massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

Gwen


W zwiazku z powrotem na rynek muzyczny grupy No Doubt temat o jej wokalistce :)
Gwen Stefani, lat 43, piosenkarka, autorka tekstow piosenek, okazjonalnie aktorka i projektantka ubran.
Odkad pamietam, jej styl zawsze zapadal na dlugo w pamiec. Byl oryginalny, ale nie kiczowaty (przynajmniej na wczesniejsze czasy). Wszystkie swoje outfity, ktore prezentowala na scenie, projektowala samodzielnie.
Gdy No Doubt wybil sie na listy przebojow singlem "Dont speak" i kobiety starsze i mlodsze zobaczyly Gwen w teledysku do tej piosenki, swiat oszalal na punkcie jej stylu.

Ta sukienka zrobila taka furore, ze w wiekszosci sklepow sieciowych w USA sukienki w kropki zostaly wszystkie wykupione w ciagu miesiaca.
Pewnie wiekszosc z Was nie pamieta jej z tego okresu, ale u mnie w podstawowce wiekszosc chlopakow sie w niej kochalo :D
Do rzeczy, Gwen i jej stylizacje na przelomie lat:


KIEDYS:


:ninja:



SWIEZSZE:








I W KONCU NAJNOWSZE Z OSTATNIEJ NIEDZIELI:




Pytania:
1. Mam wrazenie, ze sie w ogole nie starzeje. Patrzac na twarz, myslicie ze miala na sobie skalpel czy nie? Z tego co mi wiadomo po szybkim research-u przed zalozeniem tematu, bo o szolbizie zwlaszcza tym za kulisami, wiem niewiele, to oficjalnie nie przyznala sie do zadnej operacji plastycznej. Wasze zdanie w temacie?
2. Tutaj chcialam sie skupic bardziej na jej stylu niz urodzie. Jak Wam sie podoba jej styl? Co na tak, co na nie? Ubralybyscie sie tak jak ona ubiera sie na codzien (pomijajac stroje sceniczne)? Jak Waszym zdaniem wyglada jak mamusia?
3. Patrzac na zdjecia i jak macie czas na teledyski, uwazacie ze jej styl, mimo ze bardzo wyrazny to mimo wszystko wiecznie aktualny? Mam tu na mysli patrzac na inne gwiazdy w latach 90-tych, ktore moze kiedys wygladaly fajnie, teraz wydaja sie byc kiczowate.
4. Znacie? Lubicie? Macie swoje ulubione kawalki No doubt lub z kariery solo Gwen? Jesli tak, to jakie?
Tutaj pare linkow do jej piosenek:
"Dont speak" i jej kultowa sukienka w groszki
http://www.youtube.com/watch?v=TR3Vdo5etCQ
jeden z moich ulubionych kawalkow No Doubt "Just a girl"
http://www.youtube.com/watch?v=PHzOOQfhPFg&feature=relmfu
Solo "Hollaback girl"
http://www.youtube.com/watch?v=Kgjkth6BRRY
Solo "Rich girl" ft. Eve
http://www.youtube.com/watch?v=9rlNpWYQunY
Solo "Let me blow your mind" ft. Eve
http://www.youtube.com/watch?v=Wt88GMJmVk0
Solo "What you waiting for"
http://www.youtube.com/watch?v=f5qICl3Fr3w&feature=relmfu
Solo "The sweet escape" ft. Akon
http://www.youtube.com/watch?v=O0lf_fE3HwA
I po powrocie do No Doubt "Push and shove"
http://www.youtube.com/watch?v=hunha8UtqCk

Pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  7 listopada 2012
massacre
massacre: 1. Mam wrazenie, ze sie w ogole nie starzeje. Patrzac na twarz, myslicie ze miala na sobie skalpel czy nie? Z tego co mi wiadomo po szybkim research-u przed zalozeniem tematu, bo o szolbizie zwlaszcza tym za kulisami, wiem niewiele, to oficjalnie nie przyznala sie do zadnej operacji plastycznej. Wasze zdanie w temacie? 2. Tutaj chcialam sie skupic bardziej na jej stylu niz urodzie. Jak Wam sie podoba jej styl? Co na tak, co na nie? Ubralybyscie sie tak jak ona ubiera sie na codzien (pomijajac stroje sceniczne)? Jak Waszym zdaniem wyglada jak mamusia? 3. Patrzac na zdjecia i jak macie czas na teledyski, uwazacie ze jej styl, mimo ze bardzo wyrazny to mimo wszystko wiecznie aktualny? Mam tu na mysli patrzac na inne gwiazdy w latach 90-tych, ktore moze kiedys wygladaly fajnie, teraz wydaja sie byc kiczowate. 4. Znacie? Lubicie? Macie swoje ulubione kawalki No doubt lub z kariery solo Gwen? Jesli tak, to jakie? Tutaj pare linkow do jej piosenek:


1. Pewnie coś miała "robione", jak większość gwiazd i gwiazdeczek. :) Chyba nie wszystkie się do tego oficjalnie przyznają. Chociaż możemy dużo gdybać, widziałyśmy ją tylko na teledyskach i zdjęciach, które mogą nie oddawać wszystkiego. Musiałabym zobaczyć ją na żywo, żeby wywnioskować, czy miała coś poprawiane. :D
2. Nie, nie ubrałabym się tak, nie podoba mi się zbytnio jej styl.
3. Jak wyżej pisałam, nie podoba mi się jej styl, ale nie jest właśnie AŻ TAK tak kiczowaty jak większości gwiazdek. I chyba jej styl aż tak diametralnie znowu na przestrzeni lat się nie zmienił..
4. Mi się ona podoba w teledysku 4 in the morning

http://www.youtube.com/watch?v=_OLUSELxFok

d83ddc99
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Musiałabym zobaczyć ją na żywo, żeby wywnioskować, czy miała coś poprawiane. :D

kurcze, widzialam ja w tv na zywo, w ta niedziele. Buzie ma tak gladka... Dalabym jej z max 26 lat

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Mi się ona podoba w teledysku 4 in the morning


naturalnie :tak:
p.s. odpisalam Ci w temacie o torebkach :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  7 listopada 2012

Wydaje mi się, że po prostu używa dobrych kosmetyków, nie doszukujmy się tutaj chirurgów. Ona ma tyle kasy, że może sobie nakładać każdego dnia kawior na twarz.

Ona zawsze kojarzyła mi się z Chylińską ... ale widzę pomiędzy nimi podobieństwa i jedną i drugą zmienił czas i dziecko i teraz są pięknymi kobietami.

Zawsze marze o takim blondzie jak ma Gwen :and:

marta0859
marta0859
  7 listopada 2012
massacre
massacre: kurcze, widzialam ja w tv na zywo, w ta niedziele. Buzie ma tak gladka... Dalabym jej z max 26 lat

ja mam mieszane uczucia :D
np. na takich zdjęciach wygląda jak ideał kobiety.




a na tych już nie:


chociaż jeśli to ona bez makijażu to jak na swój wiek naprawdę dobrze się trzyma


massacre
massacre: p.s. odpisalam Ci w temacie o torebkach :D


ok, już tam idę
styka51
styka51
  7 listopada 2012
massacre
massacre: 1. Mam wrazenie, ze sie w ogole nie starzeje. Patrzac na twarz, myslicie ze miala na sobie skalpel czy nie? Z tego co mi wiadomo po szybkim research-u przed zalozeniem tematu, bo o szolbizie zwlaszcza tym za kulisami, wiem niewiele, to oficjalnie nie przyznala sie do zadnej operacji plastycznej. Wasze zdanie w temacie? 2. Tutaj chcialam sie skupic bardziej na jej stylu niz urodzie. Jak Wam sie podoba jej styl? Co na tak, co na nie? Ubralybyscie sie tak jak ona ubiera sie na codzien (pomijajac stroje sceniczne)? Jak Waszym zdaniem wyglada jak mamusia? 3. Patrzac na zdjecia i jak macie czas na teledyski, uwazacie ze jej styl, mimo ze bardzo wyrazny to mimo wszystko wiecznie aktualny? Mam tu na mysli patrzac na inne gwiazdy w latach 90-tych, ktore moze kiedys wygladaly fajnie, teraz wydaja sie byc kiczowate. 4. Znacie? Lubicie?

1. Nie wiedziałam, że ma 43 lata, nie dałabym jej tyle:ninja: Chciałabym tak wyglądać w tym wieku:D
2. Ubrałąbym się gdyby było mnie stać i miałąbym tyle ciuchów:D
3. Jak dla mnie jest ok.
4. Znam, lubię :D
massacre
massacre: Solo "Hollaback girl" http://www.youtube.com/watch?v=Kgjkth6BRRY

Uwielbiam to :zakochany: Jak ja kiedyś się jarałam na ten teledysk i ogólnie te dupeczki w nim :D
sol6
sol6
  7 listopada 2012

Oryginalna blondynka z czerwonymi ustami i pięknym głosem.
Lubię ją za oryginalność:)

massacre
massacre: "Dont speak" i jej kultowa sukienka w groszki


stare czasy mi się przypomniały:)

Wygląda super na swój wiek, nie starze się, nie wiem czy to geny czy dobry chirurg, ale wygląda super.
pokahontazz
pokahontazz
  7 listopada 2012
massacre
massacre: 1. Mam wrazenie, ze sie w ogole nie starzeje.

bo tak jest! mam przyjaciółkę w jej wieku, która tez wyglada rewelacyjnie, ale Gwen jest bóstwem, jest idealna...

massacre
massacre: 2. Tutaj chcialam sie skupic bardziej na jej stylu niz urodzie. Jak Wam sie podoba jej styl? Co na tak, co na nie? Ubralybyscie sie tak jak ona ubiera sie na codzien (pomijajac stroje sceniczne)? Jak Waszym zdaniem wyglada jak mamusia?

idealna jest, perfekcyjnie dobrany makijaż, styl oryginalny, nie założyłabym wszystkiego z jej "repertuaru", ale tylko dlatego, że do mojej figury niekoniecznie by to wszystko pasowało, poza tym nie jestem artystką i nie mam potrzeby wyróżniania sie z tłumu...
pijana
pijana
  7 listopada 2012

Zawsze ją lubiłam, piękna kobieta z klasą, bez większych skandali. Jeśli się wyróżnia to tylko pozytywnie, styl ma różnorodny, ale pasujący do niej, nic dodać, nic ująć, fajna babka.

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 listopada 2012
massacre
massacre: 1. Mam wrazenie, ze sie w ogole nie starzeje. Patrzac na twarz, myslicie ze miala na sobie skalpel czy nie? Z tego co mi wiadomo po szybkim research-u przed zalozeniem tematu, bo o szolbizie zwlaszcza tym za kulisami, wiem niewiele, to oficjalnie nie przyznala sie do zadnej operacji plastycznej. Wasze zdanie w temacie? 2. Tutaj chcialam sie skupic bardziej na jej stylu niz urodzie. Jak Wam sie podoba jej styl? Co na tak, co na nie? Ubralybyscie sie tak jak ona ubiera sie na codzien (pomijajac stroje sceniczne)? Jak Waszym zdaniem wyglada jak mamusia? 3. Patrzac na zdjecia i jak macie czas na teledyski, uwazacie ze jej styl, mimo ze bardzo wyrazny to mimo wszystko wiecznie aktualny? Mam tu na mysli patrzac na inne gwiazdy w latach 90-tych, ktore moze kiedys wygladaly fajnie, teraz wydaja sie byc kiczowate. 4. Znacie? Lubicie? Macie swoje ulubione kawalki No doubt lub z kariery solo Gwen? Jesli tak, to jakie?

1. Moze miala, ale co z tego, i tak jest zajefajna.
2. podoba i to bardzo.
3. ona swoj styl dopasowuje do tego, co jest modne, ale dodajac do tego cos od siebie.
zawsze wyglada dobrze (no moze poza zdjeciem w zielonym dresie ze strinami na wierzchu)
4. Czasami slucham, w pamiec najbardziej zapadla mi piosenka ''It's my life'' i ''What you waiting for''
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 listopada 2012

Gwen dobry milf nie ma co.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Metaluga
Metaluga
  7 listopada 2012

Gwen ma już 43 lata? jezusie :ziober2:
fajna z niej babka, bardziej taką chłopczycę kojarzę i mi się to podobało.
już brzuszka nie pokazuje? :D
jako mamuśka bardzo fajnie się prezentuje, bardzo świeżo, jako artystkę oczywiście znam

mmaryja
mmaryja
  7 listopada 2012
massacre
massacre: Wasze zdanie w temacie?

nie wydaje mi się aby się poddawała jakimś większym zabiegom. botoks w jej przypadku też chyba nie wchodzi w grę.
massacre
massacre: Jak Wam sie podoba jej styl? Co na tak, co na nie? Ubralybyscie sie tak jak ona ubiera sie na codzien (pomijajac stroje sceniczne)? Jak Waszym zdaniem wyglada jak mamusia?

lubię, praktycznie zawsze wygląda niemalże idealnie. ma gust, szczególnie w ubraniach 'na codzień'. klasa sama w sobie.
jako mamusia - bomba, do tego dzieci ma słodziaszne i równie dobrze ubrane.
massacre
massacre: 3. Patrzac na zdjecia i jak macie czas na teledyski, uwazacie ze jej styl, mimo ze bardzo wyrazny to mimo wszystko wiecznie aktualny

jest progres. nie bez powodu ma swoją markę ciuchową.
massacre
massacre: 4. Znacie? Lubicie?

znam, lubię. za muzyką nie szaleje, ale sporo kawałków ma przyjemnych dla ucha.
natomiast styl - rewelacja.
mmaryja
mmaryja
  7 listopada 2012

aaaa no i do tego blond włosy i czerwona szminka - naprawdę rzadko widzę aby to był zgrany duet, a u niej wygląda to fantastycznie.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: stare czasy mi się przypomniały:)

dobry hicior w podstawowce, nie? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oryginalna blondynka z czerwonymi ustami i pięknym głosem. Lubię ją za oryginalność:)


tak bardzo podbijam. w ogole myslalam, ze beda nieco bardziej zroznicowane komentarze i bedzie o czym pogadac, ale tu wiekszosc jednak jest podobnego zdania :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.