kasey00
kasey00
  14 lutego 2013 (pierwszy post)

cześć d83dde0c

Taki luźny temacik:
Na jakie ciuchy polujecie w związku ze zbliżającą się wiosną? Jakieś trendy wpadły Wam w oko albo wręcz przeciwnie?

Miłego dnia! d83ddc97

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  14 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie ciuchy polujecie w związku ze zbliżającą się wiosną? Jakieś trendy wpadły Wam w oko albo wręcz przeciwnie?


Hoho! Na całe multum. :) Chciałabym szereg butów - jakieś spotowe (np Nike Air Max, tylko na moim zad*piu nie mam gdzie zmierzyć), botki na obcasie/koturnie albo płaskie, baleriny, lordsy, tenisówki. Sportowa kurtkę (zakochałam się dzisiaj w jednej w 4F :zakochany:, ale 330zł...), kremowy albo czarny klasyczny trencz, sportową bluzę. Spodnie - kolory raczej ciemne, byle nie dżinsy. Chociaż 2 spódnice - jedną elegancką ołówkową, drugą mniej oficjalną. Jakiś jasny sweterek, długi albo krótki. Już po ptokach, ale buty EMU albo UGG - może "po sezonie" byłyby tańsze. Oczywiście podzielam opinię niektórych, że wyglądają tragicznie, ale od kiedy je zmierzyłam "dla jaj" w jednym sklepie, tak od tamtej pory pies drapał wygląd - są tak miękkie, ciepłe i wygodne, że... :rotfl: Chodząc po sklepach, na pewno zauważyłabym coś jeszcze, ale na tą chwilę tylko to, z czego połowa to abstrakcyjne zachciewajki, których w rzeczywistości nie potrzebuję od razu. :P No i jeszcze wór złota. :ziober2:

A trendy... jakoś nie śledzę ich tak bacznie. Kupuję to, co widzę w sklepach i to co mi się spodoba - i przede wszystkim w czym dobrze się czuję i wg mnie dobrze wyglądam. :)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  14 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Miłego dnia!


Dziękuję, wzajemnie - w tym wypadku już tego jutrzejszego! :) d83ddc97
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  14 lutego 2013

poluje na chinosy w jakimś fajnym kolorku

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: cześć Taki luźny temacik: Na jakie ciuchy polujecie w związku ze zbliżającą się wiosną? Jakieś trendy wpadły Wam w oko albo wręcz przeciwnie? Miłego dnia!


w sumie to juz mysle o wiosnie, ale chyba niczego, co bedzie tej wiosny na topie, w garderobie mi nie brakuje.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kasey00
kasey00
  15 lutego 2013
Kiniowska
Kiniowska: Hoho! Na całe multum. :)

widzę właśnie :D dlatego
Kiniowska
Kiniowska: jeszcze wór złota.

baardzo Ci się przyda :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: poluje na chinosy w jakimś fajnym kolorku

np. jakim? :)
massacre
massacre: w sumie to juz mysle o wiosnie, ale chyba niczego, co bedzie tej wiosny na topie, w garderobie mi nie brakuje.
byłam na zakupach i nie dało się nie myśleć o wiośnie- kolorki, kwiatuszki itd. :) ale u mnie wciąż dużo śniegu :(
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  15 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: baardzo Ci się przyda


:rotfl:
Szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. :P
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 lutego 2013

szukam torebki i czarnej ramoneski, botki i adidasy sobie dziś zamówiłam :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 lutego 2013
Kiniowska
Kiniowska: Już po ptokach, ale buty EMU albo UGG - może "po sezonie" byłyby tańsze. Oczywiście podzielam opinię niektórych, że wyglądają tragicznie, ale od kiedy je zmierzyłam "dla jaj" w jednym sklepie, tak od tamtej pory pies drapał wygląd - są tak miękkie, ciepłe i wygodne, że...

też właśnie poluję na emu :) najlepiej czarne lub granatowe :) a tak swoja drogą to one mi się podobają i zawsze podobały :)

natomiast nie potrafię zrozumieć uwielbienia niektórych kobiet do workerów (? tak to się nazywa chyba? :woot:) szczególnie tych na koturnie lub obcasie :) w zeszłym roku jesienią i wiosną idąc ulicą wydawało mi się, że mijam setki robotników budowlanych :ninja:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  15 lutego 2013

EMU najlepiej kupić w necie, od 200 zł można trafić na wyprzedażach. Ale nie znam się na modelach, nie wiem który najlepszy :P

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  15 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: np. jakim? :)


granatowy albo bordowym ;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 lutego 2013

Na amazonie można trafić tanio Emu i Ugg, przysyłają do Polski. Ceny jak wiadomo zależą od modelu i długości.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 lutego 2013
massacre
massacre: Na amazonie można trafić tanio Emu i Ugg, przysyłają do Polski. Ceny jak wiadomo zależą od modelu i długości.

taaaa, ale często ceny wysyłki do polski są tak wysokie, że w sumie na jedno wyjdzie czy zamówi się w PL czy UK, dodatkowo trzeba tez doliczyć opłatę za przelew za granicę :(
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  16 lutego 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: też właśnie poluję na emu :) najlepiej czarne lub granatowe :) a tak swoja drogą to one mi się podobają i zawsze podobały :)


I najdłuższe, tak jak ja? :) Też chciałabym czarne - ewentualnie grafitowe. Brązowe w ostateczności, bo jak tak patrzę do szafki to wszystkie zimowe i jesienne buty mam w różnych odcieniach brązu. :zonk: A pod kolor mam tylko jedną torebkę! :rotfl:

Od "zmierzenia" kompletnie nie zwracam uwagi na ich wygląd (ciepło i komfort rekompensują wszystko z nawiązką!) - co nie zmienia faktu, że kojarzą mi się z takimi cieplutkimi, babcinymi i domowymi papuciami. :rotfl:

Na razie wiszą w sferze marzeń, do czasu aż uzbieram albo znajdę wór złota. :) Reszta w/w zachcianek tak samo.

Gejszalicious
Gejszalicious: natomiast nie potrafię zrozumieć uwielbienia niektórych kobiet do workerów (? tak to się nazywa chyba? ) szczególnie tych na koturnie lub obcasie :) w zeszłym roku jesienią i wiosną idąc ulicą wydawało mi się, że mijam setki robotników budowlanych


Masz na myśli te popularne addasy na koturnie? :D Ja już tych nazw nie ogarniam... W sumie to myślę jeszcze o dwóch typach - miks addasa i oficerek, za kostkę oraz ciężkie buty "wojskowe" (CAT, Timberland). Takie miodowożółte.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 lutego 2013
Kiniowska
Kiniowska: I najdłuższe, tak jak ja? :) Też chciałabym czarne - ewentualnie grafitowe. Brązowe w ostateczności, bo jak tak patrzę do szafki to wszystkie zimowe i jesienne buty mam w różnych odcieniach brązu. A pod kolor mam tylko jedną torebkę!

ja mam jasnoniebieskie i niestety szybko się brudzą :( dlatego chciałabym kupić ciemne, co bym nie musiała ich zbyt często "prać" :) ale za to idealnie pasują mi do kurtki :ziober2:
Kiniowska
Kiniowska: Masz na myśli te popularne addasy na koturnie? :D Ja już tych nazw nie ogarniam...

niee, adidasy na koturnie to sneakersy


a o workery to mi o cos takiego chodziło :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.