xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  1 września 2012 (pierwszy post)

Maja Sablewska (ur. 5 kwietnia 1980 w Sosnowcu[1]) – polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Była jurorką w pierwszej edycji X Factor.











1-Co na tak a co na nie ?
2-W skali 1-10??
3-Według was to jaką była jurorką w X-Factor?

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  1 września 2012
styka51
styka51: massacre:

Majka tak wyglądała wieeeele lat temu, po prostu w związku ze swoim zawodem przeszła mega metamorfoze, bo kiedyś wygladała jak widać, nieciekawie bardzo.
xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  1 września 2012
Psyche30
Psyche30: mega metamorfoze,


powiększenie ust :)
xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  1 września 2012


????? brak biustu :((
madzia2143
madzia2143
  1 września 2012

ogólnie podoba mi się twarz 'w trójkąt' ;p ładna kobieta z niej.

xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  1 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ładna kobieta z niej.

podbijam :)
madzia2143
madzia2143
  1 września 2012

co do nóg - pamiętam jak kiedyś mmaryjka wstawiła zdjęcie w takiej czarnej, koronkowej sukience z h&m - ta to ma nogi :pavarotti: (mam nadzieję mmaryjko, że się nie pogniewasz za wspomnienie Twej osoby w mym poście. )

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 września 2012
Psyche30
Psyche30: Majka tak wyglądała wieeeele lat temu, po prostu w związku ze swoim zawodem przeszła mega metamorfoze, bo kiedyś wygladała jak widać, nieciekawie bardzo.

no wlasnie "wiele lat temu"
kazdy z nas wygladal inaczej "wiele lat temu", nie wierze po prostu, ze sama na to nie miala wplywu a jedynie stylisci.
Nie wiem jak inne dziewczeta, sama wygladalam jak wiesniak... w latach 90-tych xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ????? brak biustu :((

faktycznie, cycki moglaby sobie zrobic xD
albo ten stanik sobie podarowac :D

Konto usunięte
Konto usunięte: (mam nadzieję mmaryjko, że się nie pogniewasz za wspomnienie Twej osoby w mym poście. )

wszystkie tutaj wiemy, jakie nogi ma maryjka :D
Ona i Pijana wg mnie najlepsze nogi tego forum

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  1 września 2012
massacre
massacre: no wlasnie "wiele lat temu" kazdy z nas wygladal inaczej "wiele lat temu", nie wierze po prostu, ze sama na to nie miala wplywu a jedynie stylisci. Nie wiem jak inne dziewczeta, sama wygladalam jak wiesniak... w latach 90-tych xD

Z pewnoscią sama się wzięła za siebie, a styliści to swoja drogą :)
No ba, wszak dziewczyny same się tu takimi swoimi fotkami z przeszłosci chwaliły :D
xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  1 września 2012
massacre
massacre: cycki moglaby sobie zrobic


i wtedy z chęcią bym ją zobaczył w ckm :)
pijana
pijana
  1 września 2012
massacre
massacre: Ona i Pijana wg mnie najlepsze nogi tego forum

263aPo raz kolejny dziękuję :*
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Co na tak a co na nie ? 2-W skali 1-10?? 3-Według was to jaką była jurorką w X-Factor?

1. Wszystko na tak, tylko niektóre makijaże na nie, i bardzo dobrze, że nie ma sztucznych cycków :tak:
2. 9
3. Zdarzało mi się oglądać dość często, lubiłam ją, ale Tatiana Okupnik też jest spoko.
kasey00
kasey00
  1 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Co na tak a co na nie ? 2-W skali 1-10?? 3-Według was to jaką była jurorką w X-Factor?

1. Jak już większość pisała- nogi :zakochany: Oczy też ma ładne chociaż coś w nich dziwnego, albo w twarzy...
2. 7
3. Dobrą, przynajmniej się wysławiała w przeciwieństwie do Czesława...chociaż jego w sumie też lubię :mrgreen:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  1 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdarzało mi się oglądać dość często, lubiłam ją, ale Tatiana Okupnik też jest spoko.

AKurat jak dla mnie to Majka ma o wiele więcej klasy od pieprzniętej Tatiany :)
BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  1 września 2012

Z perspektywy faceta -bez hejterstwa typowa su.ka jak dla mnie wyrafinowana nie mówie,że to wada czy zaleta wygląd zewnętrzny wiadomka tzw. sexy . Twarz ma konkretną tak jak wspomniałem wyrafinowana w moim odczuciu. Z innej beczki jak sądzicie prefequje anal? :lol:

BLISKIdlaBLISKICH5
BLISKIdlaBLISKICH5
  1 września 2012

ps.ma ktoś Jej foto w legginsach?poproszę :lol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.