marta0859
marta0859
  20 grudnia 2012 (pierwszy post)

Dawno nie zakładałam tu tematu, a dzisiaj przez przypadek szukając na youtubie teledysków z wiejskich techno imprez natknęłam się na teledysk Wiery Brjeżnjewnej [?] - (mniejsza o to) i jako zdelkarowana lesbijka się z lekka zachwyciłam. :zakochany:













zapodam jeszcze teledyski, w sumie uważam, że na teledyskach lepiej wygląda, niż na zdjęciach.
https://www.youtube.com/watch?v=sX1FDlEAqYs
https://www.youtube.com/watch?v=P4J3XDwegU8&NR=1&feature=endscreen
(radzę wyłączyć dźwięk, bo to jakieś denne ruskie disko xD)

___________
___________
# Podoba się? Co na tak, co na nie?
# Ile w skali od 1-10?

pozdrawiam

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012

Kameleonie zmien taktyke, czy swoja skore raz jeszcze, bo przynudzasz :*

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kameleon
Kameleon
  21 grudnia 2012
massacre
massacre: Kameleonie zmien taktyke, czy swoja skore raz jeszcze, bo przynudzasz :*

Wolę uprzedzić, ze sie nie rewanżuję ani nie podlizuję żeby ktoś mi tego nie zarzucił.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Kameleon
Kameleon: Wolę uprzedzić, ze sie nie rewanżuję ani nie podlizuję żeby ktoś mi tego nie zarzucił.

w sumie dobra taktyka ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  21 grudnia 2012
massacre
massacre: Na MiU nie ma za to zadnej rotacji A powaznie, to na hajdzie wyroznia sie tylko kilka osob, reszta to mdla, bezosobowa masa.

No niby nie ma, więc pewnie też dużo rzeczy na swój temat wiecie, ale wtedy odnosiłam się konkretnie do hyde a nie do MiU, bo z abbadonem pisaliśmy o forum hyde, a nie na temat forum moda i uroda :-)

massacre
massacre: A powaznie, to na hajdzie wyroznia sie tylko kilka osob, reszta to mdla, bezosobowa masa.


Tu w sumie też :D

Kameleon
Kameleon: Marta dla mnie jesteś najlepsza. Chciałbym Ci poznać. Podziwiam kobiety z pasją.


Przykro mi Kameleonie, ani Ty, ani Twój trolling nie jesteście w moim typie :(

p.s. chyba pomyliłeś osoby z deczka, bo to nie ja pisałam o tym, że komplementy mogą być odbierane jako podlizywanie się czy grzeczność, miałam wręcz odwrotne zdanie, więc nie wiem, po co uskuteczniasz ten trolling w moim temacie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu w sumie też :D

jako, ze tu jest o wiele mniej osob statystyki ida na korzysc MiU :D
chociaz tych mdlych jest tu juz o wiele mniej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: p.s. chyba pomyliłeś osoby z deczka, bo to nie ja pisałam o tym, że komplementy mogą być odbierane jako podlizywanie się czy grzeczność, miałam wręcz odwrotne zdanie, więc nie wiem, po co uskuteczniasz ten trolling w moim temacie.


tak, to ja to napisalam :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wtedy odnosiłam się konkretnie do hyde a nie do MiU, bo z abbadonem pisaliśmy o forum hyde, a nie na temat forum moda i uroda :-)


zeby sie do czegos odniesc, dobrze jest miec porownanie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kameleon
Kameleon
  21 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: p.s. chyba pomyliłeś osoby z deczka, bo to nie ja pisałam o tym, że komplementy mogą być odbierane jako podlizywanie się czy grzeczność, miałam wręcz odwrotne zdanie, więc nie wiem, po co uskuteczniasz ten trolling w moim temacie.

Pisze o tym tak ogólnie żeby NIKT mi nie zarzucił że się podlizuję. :zabawa:
Jak już pisałem, Podziwiam kobiety z pasją. Rzadko którakolwiek ma jakąś.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Kameleon
Kameleon: Podziwiam kobiety z pasją. Rzadko którakolwiek ma jakąś.

a mnie podziwiasz Kameleonie? :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  21 grudnia 2012
massacre
massacre: jako, ze tu jest o wiele mniej osob statystyki ida na korzysc MiU :D chociaz tych mdlych jest tu juz o wiele mniej ;)


Może. To też zależy od tego, co kto rozumie poprzez "bycie mdłym".
massacre
massacre: zeby sie do czegos odniesc, dobrze jest miec porownanie :)

też racja, chociaż w tym przypadku może i nawet porównywanie tych dwóch forów nie było konieczne ;)

p.s. Jasmina na propsie? :D
http://i.pinger.pl/pgr354/b9eda8690027e85a50d0fe83/Zdj%C4%99cie2720.JPG
marta0859
marta0859
  21 grudnia 2012
Kameleon
Kameleon: Pisze o tym tak ogólnie żeby NIKT mi nie zarzucił że się podlizuję.

aha, to zmienia postać rzeczy kameleonie

Kameleon
Kameleon: Jak już pisałem, Podziwiam kobiety z pasją. Rzadko którakolwiek ma jakąś.


Myślę, że większość ma jakąś.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To też zależy od tego, co kto rozumie poprzez "bycie mdłym".

Racja... dla wielu "ludzi hajda" fajnyboj nie jest mdly, dla mnie tak :zabawa:
Poza tym chamstwo i prostactwo tak popularne na hajdzie nie czyni ludzi charyzmatycznymi ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: http://i.pinger.pl/pgr354/b9eda8690027e85a50d0fe83/Zdj%C4%99cie2720.JPG


wyglada jak bulgarska tirowka, tanio, tandetnie i niesmacznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: w tym przypadku może i nawet porównywanie tych dwóch forów nie było konieczne ;)


a do czego porownalabys hajd jak nie do sasiednich forow?
do czata?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że większość ma jakąś.

i tu znowu sie z Toba nie zgadzam, wiekszosc ludzi nie ma zadnej pasji.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kameleon
Kameleon
  21 grudnia 2012
massacre
massacre: a mnie podziwiasz Kameleonie?

Jak mi kupisz Ajfona 5 to się zastanowię.
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że większość ma jakąś.

Sprawdźmy:
Masakro jaką masz pasję? :zabawa:
marta0859
marta0859
  21 grudnia 2012
massacre
massacre: a do czego porownalabys hajd jak nie do sasiednich forow? do czata?

po prostu myślę, że MiU ma nieco inną specyfikę niż hyde, właśnie przez to, że nie ma tu tyle chamstwa raczej, porównywać oczywko zawsze można, ale nie zawsze trzeba.

massacre
massacre: i tu znowu sie z Toba nie zgadzam, wiekszosc ludzi nie ma zadnej pasji.

no dobra :) może i tak - nie znam większości ludzi, żeby się na ten temat wypowiadać, powinnam napisać - "wielu ludzi ma".

lecę :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Kameleon
Kameleon: Jak mi kupisz Ajfona 5 to się zastanowię.

podaj adres na PW

Kameleon
Kameleon: Masakro jaką masz pasję?


prawo (kocham siedziec w paragrafach), wspinaczke, zumbe, wyciskanie na silowni :zabawa:
podroze i seks sa takze moimi pasjami, inwestycje (ogolnie ekonomia)... to sa moje pasje, zainteresowan i hobby mam wiecej :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam większości ludzi,

ja tez nie, jednak tutaj mozna spokojnie uogolnic, bo po pasji poznajemy ludzi interesujacych, a jednak takich nie czesto spotykamy w swoim zyciu ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.