styka51
styka51
  21 marca 2013 (pierwszy post)

Witka ;)



Postujemy więc przystojnych polaków ;)

Pozdro, Stycz :ziober2:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 marca 2013

a ja zapostuję tego pana :ziober2:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
marta0859
marta0859
  21 marca 2013

to jest PAN? :rotfl:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 marca 2013

mam takie przeczucie, że jest :D

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

@mirra20, są rożne gusta plus bezguścia :rotfl: W czasach Sparty taki Wojewódzki zostałby w wiosce z emerytami, kobietami i dziećmi.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  21 marca 2013
massacre
massacre: @mirra20, są rożne gusta plus bezguścia W czasach Sparty taki Wojewódzki zostałby w wiosce z emerytami, kobietami i dziećmi.

w jego przypadku nie chodzi mi o sylwetkę, a raczej o twarz:P
mój chłop do Spartan też by się nie nadawał:lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

W jego przypadku chodzi mi o wszystko :rotfl: Twój chłop ma akurat zachowaną symetrie twarzy, przyjemną dla oka. Obrażasz go takim porownaniem :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  21 marca 2013
massacre
massacre: W jego przypadku chodzi mi o wszystko Twój chłop ma akurat zachowaną symetrie twarzy, przyjemną dla oka. Obrażasz go takim porownaniem

hehe wcale nie obrażam:P sam wie, że jest chudzielcem pomimo tego, że żre za dwóch (czasami sama mu zazdroszczę przemiany materii), ale i tak mi się podoba:mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

Ale do Wojewódzkiego? Zlituj się :ziober2: Mój był chody jak go poznałam. BYŁ... Ostatnio z wagi uciekł :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

*chudy - nie chody xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  21 marca 2013
massacre
massacre: Ale do Wojewódzkiego? Zlituj się Mój był chody jak go poznałam. BYŁ... Ostatnio z wagi uciekł

nie no do Wojewódzkiego nie jest podobny nic a nic:P
znaczy się mówisz, że potem tyją jak mają za dobrze?:P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

Jeśli miałabym patrzeć na naszym przykładzie, to facet tyje podczas pierwszej ciąży :rotfl: Poźniej schudł, a ostatnio znowu przybrał na masie. Ale mi sie taki podoba :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  21 marca 2013
massacre
massacre: Jeśli miałabym patrzeć na naszym przykładzie, to facet tyje podczas pierwszej ciąży Poźniej schudł, a ostatnio znowu przybrał na masie. Ale mi sie taki podoba

to może oznaka zbliżającej się ciąży;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

Proszę Cię :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  21 marca 2013
massacre
massacre: Proszę Cię

no co:mrgreen:
skoro jest taka zależność:D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

Tego jeszcze nie wiem :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.