agoosiaaa
agoosiaaa
  3 lutego 2013 (pierwszy post)
Hej ho :)

Wczoraj Polacy wybrali nową Miss Polonia 2012. Tytuł najpiękniejszej powędrował do subtelnej Mazowszanki, Pauliny Krupińskiej, którą możemy kojarzyć z pokazów Macieja Zienia i Deni Cler.

Paulina do finału konkursu dostała się z dziką kartą i, jak sama przyznała, trudno jej było uwierzyć w wygraną.

Miss Polonia 2012 z wykształcenia jest pedagogiem, ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jej największą pasją jest sport - uwielbia freeride na rowerze w polskich górach. Interesuje się także podróżami, tańcem, kinem oraz gotowaniem.

Paulina zdradziła również swoje największe marzenie - jest nim zjazd z wulkanu na wyspie Maui na Hawajach.

Zdjecia:








Pytania:
1. Co sadzicie o nowej miss?
2. Jezeli ogladaliscie wybory, to kto byl wasza faworytka? (wrzucajcie zdjecia jesli mozecie :D)


Pozdrawiam, Ag :)
Paulinessa
Paulinessa
  3 lutego 2013

Ładna, po prostu :)

Nie oglądałam :)

w00tjump
w00tjump
  3 lutego 2013

bardzo ladna.

kasey00
kasey00
  3 lutego 2013

Ładna, ale jeśli chodzi o figurę to nie jest jakoś super smukła i zgrabna. Aniołki VS 2764

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  4 lutego 2013

Ładna i tylko ładna, na arenie międzynarodowej czyli universe pewnie będzie niewidzialna , a figura mi się nie podoba, płaska deska a nogi jak jakieś kołki, takze przy kobiecych sylwetkach jakie będą na universe takze raczej nie ma szans.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  4 lutego 2013

Chociaż patrząc na te obok się nie dziwię ze wygrała, nigdy nie zrozumiem czemu na tych konkursach są takie babki skoro Polki są naprawdę piękne i jest ich od groma.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lutego 2013

1. Sadze, ze jest bardzo przecietna, nijaka, bezplciowa. Figura jak dla Miss ma wiele do zyczenia. Twarz, na ktora mozna patrzec 3 godziny a w ciagu nastepnej minuty sie o niej zapomni. Jednym slowem: porazka.
2. Nie ogladam takich rujnujacych oko i psychike smieci :zabawa:

Psyche30
Psyche30: Chociaż patrząc na te obok się nie dziwię ze wygrała, nigdy nie zrozumiem czemu na tych konkursach są takie babki skoro Polki są naprawdę piękne i jest ich od groma.


podbijam.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  4 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o nowej miss? 2. Jezeli ogladaliscie wybory, to kto byl wasza faworytka? (wrzucajcie zdjecia jesli mozecie :D)

1. Brzydka nie jest, ale jak już wyżej dziewczyny pisały, mało charakterystyczna.
2. Nie oglądałam;p
pijana
pijana
  4 lutego 2013

Ładna, trochę mi przypomina Żmudę-Trzebiatowską kiedy stoi przodem. Nie oglądam takich rzeczy.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 lutego 2013

Nie oglądałam.
Według mnie dziewczyna jest bardzo ładna, m sympatyczną buźkę.
Na tle vice prezentuje się rewelacyjnie.

mirra20
mirra20
  4 lutego 2013

Pani z nr 13 przypomina mi trochę laskę z teledysków Basshuntera, czy jak to się tam pisze.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 lutego 2013

byly wszystkie u mnie w hotelu, powiem szczerze ze byly ladniejsze, a tej to nawet nie pamietam.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lutego 2013

@Prinz To potwierdza tylko moją teorię :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lutego 2013

To tez sie wypowiem: moim zdaniem twarz ok, ale:

massacre
massacre: Twarz, na ktora mozna patrzec 3 godziny a w ciagu nastepnej minuty sie o niej zapomni.


+ figura... nie widzialam innych zdjec niz, te co sama tu wrzucilam, ale moim zdaniem to figure ma tragiczna.
Paulinessa
Paulinessa
  5 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widzialam innych zdjec niz, te co sama tu wrzucilam, ale moim zdaniem to figure ma tragiczna.


Podbijam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.