Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  18 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Nie wszędzie można dostać ale słyszałam w ostatnim czasie mnóstwo pozytywnych opinii na temat tych kosmetyków. :) w swojej linii posiadają mydła w płynie, żele pod prysznic i żele do kąpieli :))

Osobiście chciałabym sobie kupić i wypróbować jakiś żel pod prysznic ;D
stad moje pytanko :
CZY KTÓRAŚ Z WAS UŻYWAŁA MOŻE KTÓREGOŚ Z PRODUKTÓW I MOŻE WYDAĆ JAKAŚ OPINIE NA ICH TEMAT?



"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  18 sierpnia 2012

ogólnie polecam, zapachy świetne chociaż moja koleżanka dostała uczulenia od któregoś z miętą
oczywiście żeby nikomu nie przyszło do głowy myć tym okolice intymne

maybe I had said something that was wrong

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 sierpnia 2012

fajne zapachy, ale butelki lipne, otworzyla mi sie kiedys w torbie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Earth
Earth
  18 sierpnia 2012

Miałam mydło w płynie miętowe. Uwielbiam mięte i bardzo mi odpowiadało, miłe uczucie chłodzenia :) Przyznam, że zaintrygował mnie napis "bez rutyny", zastanawiałam się czy to ma coś wspólnego z witaminą P. :rotfl:

Letal
Letal
  18 sierpnia 2012

Iza używam kobiecych kosmetyków :rotfl: żart !
a tak btw to co związane z cytryną kojarzy mi się dobrze i przyjemnie także cytryna pewnie będzie ok

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2012

Miałam w tamtym roku żel Mango&Macadamia i nic specjalnego. Fajnie pachnie, ale tylko w butelce i podczas mycia a ja lubię kiedy skóra mi pachnie. Przeciętny. Teraz w rossmannie jest jakaś promocja dwa za chyba 11,99 zł.

SailorMoon
SailorMoon
  18 sierpnia 2012
gagulina
gagulina: nic specjalnego. Fajnie pachnie, ale tylko w butelce i podczas mycia a ja lubię kiedy skóra mi pachnie. Przeciętny.

Podbijam :tak:
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  18 sierpnia 2012
gagulina
gagulina: Fajnie pachnie, ale tylko w butelce i podczas mycia a ja lubię kiedy skóra mi pachnie.

a polecisz jakiś płyn którego zapach utrzymuje się na skórze?

maybe I had said something that was wrong

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  18 sierpnia 2012
gagulina
gagulina: Teraz w rossmannie jest jakaś promocja dwa za chyba 11,99 zł.

własnie dlatego mnie zaciekawiło..

gagulina
gagulina: ja lubię kiedy skóra mi pachnie.

ja tez.. a znasz jakies fajne zele pop prysznic po których skóra na dłuższy czas pachnie? ;)
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: własnie dlatego mnie zaciekawiło..


to można zaryzykować i kupić :) Nie wiem czy sama sobie nie kupię z koleżanką na pół na wyjazd :)

Pogodynka
Pogodynka: ja tez.. a znasz jakies fajne zele pop prysznic po których skóra na dłuższy czas pachnie? ;)


z tego co kojarzę na tą chwilę, to na pewno Dove, Palmolive, Adidas i Fa taki był kiedyś o zapachu owoców leśnych, ale nie wiem czy jeszcze jest :( i z avonu z linii senses zostawiają naprawdę super zapach na długi czas.
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  18 sierpnia 2012

fajnie :) to zaopatrze się w cos

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 sierpnia 2012

a ja nigdy tego nie miałam, bo moim zdaniem te żele śmierdzą i ich zapach nie zachęcił mnie nigdy do kupna :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Maryla
Maryla
  19 sierpnia 2012
Earth
Earth: Miałam mydło w płynie miętowe. Uwielbiam mięte i bardzo mi odpowiadało, miłe uczucie chłodzenia :)

Miałam to samo, cudowne. :ziober2: Żele też miałam, fajne są.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 sierpnia 2012

poza fajnym zapachem niczego fajnego nie moge o tych produktach powiedziec :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: a znasz jakies fajne zele pop prysznic po których skóra na dłuższy czas pachnie? ;)


:)
z BS duzo plynow do kapieli czy pod prysznic tez dosc dlugo utrzymuje zapach :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.