RafalMK
RafalMK
  9 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam.

Spodobały mi się takie portki:



Z czym je nosić ?
Podobają się wam ?
Pasuje facetowi taki kolorek ?
Może macie jakieś inne propozycje spodni w takim kroju ?

Kiedyś była moda na sweterki w paski ,później przyszła moda na sweterki w stylu norweskim...
A wam jakie się podobają ? Standardowy krój ,czy jakieś cardigany ? Jakie kolorki ? (mile widziane zdjęcia)

Ja byłbym za czymś takim:



takim



takim



Aha,jeszcze pod kątem zbliżającej się wiosny- RAMONESKA -chciałbym sobie sprawić,czekam na opinie.

Podoba się ?
Każdemu pasuje ?
Czy tylko dla punków,metali i na motor ?

Jeśli ktoś nie wie o czym mowa to zamieszczam foto:









Pozdrawiam!

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czym je nosić ? Podobają się wam ? Pasuje facetowi taki kolorek ? Może macie jakieś inne propozycje spodni w takim kroju ?


nie widza mi sie,sa zbyt oczoyebne jak dla mnie
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś była moda na sweterki w paski ,później przyszła moda na sweterki w stylu norweskim... A wam jakie się podobają ? Standardowy krój ,czy jakieś cardigany ? Jakie kolorki ? (mile widziane zdjęcia)


wole cardigan jak juz
sweter norweski kojarzy mi sie ze swetrem dla starych dziadkow dlatego mi sie nie podoba
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba się ? Każdemu pasuje ? Czy tylko dla punków,metali i na motor ?


nie bo kojarzy mi sie wlasnie z punkami i innymi
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 stycznia 2013

Czerwień zbyt mocna i jasna, choc widziałam paru chłopaków w spodniach w tym kolorze i wyglądali dobrze. Ja jednak wybralabym ciemniejszy odcień, czerwonego wina, wiśni, przygaszonej czerwieni.

Święta sie skończyły wiec wszelakie swetry z reniferami wracają do szafy.

Zapinane blazery i cardigany z grubym kolnierzem są teraz na fali i już nimi rzygam. Jeśli chcesz być modny za wszelką cenę to tak, możesz je kupić.

Kurtki skórzane tylko z prawdziwej skory. Sztuczne wyglądają w moich oczach tanio i tandetnie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 stycznia 2013

Ramoneska musi pasować do osobowości, z reszta jak cały outfit. Do mnie pasuje, bo mam charakter, a skóra go podkreśla i nadaje "pazura" ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  9 stycznia 2013
massacre
massacre: "pazura" ;)

tego słynnego pazura?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 stycznia 2013

Wolałabym, by moja uroda nie była porównywana do kogoś, kto wygląda jak niemyta Cyganka, więc nie ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 stycznia 2013

Obczaiłaś ten pasek z kolekcji na wiosnę lato? Czyż nie jest boski? :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  9 stycznia 2013
massacre
massacre: Obczaiłaś ten pasek z kolekcji na wiosnę lato? Czyż nie jest boski?

jest oj jest:zakochany:
a obczaiłaś już te strony co Ci podesłałam?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 stycznia 2013

Nie miałam kiedy, ale oblukam na pewno :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  9 stycznia 2013
massacre
massacre: Nie miałam kiedy, ale oblukam na pewno

ja też tylko zerknęłam, bo mam teraz ważniejsze sprawy na głowie
q3056q10
q3056q10
  9 stycznia 2013

Ubieraj się tak,żeby pasowało to do Ciebie, a nie że widziałeś w sklepie i dużo osób się tak ubiera bo to słabe. Nie trzeba kopiować modnych rzeczy tylko się nimi inspirować :)

razotka
razotka
  9 stycznia 2013

trzeci sweterek :zakochany:
ramoneska zdecydowanie odradzam
a czerwone spodnie wolę u dziewczyn

RafalMK
RafalMK
  9 stycznia 2013
massacre
massacre: Jeśli chcesz być modny za wszelką cenę to tak, możesz je kupić.

Nie,nie chcę.

massacre
massacre: Kurtki skórzane tylko z prawdziwej skory. Sztuczne wyglądają w moich oczach tanio i tandetnie.

Jeśli skóra to tylko naturalna, skóry eko nie uznaję.

massacre
massacre: Ramoneska musi pasować do osobowości, z reszta jak cały outfit. Do mnie pasuje, bo mam charakter, a skóra go podkreśla i nadaje "pazura" ;)

Myślę,że do mnie też by pasowała.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ubieraj się tak,żeby pasowało to do Ciebie, a nie że widziałeś w sklepie i dużo osób się tak ubiera bo to słabe. Nie trzeba kopiować modnych rzeczy tylko się nimi inspirować :)

Ubieram się tak jak mi pasuje, przychodzę tu z pewną radą, chcę poznać wasze zdanie na ten temat co może wywołać całkiem ciekawą dyskusję :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pasuje facetowi taki kolorek ?

Tak jak świni siodło.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kasey00
kasey00
  10 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak jak świni siodło.

:mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czym je nosić ? Podobają się wam ? Pasuje facetowi taki kolorek ? Może macie jakieś inne propozycje spodni w takim kroju ?

Podobają ale chyba zbyt wyrazisty kolor- chociaż kto co lubi, może ktoś chce się wyróżniać. Jeżeli nie to proponuję bardziej stonowane odcienie (burgundowy, zielony,granatowy). Do czego? Do t-shirtów, do koszul, do swetrów ---> Twoje propozycje są spoko, poza tym w norweskie wzory- już skończył się sezon na nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba się ? Każdemu pasuje ? Czy tylko dla punków,metali i na motor ?

Nie tylko ale akurat ta którą przedstawiłeś ma charakter i nie każdemu będzie pasować.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.