Paulinessa
Paulinessa
  29 września 2012 (pierwszy post)

Jakaś umieralnia, wiec tak się chciałam zapytać jakie są Wasze typu na tegoroczny sezon jesień/zima. :)

Mi dzisiaj wpadła w oko taka:
http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,37286

Hoshiko
Hoshiko
  30 września 2012
Abaddon
Abaddon: jak w 1 przypadku, torba podróżna xD

nie wiesze że kobieca torebka żeby wszystko pomieścić musi być duża :woot:
Abaddon
Abaddon
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiesze że kobieca torebka żeby wszystko pomieścić musi być duża

Nawet jak jest wielkości zapalniczki, i tak wsio znajdziesz tam :mrgreen:
Podziwiam waszą zdolność do umieszczenia w niej dosłownie wszystkiego :P
W sumie to o czym mowa jest> O torebkach czy torbach? ;>
Paulinessa
Paulinessa
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiesze że kobieca torebka żeby wszystko pomieścić musi być duża


Ale ona właśnie nie jest :and:

- Wysokość: 22.5 cm - Szerokość: 13 cm - Długość: 30.5 cm

wydaje mi isę być jednak za mała :and:
Hoshiko
Hoshiko
  30 września 2012
Abaddon
Abaddon: O torebkach czy torbach? ;>

o Torebkach i torbach ;D ! :w00t:
madzia2143
madzia2143
  30 września 2012

Ja poluję na żółtą, nie za dużą, coś w stylu listonoszki :) ale jeszcze nie znalazłam takiej która by mi odpowiadała.

marta0859
marta0859
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wiec tak się chciałam zapytać jakie są Wasze typu na tegoroczny sezon jesień/zima. :)


dla mnie na każdą porę roku taki sam typ - klasyczna, najlepiej czarna (bo się nie brudzi), ew. ciemnogranatowa, na ramię, średniej wielkości, mniej więcej coś takiego:

nie lubię innych, zawsze wybieram coś w tym stylu
Paulinessa
Paulinessa
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubię innych, zawsze wybieram coś w tym stylu


a ja uwielbiam na długich paskach, a małe torebki na łańcuszkach :zakochany:
marta0859
marta0859
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja uwielbiam na długich paskach, a małe torebki na łańcuszkach


dla mnie takie są mało wygodne i niepraktyczne ;)
jak już mam małe to też na ramię, na w miarę normalnym pasku, nie wydłużane, coś takiego:

oczywiście na pewno nie taki fason i kolor, zawsze najlepiej jak najciemniejsze :)
sol6
sol6
  30 września 2012


znajoma kupiła taką na szmateksie :mrgreen:
pijana
pijana
  30 września 2012
Abaddon
Abaddon: Nawet jak jest wielkości zapalniczki, i tak wsio znajdziesz tam Podziwiam waszą zdolność do umieszczenia w niej dosłownie wszystkiego :P

No widzisz, a Ty w swojej mieścisz tylko dwa jajka :nie:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi dzisiaj wpadła w oko taka: http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,37286

bardzo fajna torba, kolor mi sie podoba i najchetniej wszystkie torby mialabym w takim kolorze czy camel, czy toffee czy jakkolwiek inaczej to nazywaja :D

ja juz pokazywalam w temacie o zakupach, jaka mam i to jest moj faworyt oczywko :D

:zakochany:
podobaja mi sie jeszcze torby z Fossil, np ta (choc w sklepie mialam w rekach inna, ale nie moge jej znalezc online)

Mulberry

z Warehouse (ale w ciemniejszym kolorze, a nie moge znalezc zdjecia)

i podoba mi sie torba Sylvinki, ktora niedawno wklejala w moim temacie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,37285a co myślicie o tej?

bardzo fajna :D
I o ile Twoj styl nie pokrywa sie z moim, bo wg mnie jest za bardzo cukierkowy (ale tu pewnie warunkiem decydujacym jest roznica wieku i inny typ urody) - to wsrod torebek widze, ze mamy bardzo zblizony gust :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 października 2012
Abaddon
Abaddon: jak w 1 przypadku, torba podróżna xD

zazwyczaj te torebki w stylu bowler nie sa takie duze na jakie wygladaja po prostu maja taki ksztalt :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 października 2012

ach, sorry za ta ilosc postow :D
na ten sezon modne sa tez massenger bags, ktore sa idealne na trzymanie dokumentow do pracy, czy czegokolwiek na uczelnie

znowu Fossil, ale lubie ta marke :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  1 października 2012
massacre
massacre: ja juz pokazywalam w temacie o zakupach, jaka mam i to jest moj faworyt oczywko :D


Taaaak, widziałam jak ją wstawiałaś, jest rewelacyjna!
Co do reszty, które teraz pokazałaś, średnio podoba mi się ta Warehouse, ale te z Fossil! :w00t: cudne!

massacre
massacre: zazwyczaj te torebki w stylu bowler nie sa takie duze na jakie wygladaja po prostu maja taki ksztalt :D


Właśnie :)

massacre
massacre: I o ile Twoj styl nie pokrywa sie z moim, bo wg mnie jest za bardzo cukierkowy (ale tu pewnie warunkiem decydujacym jest roznica wieku i inny typ urody) - to wsrod torebek widze, ze mamy bardzo zblizony gust :)


Zgadzam się :tak: Liczyłam, że wypowiesz się mi tutaj na temat torebek :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.