RafalMK
RafalMK
  25 września 2012 (pierwszy post)

Hipster -
1.Kto to taki,jak ich postrzegacie ?
2.Znasz osobę,którą możnaby tak nazwać ?
3.Czy nie uważacie,że ostatnimi czasy modne jest bycie niemodnym ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 września 2012
kedi
kedi: wiesz o co chodzi? o to, że ostatnio weszła moda na pseudo hipsterów (którzy z hipsterami tak na prawdę nic wspólnego nie mają) i teraz ludzie pojmują to określenie zupełnie inaczej niż powinni.

Domyslilam sie :D
Dla mnie to takie podszywanie sie pod hipstera... cos takiego jak w moich latach mlodzienczych byla moda na skejtow - wszyscy chodzili w szerokich spodniach, a moze jeden czy dwoch naprawde na desce jezdzili :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kedi
kedi
  26 września 2012
massacre
massacre: Dla mnie to takie podszywanie sie pod hipstera... cos takiego jak w moich latach mlodzienczych byla moda na skejtow - wszyscy chodzili w szerokich spodniach, a moze jeden czy dwoch naprawde na desce jezdzili

jestem młodą dziewoją, aczkolwiek pamiętam tą modę, koszmarr :ninja:
denerwuje mnie ta moda 'na hipstera', w szczególności u facetów, którzy robią z siebie nie wiadomo co. a tak btw. dobra na fejsie jest strona o takich ciotach- nazywa się "bezradne męskie nóżki" :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 września 2012
massacre
massacre: Agoosia, gdzie Ty mieszkasz?


no co :rotfl:
styka51
styka51
  26 września 2012
kedi
kedi: btw. dobra na fejsie jest strona o takich ciotach- nazywa się "bezradne męskie nóżki"

Senkju, zalajkowałam już:D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 września 2012
kedi
kedi: denerwuje mnie ta moda 'na hipstera', w szczególności u facetów, którzy robią z siebie nie wiadomo co. a tak btw. dobra na fejsie jest strona o takich ciotach- nazywa się "bezradne męskie nóżki"

obczaje w wolnym czasie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  26 września 2012

ja jestem hipsterem i dobrze mi z tym
ps laski na to lecą

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ps laski na to lecą

p.s. to potwierdzone info

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  26 września 2012

Nazywają mnie hipsterem przez moje okulary :rotfl: Które nie mają mocy "0" a minus pięć, ale to już inna bajka XD Vansy też mam (chyba 5 par) i ipoda z konkursu, ale to chyba nie to :rotfl:

madzia2143
madzia2143
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ipoda z konkursu, ale to chyba nie to

którego wszyscy znamy w outfitów xD
pijana
pijana
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: którego wszyscy znamy w outfitów xD

ipod:
:mrgreen: Poza tym mój telefon to nie iphone, a Samsung Note
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 września 2012

Madzia zaciągnęła sie nikotyną i głupoty gada

Taka książka to tylko Samsung :D
Chociaż jakiś nowy HTC wyszedł, tez wielki potwór... Pierwsze jak widziałam u ludzi to myślałam, że to jakiś mini tablet :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jeszcze druga odmiana, noszaca na sobie przeglad mody z wszystkich lumpexow


To jest feszn i trędi, nie to co cała reszta, tzw. masa! :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej na tyle dobrze, ze w dupach im sie, tak jak emosom, nie po przewracalo


Szczęście w nieszczęściu! :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Samsung Note


Notes robiący zdjęcia! :zakochany:

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ipod


Wielki! :lol2:
annakrolowa
annakrolowa
  26 września 2012

ja jestem hipsterem

Hoshiko
Hoshiko
  26 września 2012
boniwinter
boniwinter
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hipster -


ja tgroche taka jestem
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto to taki,jak ich postrzegacie ?


dla mnie mega ok...miec wszystko w dupie tak zeby sie dobrze czuc w kolorach i z finezja
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.