Paulinessa
Paulinessa
  29 marca 2013 (pierwszy post)

Trendy na wiosnę: czarno-białe

Na punkcie czarno-białych kreacji oszalały celebrytki. Klasyczny duet kolorów jest bardzo elegancki i łatwy do noszenia bez względu na okazję. Vanessa Hudgens wybiera go na czerwony dywan, a Victoria Beckham na wyjście do restauracji. Każda gwiazda ma swój pomysł na stylizację. Niektóre wybierają ciekawy fason stroju, inne nietuzinkowy wzór, ważne by wszystko było czarno na białym. A może białe na czarnym?

snobka.pl



Q1 Lubicie takie klasyczne połączenie kolorów?

Q2 Ubieracie się tak też na co dzień, czy tylko na bardziej oficjalne wyjścia (albo nawet i nie)?

Q3 Pokażcie jakieś ubrania w w/w kolorach, które upatrzyłyście sobie już na wiosne :)

ZlMNA
ZlMNA
  29 marca 2013

lubie i zazwyczaj sie ubieram kontrastowo i bardzo mi to pasuje do mojego typu urody :)

w00tjump
w00tjump
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1 Lubicie takie klasyczne połączenie kolorów?


ogolnie bardzo nie lubie koloru bialego, i nie pasuje mi on. wiec ten 'trend' nie dla mnie, chociaz ta sukienka na olivii wilde piekna!
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie takie klasyczne połączenie kolorów?

zależy od humoru, zima czesto nosze takie stonowane kolory, na lato wole raczej paste ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Ubieracie się tak też na co dzień, czy tylko na bardziej oficjalne wyjścia (albo nawet i nie)?

tak jak już wspomniałam, zależy od humoru, ale nie jest powiedziane że na jakieś oficjalne wyjścia, na uczelnie też tak często chodze ubrana ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokażcie jakieś ubrania w w/w kolorach, które upatrzyłyście sobie już na wiosne :)

raczej nie szperam po necie i nie szukam nic, bo lecze się z uzależnienia kupowania ciuchów online - bez mierzenia. zazwyczaj źle trafiam, i mam teraz pół szafy z nowymi ciuchami jeszcze z metkami ;p
ale dzisiaj kupiłam sobie W SKLEPIE ;d sweterek biały i drobne małe czarne serduszka ;d normalnie nie mogłam się opszeć ;d
Paulinessa
Paulinessa
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bez mierzenia. zazwyczaj źle trafiam, i mam teraz pół szafy z nowymi ciuchami jeszcze z metkami ;p


Nie mogłaś ich odesłać/wymienić? :) też sporo kupuję online i nigdy mi się nie zdarzyło nie trafić z rozmiarem, wszystko jak na mnie szyte :rotfl:
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mogłaś ich odesłać/wymienić?

zazwyczaj jakos cos zamawialam to z allegro, wiec wszystko bylo kupowane przez ciotke a ja nie mieszkam w Polsce wiec zanim do niej przyszla paczka, a pozniej do mnie to juz bylo po terminie na zwrot.
czasem jak cos kupowalam na angielskich stronach to nie oplaca sie odsylac bo przesylki drogie ;p zreszta nie lubie sie bawic w takie wymienianie
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko jak na mnie szyte

no ja mam w tym problem, bo mam szerokie biodra i troche duzy biust wiec roznie to bywa z tymi rozmiarami ;p
Paulinessa
Paulinessa
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja mam w tym problem, bo mam szerokie biodra i troche duzy biust wiec roznie to bywa z tymi rozmiarami ;p


Rozumiem, kupowanie bez mierzenia to zawsze jakieś ryzyko. Albo rozmiar, albo po prostu na nas samych może nam się dana rzecz nie spodobać :)
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: albo po prostu na nas samych może nam się dana rzecz nie spodobać :)

no właśnie! bo na tych wszystkich modelkach z internetowych sklepów wszystko ładnie leży.. ;( ;dd
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1 Lubicie takie klasyczne połączenie kolorów? Q2 Ubieracie się tak też na co dzień, czy tylko na bardziej oficjalne wyjścia (albo nawet i nie)? Q3 Pokażcie jakieś ubrania w w/w kolorach, które upatrzyłyście sobie już na wiosne :)


1. Raczej tak :)
2. Lubie takie stroje, ale ostatnio zakladam je na bardziej oficjalne wyjscia :)
3. Staram sie nic nie upatrywac, zazwyczaj ide do sklepu, rozgladam sie i kupuje to, co wpadnie mi w oko :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
pijana
pijana
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1 Lubicie takie klasyczne połączenie kolorów? Q2 Ubieracie się tak też na co dzień, czy tylko na bardziej oficjalne wyjścia (albo nawet i nie)? Q3 Pokażcie jakieś ubrania w w/w kolorach, które upatrzyłyście sobie już na wiosne :)

1. Lubię :tak:
2. I na co dzień i na wyjścia, choć dawno nie miałam na przykład białej koszuli - ogólnie ich nie lubię, a do bieli solo jestem zbyt blada. Mam sporo koszulek w biało czarne paski, zazwyczaj z przewagą czerni.
3. Czy kupię którąś - nie wiem, ale nosiłabym :D


agoosiaaa
agoosiaaa
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1 Lubicie takie klasyczne połączenie kolorów? Q2 Ubieracie się tak też na co dzień, czy tylko na bardziej oficjalne wyjścia (albo nawet i nie)? Q3 Pokażcie jakieś ubrania w w/w kolorach, które upatrzyłyście sobie już na wiosne :)


1. Lubie :)
2. Szczerze mowiac to ubieram sie w sposob na jaki mam w danej chwili ochote :)
3. Nic nie upatrzylam :)
madzia2143
madzia2143
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kupię którąś - nie wiem, ale nosiłabym :D

ta ostatnia chyba z orsay'a?
pijana
pijana
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ta ostatnia chyba z orsay'a?

Dokładnie :)
madzia2143
madzia2143
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie :)

widziałam właśnie w witrynie, zwróciła moją uwagę ;)
marta0859
marta0859
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1 Lubicie takie klasyczne połączenie kolorów?


podoba mi się takie połączenie kolorów, ale nie kreacje które są przedstawione na tych zdjęciach.
Konto usunięte
Konto usunięte: Q2 Ubieracie się tak też na co dzień, czy tylko na bardziej oficjalne wyjścia (albo nawet i nie)?


na co dzień rzadko.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.