ShinyStern
ShinyStern
  4 września 2012 (pierwszy post)
Witam !Co sadzicie o takich butach?:








1.Myślicie, ze są wygodne?
2.Kupiłybyście je?
3.Gdzie mogę dostać podobne?
4.Lepsze czarne czy beżowe?
5. Czy one będą 'optycznie skracać nogę' ?
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi:) :tak:
ShinyStern
ShinyStern
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Beżowe ładniejsze, choć będą szybko się brudzić, czarne bardziej praktyczne ale będzie na nich osiadał kurz i inne pierdoły,

moim zdaniem beżowe są własnie śliczne, ale ze względu na zbliżająca się porę roku nie wiem czy to dobry pomysł ..
Ela
Ela: Mogą, ale nie muszą, zalezy co będziesz miała na nogach.

raczej spodnie, bo tych butów nie założyłabym do sukienki/spódniczki
Konto usunięte
Konto usunięte: ale te wyglądają na tandetne.

no własnie co się jednemu podoba drugiemu nie koniecznie, swoja droga myślałam ze te buty są takie super że każdemu się spodobają :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam podobne, tylko na obcasie,

możesz pokazać? gdzie kopiłaś?
Konto usunięte
Konto usunięte: nogi wyglądają w nich jak kopytka...

właściwie to urok butów z deezee :)
massacre
massacre: czerwone.

te, które pokazałaś są ładne, jednak ja nie zdecydowałabym się na ten kolor :-) a gdzie je kupiłaś kurde z tymi kamyczkami to nie za wesoło, zaczynam się przekonywać, ze taka wysokość koturny nie będzie dla mnie odpowiednia..
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: . Zależy ile masz wzrostu .

mam 1,62m i myślałam ze taka koturna wydłuży mi nogi automatycznie ale znowu kształt tego buta, niespecjalnie by się do tego przyczynił:(
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: jeszcze łazić w nich nie umiała. Przykry widok ...

w sumie nie ma się co dziwić, może miała początki, pierwszy raz buty na nodze ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: buty na szczupła nogę,

to odpada niestety, bo moje nogi są masywne, niby jest male wcięcie w kostce ale przy masywnych nogach no to wierze CI NA słowo, ze może to wyglądać śmiesznie, swoja droga mam na koturnach sandały (tak z 15 cm) i powiem Ci ze kiedyś koleżanka szczerze schlebiła mi mówiąc zez daleka nie mogła mnie poznać bo nogi się tak wysmukliły optycznie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: takich z hausa,

widziałam te buty, nawet siostra mierzyła, ale wtedy uważałam je za strasznie kopyta, w sumie teraz tamte tez tak wyglądają ale i tak nie są najtragiczniejsze :))
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Nie znoszę butów na koturnie,

tez tak miałam długi czas, ale od niedawna szukam tylko takich butów, bardzo mi sie podobają:)
pijana
pijana
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Myślicie, ze są wygodne? 2.Kupiłybyście je? 3.Gdzie mogę dostać podobne? 4.Lepsze czarne czy beżowe? 5. Czy one będą 'optycznie skracać nogę' ?

1. Raczej nie, wydają się źle wyprofilowane
2. Nie
3. Myślę, że sklepy z tanim obuwiem, raczej nie CCC i Deichmanny
4. Chyba czarne
5. Ciężko powiedzieć, jeśli np. czarne połączysz z czarnymi spodniami czy rajstopami to na pewno nie
totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  4 września 2012

mi się nie podobają. wolałabym podobne, tylko jednolite.
ale jeżeli bym miała wybierać czarne czy beżowe to beżowe bardziej mi podpaszają.

Felka
Felka
  4 września 2012

spoko ale mniejsza platforma moze w rl tego tak sie nie widzi ale na tych zdj straaaaszne sa :(

Hoshiko
Hoshiko
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Kupiłybyście je?

nie, raczej nie.. :zawik:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie je kupiłaś

Londyn

Konto usunięte
Konto usunięte: kurde z tymi kamyczkami to nie za wesoło, zaczynam się przekonywać, ze taka wysokość koturny nie będzie dla mnie odpowiednia..


no te buty nie byly dla mnie, mialam je tylko raz
w szpilkach potrafie biegac, wiec to nie tak, ze nie potrafie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  4 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam !Co sadzicie o takich butach?: 1.Myślicie, ze są wygodne? 2.Kupiłybyście je? 3.Gdzie mogę dostać podobne? 4.Lepsze czarne czy beżowe? 5. Czy one będą 'optycznie skracać nogę' ?

buty są bardzo ładne, szczególnie beżowe :)
1. wygoda - kwestia wyprofilowania buta i przyzwyczajenia :) te akurat wyglądają na niezbyt wygodne ze względu na bardzo wysoką platformę - takie buty są bardzo "wywrotne" i nadają się tylko dla faszyn blogerek, które zakładają tego typu buty tylko do zdjęcia :)
2 . kupiłabym podobny wzór, ale na niższej platformie lub bez
3 http://www.deezee.pl/product/show/3628.html
4 beżowe
5. zależy do czego sie je założy :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
kedi
kedi
  4 września 2012

mam koturny, coś w tym stylu jak wkleiłaś, czarne, tylko moje bardziej mi się podobają. niestety, zbyt wygodne nie są, na dodatek ciut na mnie za duże i leżą w szafie.
a te które pokazałaś to na bank będą na masę na allegro.

boniwinter
boniwinter
  5 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)


prosze bardzo:)
mysle, ze sa tak samo niewygodne jak szpilki tylko tyle, ze stabilniejsze. Masz piete na takiej samej wysokosci jak w szpilkach.
Bezowe sliczne, ale na jesienna pogode to sie chyba nie nadaja, bedzie widac kazda najmniejsza plamke od blota.
bas
bas
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Myślicie, ze są wygodne? 2.Kupiłybyście je? 3.Gdzie mogę dostać podobne? 4.Lepsze czarne czy beżowe? 5. Czy one będą 'optycznie skracać nogę' ?

kij z tym czy wygodne, brałabym :napalony:
j.w
nie mam zielonego pojęcia
beżowe :zakochany:
chyba nie.
mmaryja
mmaryja
  6 września 2012

a jak by wyglądały buty dobrze wyprofilowane? tak z ciekawości pytam.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak by wyglądały buty dobrze wyprofilowane? tak z ciekawości pytam.

xD
tak:

nie ma za co xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzczurCieZje
SzczurCieZje
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz pokazać? gdzie kopiłaś?
W Step by Step, czy jakos tak, sklep w sumie zadna reweacja, cena niziutka, a jakosc i wygoda na odpowiednim poziomie :)
Rzuce pozniej jakas fote, musze je najpierw znalezc. :)
mmaryja
mmaryja
  6 września 2012
massacre
massacre: tak:

chyba na to wychodzi skoro żadne wprawne oko się nie wypowiedziało.
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak by wyglądały buty dobrze wyprofilowane? tak z ciekawości pytam.


rozumiem, że to pytanie dotyczy mnie bo ja zasugerowałam, że źle wyprofilowane.
moim zdaniem, że buty na tych zdjęciach wyglądają jakby były dziwnie bardziej wychylone na przód.. przez co to będzie uwierało czy to na kostkę czy źle się chodziło

Mam jedne buty ktore mają mniej więcej taką samą 'budowe"


I niestety ale wykończenie pięty się za bardzo ociera tam gdzie nie powinna. Nie można swobodnie chodzić bo czuje się coś na kostce.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.