztuje ok. 2,50zł.

1. Malujemy paznokieć lakierem (ważne żeby kolor był jak najbardziej zbliżony do koloru pyłku, który zamierzamy nałożyć)


2. Kiedy lakier jest jeszcze mokry, umieszczamy go w słoiczku z pyłkiem. Można też pyłek nakładać za pomocą pędzelka bezpośrednio na paznokcieć.


3. Warto robić to po kolei, czyli najpierw pomalować jeden paznokcieć, obsypać go a nastepnie drugi.
4. Nadmiar pyłku należy zebrać a całość docisnąć do płytki paznokcia.

Efekt końcowy wygląda tak:


***
Próbowałyście w ten sposób ozdabiać paznokcie?
Co sądzicie o tej metodzie?

Sama jeszcze nie próbowałam ale chyba z czystej ciekawości chciałabym sprawdzić od strony technicznej jak to wygląda. Czytałam, że jedyny problem jaki jest z tymi paznokciami to wtedy, gdy się je czymś pobrudzi, np podkładem.
Pozadrawiam,
Ż.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  15 kwietnia 2013

Okropne, wyglądają wręcz ohydnie.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
marta0859
marta0859
  15 kwietnia 2013

Nie podoba mi się to ani trochę, Żaneto. :)
poza tym mało praktyczne się wydają...

pijana
pijana
  15 kwietnia 2013

Jak są dobrze zrobione, to wyglądają dobrze, ale chyba tylko do pierwszego mycia rąk :P

kasey00
kasey00
  15 kwietnia 2013

Też mi się nie podobają

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 kwietnia 2013

opcja dobra na jakieś specjalne okazje typu imprezy, wesela itp itd
efekt też fajny, ale jak dla mnie za dużo dziub-dziania z tym jest :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  15 kwietnia 2013

dziwnie to wygląda, widziałam w superdrug'u takie są z MUA chyba za 3 euro ale nie wiem czy bym takie nosiła, ja mam obsesje na punkcie bakterii i co chwilę myję ręce, więc raczej by mi się to nie sprawdziło ;)

pijana
pijana
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak są dobrze zrobione, to wyglądają dobrze

Trololo -.-
razotka
razotka
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym mało praktyczne się wydają...

a tipsy są praktyczne? :)
Gejszalicious
Gejszalicious: efekt też fajny, ale jak dla mnie za dużo dziub-dziania z tym jest :)

ja boję się tego, że nierówno się rozprowadzi ten pyłek i wtedy paznokcie będą wyglądać jakby były na nich bruzdy :/
Konto usunięte
Konto usunięte: Trololo -.-

grunt, że wiem o co Ci chodzi :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 kwietnia 2013

Nie przekonuje mnie ta metoda, może nie wygląda źle, ale wizja osypywania się tego meszku jest dość przerażająca :ziober2:.
Przeczeszesz włosy palcami i na pewno coś w nich zostanie, no i mycie rąk... sporo pewnie się poodkleja i paznokcie nie będą już ładnie wyglądy.

:ziober2:
Paulinessa
Paulinessa
  16 kwietnia 2013

Ogólnie podbijam Dominikę - widziałam naprawdę dobrze zrobione tego typu paznokcie i efekt jest fajny :tak: Bo na zdjęciu w temacie trochę niechlujnie jednak to wygląda. Chętnie bym wypróbowała, ale właśnie zastanawiam się jak będą wyglądać po zwyczajnym myciu rąk, nie wspominając o sprawie z podkładem, który nakładam palcami :) Ale nie jest to drogie, można spróbować :)

Beti
Posty: 257 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Beti
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale właśnie zastanawiam się jak będą wyglądać po zwyczajnym myciu rąk


tak :
http://4.bp.blogspot.com/-FHIHcG5DPF0/UHg4DATSwpI/AAAAAAAAK1U/FWwTRnsZwGs/s640/ciatevelvet-1-14.jpg

sia, sia. *,*

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 kwietnia 2013

Okropne..

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

marta0859
marta0859
  16 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a tipsy są praktyczne? :)


tego nie powiedziałam :)

chociaż jakby się zastanowić- na pewno bardziej praktyczne niż takie paznokcie..
Andzia2711
Andzia2711
  16 kwietnia 2013

[

Konto usunięte
Konto usunięte: Próbowałyście w ten sposób ozdabiać paznokcie? Co sądzicie o tej metodzie?


Nie próbowałam,ale jestem ciekawa. Zastanawiam się jak zareagują z wodą, kremem do rąk, podczas typowych czynności życiowych, jak wygląda odprysk, czy jest trwały i czy przy dotykaniu nie odkształci się. Za tę cenę chyba można spróbować :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.