Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  28 listopada 2012 (pierwszy post)

Wątek typowy dla każdej dziewczyny, która lubi malować się i miałaby ochotę pochwalić się danym makijażem.
Nie dotyczy to tylko wizażystek.
Mile widziane zdjęcie przed i po zrobieniu makijażu, a jeszcze milej filmiki :)
Makijaż to nie mazajki a sztuka i wydobywanie piękna.
Zachęcam do dyskusji.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
pijana
pijana
  1 grudnia 2012
Ela
Ela: Ela

Jakie masz dołeczki, jejku ! :zakochany:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  1 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie masz dołeczki, jejku !

Podbijam, śliczne! :zakochany:
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  2 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie masz dołeczki, jejku !

Kiniowska
Kiniowska: Podbijam, śliczne!

:))
Dzięki dziewczyny. Mój syn odziedziczył tylko jeden xD
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
MARYJAwSANDALACH
MARYJAwSANDALACH
  2 grudnia 2012

Tez mam tylko jeden :rotfl: tak nie proporcjonalnie

IVillemoI
IVillemoI
  2 grudnia 2012












"Vadim Andreev to jeden z najpopularniejszych wizażystów w Rosji. Na co dzień pracuje w telewizji, gdzie maluje rosyjskie celebrytki i modelki, jednak największe popisy swoich możliwości daje pracując ze zwykłymi ludźmi. Do Vadima zgłaszają się panny młode, jubilatki i szare myszki, które chcą odmienić swoje życie. Wizażysta wykonuje też makijaż dla panów, najczęściej w stylu punk i goth i naturalny - poprawiający wygląd cery.

Do stworzenia wszystkich looków 28-latek wykorzystuje kosmetyki i odpowiednie narzędzia do wizażu. Twierdzi, że i bez pomocy chirurga plastycznego, każda kobieta może zostać celebrytką.

Pomagam odkryć im ich piękno, czasami wymaga to odrobiny czasu i pomocy - mówi.

Używając pędzla do makijażu Vadim potrafi zdziałać cuda: zmniejszyć nos, zwiększyć oczy, podkreślić kości policzkowe i sprawić, że usta wydają się pełniejsze i bardziej sexy."

Myślę , że pasuje do tematu, wybrałam kilka które mi się podobały, ma facet talent:)
Pierwsze zdjęcie robi wrażenie.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  2 grudnia 2012

Ta z pierwszego foto Solniczko ma nawet inny nos na przeróbce, więc fotoszop niezle podziałał.

bas
bas
  2 grudnia 2012
Psyche30
Psyche30: Ta z pierwszego foto Solniczko ma nawet inny nos na przeróbce, więc fotoszop niezle podziałał.

jasne, że wiadać photoshop, ale samym makijażem też można kształt nosa zmienić.
Mi się to nigdy nie udało, ale jedna dziewczyna mi tak zmieniła, ze opierdzieliłam później fotografa, że mi przy nosie "dłubał" i ma być taki jaki był przed ps. Pokazał mi zdjęcie zrzucone jeszcze raz przy mnie prosto z aparatu - faktycznie bez przeróbki.
IVillemoI
IVillemoI
  2 grudnia 2012

Anno nie twierdzę , że nie, ale wiem, iż możliwe jest wykonanie mejkapu tak, by zmienić twarz do niepoznania :D

asexualna
asexualna
  3 grudnia 2012
bas
bas: jasne, że wiadać photoshop, ale samym makijażem też można kształt nosa zmienić. Mi się to nigdy nie udało, ale jedna dziewczyna mi tak zmieniła, ze opierdzieliłam później fotografa, że mi przy nosie "dłubał" i ma być taki jaki był przed ps. Pokazał mi zdjęcie zrzucone jeszcze raz przy mnie prosto z aparatu - faktycznie bez przeróbki.

Podbijam. Wyszczuplić noc jest bardzo łatwo. Ogólnie optycznie kształtować twarz nieźle się da.
Taka Kim Kardashian to dokladniej pokazała z tego co pamiętam



Jak wygląda z makijażem każdy wie, a bez? :rotfl:

bas
bas
  3 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ak wygląda z makijażem każdy wie, a bez?

a ja się przejmuję swoimi cieniami :rotfl:
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: "Vadim Andreev to jeden z najpopularniejszych wizażystów w Rosji. Na co dzień pracuje w telewizji, gdzie maluje rosyjskie celebrytki i modelki, jednak największe popisy swoich możliwości daje pracując ze zwykłymi ludźmi. Do Vadima zgłaszają się panny młode, jubilatki i szare myszki, które chcą odmienić swoje życie. Wizażysta wykonuje też makijaż dla panów, najczęściej w stylu punk i goth i naturalny - poprawiający wygląd cery.

Wygląda to całkiem efektowne, ale ewidentnie widać, że był użyty program do przeróbek zdjęć...

Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijam. Wyszczuplić noc jest bardzo łatwo. Ogólnie optycznie kształtować twarz nieźle się da. Taka Kim Kardashian to dokladniej pokazała z tego co pamiętam

Wystarczy miec lekki zmysł artystyczny i wszystko sie da :)
Tylko, że trzeba mieć super trwałe kosmetyki. Bo z tanimi i średniej klasy zbytnio się nie podziała.
Aha i co drogie nie znaczy tez najlepsze, oraz nie każdemu każdy kosmetyk pasuje.
Skóra, pot, cera.. są różne cery.
Ale weź tu teraz kup tone kosmetyków ;DD :skok:
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Anno nie twierdzę , że nie, ale wiem, iż możliwe jest wykonanie mejkapu tak, by zmienić twarz do niepoznania :D

Ale ja nie rozumiem czemu jak te fotki mają przedstawiać taki mega extra swietny makijaż który już sam w sobie zmienia twarz sporo to potrzebny taki retusz który aż wali po oczach, w takim momencie nie wiadomo co jest faktycznie makijażem a co zrobione programem.
IVillemoI
IVillemoI
  3 grudnia 2012
Psyche30
Psyche30: Ale ja nie rozumiem czemu jak te fotki mają przedstawiać taki mega extra swietny makijaż który już sam w sobie zmienia twarz sporo to potrzebny taki retusz który aż wali po oczach, w takim momencie nie wiadomo co jest faktycznie makijażem a co zrobione programem.


mnie się nie pytaj, to robią profesjonaliści :ziober2:
asexualna
asexualna
  3 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to robią profesjonaliści

Ta właśnie widać :ziober2: profesjonaliści robią to tak, że nie widać.

bas
bas: a ja się przejmuję swoimi cieniami

Hahaha :rotfl: nie martw się Barbaro.

Ela
Ela: Wystarczy miec lekki zmysł artystyczny i wszystko sie da :) Tylko, że trzeba mieć super trwałe kosmetyki. Bo z tanimi i średniej klasy zbytnio się nie podziała. Aha i co drogie nie znaczy tez najlepsze, oraz nie każdemu każdy kosmetyk pasuje. Skóra, pot, cera.. są różne cery. Ale weź tu teraz kup tone kosmetyków ;DD

Jak dla mnie szkoda pieniędzy, żeby się zmieniać przez majkap :ziober2:

to kto wrzuca fotke?
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie się nie pytaj, to robią profesjonaliści

Makijaż powinien się sam obronić po prostu, skoro jest na takim wysokim poziomie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.