ZlMNA
ZlMNA
  28 lutego 2013 (pierwszy post)

Poszukuje kremu do twarzy,cera mieszana. Avon naturals ogorkowy , ziaja czy co innego?

marta0859
marta0859
  28 lutego 2013

Nie wiem Magdaleno czy mój post Cię usatysfakcjonuje, ale polecam zwykły krem Nivea albo ten:

też mam skórę mieszaną i niby nie powinnyśmy używać takich kremów bo rzekomo są za tłuste, ale ja lepszego jeszcze nie znalazlam

ZlMNA
ZlMNA
  1 marca 2013

Niecierpie nivea za zapach ;/

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  1 marca 2013

zawsze jak używałam nivea to w ciągu dnia świeciła mi się skora i myślałam ze to wina jakiegoś podkładu, ale odkąd odłożyłam nivea zaczęłam używać vichy normaderm - jest do skory mieszanej dodatkowo zwalcza tez miejscowe zaczerwienia, szybko sie wchłania i ogólnie jestem pod wrażeniem jak matuje - świetnie nadaje sie pod makijaż ;)

marta0859
marta0859
  1 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niecierpie nivea za zapach ;/


czemu? ja go właśnie uwielbiam m.in. za zapach, zwłaszcza nivea soft :zakochany:
ZlMNA
ZlMNA
  1 marca 2013
po prostu nie lubie ;( A bambino?
marta0859
marta0859
  1 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A bambino?


też używałam, ale jakoś mi nie przypadł go gustu Magdaleno, to tani krem, możesz spróbować, może dla Ciebie akurat będzie ok, najwyżej Ci nie będzie pasował i będzie leżeć gdzieś na dnie w szafce tak jak u mnie :)
ZlMNA
ZlMNA
  1 marca 2013

;( luszcze sie na nosie i przy brwiach jak dupa weza ;( Kurcze,ufalam ziai i dupa blada ;(

marta0859
marta0859
  1 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ( luszcze sie na nosie i przy brwiach jak dupa weza ;( Kurcze,ufalam ziai i dupa blada ;(


przecież ta cała ziaja to jedno wielkie gówno, jak nie lubisz nivei to maść z witaminą a
ZlMNA
ZlMNA
  2 marca 2013

W moim salonie na kosmetyce w 80% procentach pracuje sie tylko na ziai.

Bayje
Bayje
  2 marca 2013

ale Ziaja PRO jest droższa od Bielendy Profesionalnej XD
ja ze Ziai mam tylko jeden krem - przeciwzmarszczkowy +30 :D

ZlMNA
ZlMNA
  3 marca 2013

Nie za pozno na taki krem? :rotfl:

trzebinianka
trzebinianka
  3 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuje kremu do twarzy,cera mieszana. Avon naturals ogorkowy , ziaja czy co innego?


Nie ma nic lepszego od oleju kokosowego !
modnisia01
modnisia01
  6 marca 2013

jak masz naprawde taki problem ze skórą, może warto isc do dermatologa ? na pewno coś poradzi ;)

ZlMNA
ZlMNA
  6 marca 2013

@modnisia , smieszna jestes :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.