Adidasowa
Adidasowa
  20 grudnia 2012 (pierwszy post)

Wiem, wiem teraz takie tematy będą aż do znudzenia, ale kolejny temat w sprawie sukienki. Kręcę się i kręcę, i albo ja jestem aż taka wybredna, albo rzeczywiście nic konkretnego nie ma. Nie podobają mi się czysto balowe czy wieczorowe sukienki. I na studniówkę chciałabym sukienkę z takim dołem:
http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/210944-0749_3?$productPress$

http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/555169-0080_1?$productPress$

I tak, KONIECZNIE z takim dołem, ponieważ ubóstwiam ten rodzaj sukienek. Nie musi to być ASOS, jakakolwiek inna firma, albo jakiś bezfirmowiec, żeby tylko miała taki dół.
Błagam o pomoc, bo wychodzę już z siebie i staję obok.
Koleżanki strasznie szaleją na punkcie sukienek ze strony:
www.prettywomen.pl
Przejrzałam wszystkie i nie widzę nic sensownego :and:

Adidasowa
Adidasowa
  20 grudnia 2012
Abaddon
Abaddon: Patrycjo, me gały widziały sporo kiecek w których byś wyglądała jedwabiście. Lecz foch mój spowodował że nie wkleję nic Tobie tu, męcz się ^^ ;D

A tam gadasz, o co masz foszka?:*

styka51
styka51: Poza tym JA uważam, że na studniówkę powinna być sukienka elegancka, klasyczna, a nie jakaś dyskotekówka. Bo to przecież impreza szkolna... Ale co ja tam wiem... stara jestem

Tak, tak. Mama mi to samo powtarza. Sęk w tym, że mi się takie eleganckie suknie wieczorowe nie podobają. Oglądałam kilka studniówek i mają dziewczyny takie sukienki jak ja bym chciała :zakochany: więc chyba jednak pasuje :D
Adidasowa
Adidasowa
  20 grudnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: I dlatego nie powinno się wybierać jakichś miętowych i tego typu koroneczek, ale każdy ma inny gust :)

Jaki typ sukienek preferujesz na 100dn?:> Może zmienię zdanie:)
Abaddon
Abaddon
  20 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A tam gadasz, o co masz foszka?:*

Tak :( Za co to wiesz doskonale. Idę stąd póki dla mnie łaskawi są :bye:
Adidasowa
Adidasowa
  20 grudnia 2012
Abaddon
Abaddon: Tak :( Za co to wiesz doskonale. Idę stąd póki dla mnie łaskawi są

Oj tam, oj tam, szukaj mi sukienki, to zrobię w niej focie na outfitach :D bajo:bye:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  20 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki typ sukienek preferujesz na 100dn?:> Może zmienię zdanie:)


Odrobinę błyskotek, stonowany kolor czyli różnego rodzaje złota, biel, czerń i inne tego typu połączone ze sobą, bo nie przepadam za zwykłymi małymi czarnymi. Moim zdaniem koronkowe sukienki które wrzuciła Paulinessa nadają się na lato, ale to tylko moje zdanie. Możesz sobie zobaczyć moją w temacie wyżej o zakupach, nie jest to szczyt moich marzeń ale w sklepach nie mogłam znaleźć nic innego.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  20 grudnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: dlatego nie powinno się wybierać jakichś miętowych i tego typu koroneczek, ale każdy ma inny gust :)

No własnie :D
Mi podobała się moja studniówka, praktycznie wszystkie dziewczyny w czarnych/granatowych/szarych sukienkach. No super to wyglądało, tak dorośle, jak prawdziwi maturzyści, a nie tacy wyciągnięci z wesela.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  20 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Adidasowa

A tak dokładniej mówiąc gdyby taka była to kupiłabym z dołem jakim Ty chcesz, złotą albo inną świecącą górą i wyciętymi plecami :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  20 grudnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Moim zdaniem koronkowe sukienki które wrzuciła Paulinessa nadają się na lato, ale to tylko moje zdanie.


Wyszukałam po prostu najbardziej zbliżone do fasonu o jaki pytała.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  20 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyszukałam po prostu najbardziej zbliżone do fasonu o jaki pytała.

Wiem, nie mówie o Twoim guście tylko o sukienkach.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  20 grudnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Wiem, nie mówie o Twoim guście tylko o sukienkach.


Chyba z tych co wstawiłam to taka najbardziej by się już nadała na studniówke:
http://www.areyoufashion.com/niebieska-szyfonowa-sukienka-bezowym-gorsetem-p-7572.html
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  20 grudnia 2012

zelando.. tam znajdziesz masę takich sukienek nawet już od stówy, ale ceny i do dwóch tysięcy dochodzą, wiec zależy na co kogo stać. ;)
http://www.zalando.pl/paprika-metallic-mullet-sukienka-koktajlowa-zloty-p4521c032-917.html - pierwsza jaka mi się wyświetliła :D

WilczeLyko
WilczeLyko
  20 grudnia 2012
SummerSale
SummerSale: zelando.. tam znajdziesz masę takich sukienek nawet już od stówy, ale ceny i do dwóch tysięcy dochodzą, wiec zależy na co kogo stać. ;)

Przepraszam za offtop, ale nie słuchajcie jej, wysyła na pw reklamy erotyczne, kilka razy już zgłaszałem profil i nic ;o.
Dziękuję, dobranoc.
[color=white]Ehehehehehe ;D.
Paulinessa
Paulinessa
  20 grudnia 2012

a ja szukam wełnianej , czarnej fajnej sukienki. Pomożecie? :DDD

Abaddon
Abaddon
  20 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja szukam wełnianej , czarnej fajnej sukienki. Pomożecie? :DDD

A co ja baran? ;D Czarną Listą poczęstuję Cię xD Obojętnie jaką? Jakieś wymiary czy cuś oć byś podała ;>
Paulinessa
Paulinessa
  20 grudnia 2012
Abaddon
Abaddon: A co ja baran? ;D Czarną Listą poczęstuję Cię xD Obojętnie jaką? Jakieś wymiary czy cuś oć byś podała ;>


Tyś czarna owca xD
wymiary? :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.