Martynka9696
Martynka9696
  19 grudnia 2012 (pierwszy post)

Hej.
Ja w temacie, depilacja i wszystko na ten temat.
Co używacie do depilacji, jak często itp, itd,

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  19 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co używacie do depilacji, jak często itp, itd,

Próbowałam z depilatorem, maszynką, kremami i woskiem.
Głównie bazowałam na maszynce, ale codzienne golenie jest uciążliwe. A włosy rosły coraz szybciej i szybciej..
Jeśli chodzi o kremy - jako nastolatka gdy użyłam go pierwszy raz efekt był niezły, aż 4 tyg spokoju. Potem ten okres się skrócił. Jak miałam tydzień spokoju to było super...
Kupiłam depilator. Pierwsze próby kończyły się goleniem nóg na raty, jednego dnia jedna noga, a na drugu druga. Bolało.. szczególnie łydki i kolana, innych miejsc bym nie próbowała. Po pierwszym użyciu miałam spokój na ok. 3 tyg. Potem poprawka. Niestety pomimo peelingów (3-4 razy w tyg.), czy myciu się szorstką rękawiczką ;/ miałam okropnie wrastające się włoski... Potrafiłam wydłubać czasem włosy, które miały z 3 cm!
Spróbowałam z woskiem. Pierwszy raz był u kosmetyczki. Robota spartaczona, leniwa kosmetyczka zostawiła mi pasy włosów ;/ i to na 3 dni przed ślubem.
Musiałam poprawić maszynką.
Jeśli chodzi o odrastanie, pierwszy raz nie miałam aż tylu gęstych włosów, rosły kępkami i pierwsze pojawiły się po ok. 3-4 tyg.
Potem sama spróbowałam w domu. I chyba pozostanę przy tym. Ewentualnie spróbuje też innych rozwiązań. Na pewno na laser długo mnie nie będzie stać xD
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  19 grudnia 2012

maszynka i jakiś żel

Babsy
Babsy
  19 grudnia 2012

Maszynka. Próbowałam wszelkich sposobów dostępnych w domu, i: kremy mi obrzydliwie śmierdza i są niedokładne. depilator boli, wosk też;-) nie przeszkadza mi częste golenie. Kiedyś może spróbuje wosku lub pasty cukrowej u kosmetyczki :-)

UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  19 grudnia 2012

Tak jak dziewczyny wyzej, eksperymentowalam z prawie wszystkim:
1. maszynki jednorazowe - wlosy szybko odrastaja, a komu sie chce depilowac codziennie?
2. [b]krem - dawno temu to bylo, musialam czekac az wlosy beda odpowiedniej dlugosci, bo krotkich krem nie zbieral - nie chcialo mi sie. Poza tym zapach kremow, ktore uzywalam jakies 10-15 lat temu - FUJ. Pewnie sie wiele zmienilo w okresie dekady, ale ja od tamtego czasu kremu w rekach nie mialam.
3. paski woskowe w domu - nie potrafie dokladnie nimi depilowac - wiekszy syf, balagan i poklejone palce. Jestem w tej kwestii uposledzona manualnie.
4. goracy wosk u kosmetyczki - jedna z moich ulubionych metod, klade sie i cala robota jest odwalona za mnie :D
5. depilator - druga ulubiona metoda - na poczatku trzeba depilowac sie czesciej, bo wloski rosna nierownomiernie i podczas tych pierwszych kilku razy nie ma bata, by depilator usunal je wszystkie. Natomiast po kilku miesiacach nogi sa gladkie nawet przez 5-6 tygodni. Mysle, zeby wrocic do depilatora.

Jesli chodzi o okolice bikini to tylko goracy wosk u kosmetyczki, pachy z kolei depiluje maszynka z wymiennymi ostrzami.

if I licked it, it's mine

marta0859
marta0859
  19 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a w temacie, depilacja i wszystko na ten temat. Co używacie do depilacji, jak często itp, itd,

Maszynki i balsamu do ciała.
W lato co 2 dni, w zimę co tydzień.
Martynka9696
Martynka9696
  20 grudnia 2012

Głupi może o tym trochę pisać, a do depilacji okolic bikini i no wiecie ;)

Gad
Gad
  20 grudnia 2012

Ohydne jesteście. Ładne kobiety nie muszą się depilowac ani robić kupy.

mmaryja
mmaryja
  20 grudnia 2012

depiluję tylko nogi, bo resztę włosów potraktowałam laserem.
na nogi depilator - mam taki który można używać pod wodą i to jest chyba najfajniejsze w tym wszystkim.
bikini - dla mnie tylko i wyłącznie pasta cukrowa/wosk, ale już mnie to nie dotyczy.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 grudnia 2012

aktualnie używam pasty cukrowej i depilatora :)
sporadycznie wosk oraz maszynka w nagłych przypadkach :)
zastanawiam się tez czy nie uzbierać sobie pieniędzy na laser :)

Gad
Gad: Ładne kobiety nie muszą się depilowac ani robić kupy.

ale my jestesmy brzydkie i musimy się depilowac :( nawet kupe robic musimy :smutny:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kameleon
Kameleon
  20 grudnia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: ale my jestesmy brzydkie i musimy się depilowac :( nawet kupe robic musimy

Nie jesteś prawdziwą kobietą. Zresztą widać to jak na dłoni. :Zabawa:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 grudnia 2012
Kameleon
Kameleon: Nie jesteś prawdziwą kobietą. Zresztą widać to jak na dłoni.

sure :) kuśkę w portkach chowam :ssh:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kameleon
Kameleon
  20 grudnia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: sure :) kuśkę w portkach chowam

Przed kim ?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 grudnia 2012
Kameleon
Kameleon: Przed kim ?

przed wszystkimi :tak: bo by mi zazdrościli wielkości
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kameleon
Kameleon
  21 grudnia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: przed wszystkimi bo by mi zazdrościli wielkości

A jaką masz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.