agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012 (pierwszy post)
Hej ho :D

Pokaz Victoria's Secret 2012

''Stylistyka pokazów jak zawsze zaskakuje ferią kolorów. W tym roku pokaz podzielony był na sześć oddzielnych sekcji tematycznych. Pierwszą nawiązującą do motywów cyrkowych otworzyła Adriana Lima. Kolejne to m.in. : Niebezpieczne związki i Dziewczyna z kalendarza.''

I zdjecia:
1.

Alessandra Ambrosio

2.

Alessandra Ambrosio

3.

Candice Swanepoel

4.

Adriana Lima

5.

Candice Swanepoel

6.

Doutzen Kroes

7.

Erin Heatherton

8.

Hilery Rhoda

9.

Hilery Rhoda

10.

Miranda Kerr

11.

Miranda Kerr

no i na bonus Rihanna z pokazu:





Pytania:
1. Jak podoba wam sie powyzsza kolekcja? Macie zamiar cos zakupic?
2. Aniolki - osobiscie wedlug mnie to na tych zdjeciach wiekszosc z nich wyszla tragicznie - co o nich sadzicie? Ktora z nich wedlug was ma najlepsze cialo, twarz, a ktorych wolalybyscie (wolelibyscie) nie ogladac?


Pozdro, Ag :)
aseptyczny
aseptyczny
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytania: 1. Jak podoba wam sie powyzsza kolekcja? Macie zamiar cos zakupic? 2. Aniolki - osobiscie wedlug mnie to na tych zdjeciach wiekszosc z nich wyszla tragicznie - co o nich sadzicie? Ktora z nich wedlug was ma najlepsze cialo, twarz, a ktorych wolalybyscie (wolelibyscie) nie ogladac?


1. Zdecydowanie bardziej podoba mi się kolekcja aquatic angels.

2. Rzeczywiście coś szału nie ma. Ja osobiście faworyzowałbym Mirandę Kerr.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Rzeczywiście coś szału nie ma. Ja osobiście faworyzowałbym Mirandę Kerr.

Osobiscie tez, plus Candice.
W sumie Candice ma lepsza figure wedlug mnie.
styka51
styka51
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie powyzsza kolekcja? Macie zamiar cos zakupic? 2. Aniolki - osobiscie wedlug mnie to na tych zdjeciach wiekszosc z nich wyszla tragicznie - co o nich sadzicie? Ktora z nich wedlug was ma najlepsze cialo, twarz, a ktorych wolalybyscie (wolelibyscie) nie ogladac?

1. Gdyby było mnie stać, to kupiłam pewnie coś:D
2. Nogi Limy mi się podobają :tak: I twarz Kerr.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
styka51
styka51: 1. Gdyby było mnie stać, to kupiłam pewnie coś:D

z tego co kojarze to vs chyba ma mala rozmiarowke :woot:
styka51
styka51: Nogi Limy mi się podobają


ona chyba dopiero co urodzila jakos z miesiac, dwa temu :Woot:
styka51
styka51
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co kojarze to vs chyba ma mala rozmiarowke

Wieeem:D Akurat może bym sobie jakieś gacie kupiła:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ona chyba dopiero co urodzila jakos z miesiac, dwa temu

No jakos tak, świetnie wygląda :D
styka51
styka51
  11 listopada 2012

Właśnie patrzę, nawet obwodu 28 nie mają, tylko od razu 30 :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
styka51
styka51: Wieeem:D Akurat może bym sobie jakieś gacie kupiła:D

zawsze jakas opcja, chociaz z tych z pokazu to wszystkie takie jakies zwykle, tylko te z dwojki mi sie podobaja.
styka51
styka51: No jakos tak, świetnie wygląda :D


jak na to ze niedawno urodzila to bardzo dobrze, ja wygladalam 100 razy gorzej :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
styka51
styka51: Właśnie patrzę, nawet obwodu 28 nie mają, tylko od razu 30


patrze na strone i z obwodem 30 maja tylko miseczki a i b :ninja:
styka51
styka51
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze jakas opcja, chociaz z tych z pokazu to wszystkie takie jakies zwykle, tylko te z dwojki mi sie podobaja.

No w sumie się zgadza. Akurat z tych pokazanych szału nie ma :D Znalazłam na stronce fajne, ale ciut drogie;p

Konto usunięte
Konto usunięte: jak na to ze niedawno urodzila to bardzo dobrze, ja wygladalam 100 razy gorzej

Ale majtki ma z podwyższonym stanem, wiadomka:D
Może i 100 razy gorzej, ale teraz fajnie wyglądasz :pavarotti:
styka51
styka51
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: patrze na strone i z obwodem 30 maja tylko miseczki a i b

W sumie trochę bez sensu. Bo bieliznę reklamują takie chudzinki, a przeciez wiadomo, że 60 pod biustem dość często się zdarza...Nie rozumiem polityki tej firmy...Przeca to jawna dyskryminacja:D Skoro mają mniejsze miseczki, to obwody tez mogliby takie mieć^^
mirra20
mirra20
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie powyzsza kolekcja? Macie zamiar cos zakupic?

dupy mi nie urwało, ale podoba mi się ten czerwony komplet Candice, najbliższy sklep w Wawie, więc nie bardzo mam po drodze, a czaję się na pewne perfumy które chcę kupić

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Aniolki - osobiscie wedlug mnie to na tych zdjeciach wiekszosc z nich wyszla tragicznie - co o nich sadzicie? Ktora z nich wedlug was ma najlepsze cialo, twarz, a ktorych wolalybyscie (wolelibyscie) nie ogladac?

najlepsze Candice i Miranda, ale Adriana też pełen szacunek jak na dwa miesiące po urodzeniu dziecka
nie podoba mi się jakoś tylko Erin
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
styka51
styka51: No w sumie się zgadza. Akurat z tych pokazanych szału nie ma :D Znalazłam na stronce fajne, ale ciut drogie;p

ktore :W00t:
styka51
styka51: Ale majtki ma z podwyższonym stanem, wiadomka:D


no wiadomo, w koncu jej brzuch byl najbardziej rozciagniety ze wszystkiego, tez w takich chodzilam chyba przez pol roku albo nawet i dluzej, zeby nie miec takiej paskudnej obwislej skory na brzuchu :nie:
styka51
styka51: Może i 100 razy gorzej, ale teraz fajnie wyglądasz


a dzieki :pavarotti:
styka51
styka51: W sumie trochę bez sensu. Bo bieliznę reklamują takie chudzinki, a przeciez wiadomo, że 60 pod biustem dość często się zdarza...Nie rozumiem polityki tej firmy...Przeca to jawna dyskryminacja:D Skoro mają mniejsze miseczki, to obwody tez mogliby takie mieć^^


wlasnie taki bezsens, oszukiwanie potencjalnego klienta, ktory popatrzy na aniolki i pomysli, ze takie rozmiarysa dostepne do kupna.
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze Candice i Miranda,


tru :Tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podoba mi się jakoś tylko Erin

taka prosta jest cala jakas.
mirra20
mirra20
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tru

się wie:D

Konto usunięte
Konto usunięte: taka prosta jest cala jakas.

mi jakoś przypomina amerykańskie nastolatki z filmów typu American Pie, nie wiem czemu

oooo a za Rihanną na 3 foto widać Frąckowiak chyba
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie powyzsza kolekcja?

cudów nie ma, najbardziej podoba mi się bielizna ze zdjęć 5, 8 i 10

zeszłoroczna kolekcja bardziej mi się podobała :)
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Aniolki - osobiscie wedlug mnie to na tych zdjeciach wiekszosc z nich wyszla tragicznie - co o nich sadzicie? Ktora z nich wedlug was ma najlepsze cialo, twarz, a ktorych wolalybyscie (wolelibyscie) nie ogladac?

twarz i ciało - pierwsze miejsce kerr, drugie doutzen kroes, 3 - candice swanepoel
najgorzej wygląda lima i ambrosio :)
reszty nie kojarzę :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.