Felka
Felka
  12 stycznia 2013 (pierwszy post)

Szukam dobrego kleju do rzęs , ale w mniejszej pojemnosci , zachwalany w sobie DUO spoko,ale on jest za duży na moje potrzeby , zamierzam sobie przykleic 2 gora 3 razy w najblizszym czasie.
Coś łatwo dostępnego

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2013

Wg mnie duo jest najlepszy. Poszukaj mniejszych opakowań. Z resztą ja nie chodzę w sztucznych rzęsach na standardzie, nawet po roku czasu dobrze klei i nie mam problemu z moimi nadwrażliwymi oczami.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2013

P.S. Bardzo dobry klej mają tez w opakowaniu rzęsy marki Ardell - osobiście moje ulubione :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Felka
Felka
  12 stycznia 2013

wlasnie wyczailam , ze inglot ma tez klej w takiej malej fiolce co mi to odpowiada. Ciekawe czy mocno sie ceny roznia na stronce inglota a punktem sprzedazy.

pijana
pijana
  12 stycznia 2013

Nie pamiętam ile płaciłam za Inglota, 5 zł to max. Ale na studniówce zarówno mi jak i koleżance, która miała Inglotowy klej rzęsy po prostu się odklejały.

Felka
Felka
  12 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pamiętam ile płaciłam za Inglota, 5 zł to max.

wlasnie sie zaraz wybieram po niego :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na studniówce zarówno mi jak i koleżance, która miała Inglotowy klej rzęsy po prostu się odklejały.

te w tej malutkiej fiolce,tak?
TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  12 stycznia 2013
Felka
Felka: Szukam dobrego kleju do rzęs , ale w mniejszej pojemnosci , zachwalany w sobie DUO spoko,ale on jest za duży na moje potrzeby , zamierzam sobie przykleic 2 gora 3 razy w najblizszym czasie. Coś łatwo dostępnego

Najlepszy jak dla mnie jest eyelure, kupuje go razem z rzęsami. Możesz je dostać przez internet, polecam nr 146 :)

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 stycznia 2013
Felka
Felka: te w tej malutkiej fiolce,tak?

nie, ten w butelce po kujawskim.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Felka
Felka
  12 stycznia 2013
Prinz
Prinz: nie, ten w butelce po kujawskim.

SUPER lub zobacz podgląd
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 stycznia 2013
Felka
Felka: wlasnie wyczailam , ze inglot ma tez klej w takiej malej fiolce co mi to odpowiada. Ciekawe czy mocno sie ceny roznia na stronce inglota a punktem sprzedazy.

na wakacjach kosztował ok 4 zł
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Felka
Felka
  13 stycznia 2013

Kupilam za 2,bo promocja ;-)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 stycznia 2013
Felka
Felka: Kupilam za 2,bo promocja ;-)

to ci się udało, a ja kupiłam w wakacje duo i żałuję, bo teraz leży i go nie używam
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Felka
Felka
  13 stycznia 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: ja kupiłam w wakacje duo i żałuję, bo teraz leży i go nie używam

no ja nie widze sensu kupowania jak nie uzywam ;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 stycznia 2013

Ja Eyelure nie polecam, nawet jak kupię z tej firmy rzęsy to klej z opakowania odrazu ląduje w śmietniku.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 stycznia 2013

mi najbardziej do tej pory przypasowal klej z eyelure, kleje na nim wszystkie Rzęsy jakie mam (oczywiście nie swoje), nic mi się jeszcze nigdy na nim nie odkleilo, szybko schnie, w ogóle moim zdaniem jest świetny.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.