styka51
styka51
  29 października 2012 (pierwszy post)

Siemka ;)

Krótkie, szybkie pytanie.
Mój bojfrend ma płaszcz podobny do tego:


Jakie nakrycie głowy pasuje do takiego płaszcza?
Bo nie mam pomysłu, a coraz zimniej ...

Pozdrawiam ;)

Bayje
Bayje
  29 października 2012

Kaszkiet.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 października 2012

Na londyńskich ulicach do płaszczy tego typu mężczyźni noszą niemalże wszystko, od kowbojskich kapeluszy po bawełniane zwykłe czapki - kolorowe w paski, jednolite... Kombinują i jakoś nic sie nie gryzie - Ci w plaszczach do biura biegają w bawełnianych czapach - zwyczajnie i fajnie. Zależy od okazji.
Od kilku sezonów młodzi mężczyźni noszą rownież "beanies" - nie przetlumacze Ci, bo nie mam pojęcia jak to sie w Polsce nazywa - jak bede na komputrze, to wrzucę fote. Ale jak beanie to i jakis długi czy szeroki szal, czy coś...

Kaszkiet - to nakrycie głowy ostatnio widziałam w Polsce, w 2002. Mamy dekadę wiecej, nie robiłabym krzywdy swojemu mężczyźnie ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  29 października 2012
massacre
massacre: Mamy dekadę wiecej, nie robiłabym krzywdy swojemu mężczyźnie ;)


Czy ja wiem czy krzywdę - u nas jest to cały czas 'dostępne' a wszystko zależne jest od tego kto jak w tym wygląda.

Np. biel - zawsze jest w modzie ale ja w bieli wyglądam jak pół dupy za krzaka. Nie będe zakładać bieli tylko dlatego, że to jest modne..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 października 2012

Tu pewnie też znajdziesz, ale nikt tego nie nosi.
Czasem trzeba zrobić krok do przodu - spójrz na Madonne w temacie obok - czy ona przez choćby 10 lat wyglada tak samo?

Biel nie jest modnym sezonowym kolorem - biel jest kolorem klasycznym, więc go sezonowa moda nie obowiązuje, jest i bedzie zawsze ok. Słabe porównanie, bo ten kaszkiet to typowa sezonówka :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  29 października 2012

Biel, czerń zawsze pojawia się na wybiegach więc są to kolory KLASYCZNE jak Ty określiłaś ale również ponadczasowe i NIGDY nie wychodzące z mody.

Jak ktoś się dobrze czuje w slipach w krate założonych na głowe to niech i będzie miał takie nakrycie głowy. Jak uważa, że z takimi gaciami wygląda dobrze to moze i tak nawet chodzić. Mi to jest obojętne.

Ja tylko dałam przykład.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 października 2012

No to przeciez napisałam, że to nie sezonówka, wiec nie wiem o co cho :ziober2:
To dział w końcu o MODZIE, co nię? ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  29 października 2012

tak tylko Ty napisałaś, że takim kaszkietem zrobi krzywdę mężczyznie bo widziałaś to ostatnio w 2002 roku ...

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  29 października 2012

ciezko powiedziec bo nie nosze czapek od co najmniej 10 lat :ziober2: kaptury :rock:

styka51
styka51
  29 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kaszkiet.

W zeszłym roku kupiłąm kaszkiet mojemu tacie... i wydaje mi się, że właśnie dla troszkę starszych facetów bardziej prasuje. Choć te które pokazałaś na zdjęciu są fajne, tylko cięzko coś takiego znaleźć.

Konto usunięte
Konto usunięte: kaptury

No właśnie. Jak zakłada bierze zwykłą kurtkę, to kaptur i "zwykła" czapa pasuje. A jak płaszcz, to o...;/
massacre
massacre: Na londyńskich ulicach do płaszczy tego typu mężczyźni noszą niemalże wszystko, od kowbojskich kapeluszy po bawełniane zwykłe czapki - kolorowe w paski, jednolite... Kombinują i jakoś nic sie nie gryzie - Ci w plaszczach do biura biegają w bawełnianych czapach - zwyczajnie i fajnie.


Maniek nie lubi kombinować :ninja:
Bayje
Bayje
  29 października 2012
styka51
styka51: W zeszłym roku kupiłąm kaszkiet mojemu tacie... i wydaje mi się, że właśnie dla troszkę starszych facetów bardziej prasuje. Choć te które pokazałaś na zdjęciu są fajne, tylko cięzko coś takiego znaleźć.


Bo z czapkami czy jakimikolwiek innymi nakryciami głowy trzeba przymierzyć i się oglądnąć. Na slepo nie ma co brać. W TESCO (jak masz i masz tam MODE)
to tam mają aktualnie coś takiego.
http://www.ffmoda.com/pl/products/zima-2012/dla-niego/dodatki/
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 października 2012

Jak Maniek nie lubi kombinować to polecam klasyczną popielatą bawełniana, nie za grubą czapkę, która zakryje mu uszy i bedzie pasowała nie tylko do płaszcza.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 października 2012

Nie wiem czy sie otworzy, o taka:

http://www.google.com/search?hl=en&tbo=d&site=webhp&tbm=isch&source=hp&q=men+winter+hats&oq=men+winter+hats&gs_l=mobile-gws-

hp.3..0j0i24.6869.18573.0.20528.28.19.0.5.5.11.2350.16400.0j4j4-

2j2j0j10j0j1.19.0.les%3B..0.0...1ac.1.Dnxei3_cOtk&biw=320&bih=416&sei=hl6OUJqnMoK_0QXiroDwAw#i=21

Zlikwiduj tylko przerwy bo to jeden link :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  29 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W TESCO (jak masz i masz tam MODE)

Tesco z ciuchami mam 50 km ode mnie (we Wrześni :ninja:)

massacre
massacre: Jak Maniek nie lubi kombinować to polecam klasyczną popielatą bawełniana, nie za grubą czapkę, która zakryje mu uszy i bedzie pasowała nie tylko do płaszcza.

Ma taką zwykłą, szarą właśnie. Tylko trochę licho to wygląda z tym płaszczem, trochę cipowato :lol:
sol6
sol6
  29 października 2012

:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.