Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  26 lipca 2012 (pierwszy post)

Przy usuwaniu sztucznych rzęs metodą 1:1 wypadły mi moje naturalne... ;/ normalnie wypadały kępkami... ;/

co mam zrobić zeby szybciej mi odrosły?
może jakieś preparaty przyspieszające wzrost naturalnych rzęs?

jestem zaskoczona takim efektem...

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
madzia2143
madzia2143
  26 lipca 2012

Ja polecam olejek rycynowy. Na moje rzęsy działa super. Do kupienia w aptece za parę złotych.

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  26 lipca 2012

a długo trzeba stosować zeby zobaczyć pierwsze efekty?

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2012

serum do rzes z firmy l'biotica


możesz też wcierać olejki mi rzęsy bardzo urosły od nakładania na noc viatiki kokosowej. :)

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: serum do rzes z firmy l'biotica

widziałam w Super-Pharm.. chyba się przejade po nie.
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
kissangelkiss
kissangelkiss
  26 lipca 2012
Pogodynka
Pogodynka: widziałam w Super-Pharm.. chyba się przejade po nie.


bardzo wygodna rzecz, łatwo sie stosuje i jest skuteczne... rzesy na pewno mniej wypadaja i sa jakby mocniejsze i grubsze :) mysle ze po regularnym stosowaniu nowe wloski zaczną rosnać
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 lipca 2012
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo wygodna rzecz, łatwo sie stosuje i jest skuteczne... rzesy na pewno mniej wypadaja i sa jakby mocniejsze i grubsze :) mysle ze po regularnym stosowaniu nowe wloski zaczną rosnać

najbardziej zalezy mi a tym zeby w ogóle urosły. ponieważ kępkami mi wypadły i w niektórych miejscach nie mam w ogóle ;/
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Itlivesforson
Posty: 85 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Itlivesforson
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja polecam olejek rycynowy. Na moje rzęsy działa super. Do kupienia w aptece za parę złotych.

serio pomaga;))) podbijam:)
pijana
pijana
  26 lipca 2012

Serum Revitalash podobno działa cuda, ale drogie :and:

asexualna
asexualna
  26 lipca 2012

Olej rycynowy wygrywa z każdym serum, przynajmniej w moim przypadku.

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  26 lipca 2012

odżywkę do rzęs też widziałam jest z Eveline :D

Felka
Felka
  26 lipca 2012
Pogodynka
Pogodynka: Przy usuwaniu sztucznych rzęs metodą 1:1 wypadły mi moje naturalne... normalnie wypadały kępkami...

wlasnie to są minuty sztucznych rzęs.
ale oczywiscie OLEJEK RYCYNOWY ktory wystarczy ci na wiele lat
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Serum Revitalash podobno działa cuda, ale drogie

A tak, mi się pomyliło bo złe wkleiłam, o revitalash mi chodziło :ziober2:


I powiem ze jest to cudo !!!
Miały dwie koleżanki, obie kupiły po metodzie 1:1 gdzie stan ich rzęs był tragiczny, efekt? Miały swoje jak sztuczne.
pijana
pijana
  26 lipca 2012
Psyche30
Psyche30: A tak, mi się pomyliło bo złe wkleiłam, o revitalash mi chodziło I powiem ze jest to cudo !!! Miały dwie koleżanki, obie kupiły po metodzie 1:1 gdzie stan ich rzęs był tragiczny, efekt? Miały swoje jak sztuczne.

No ja właśnie chyba kiedyś na to nazbieram, wtedy wystarczy byle jaki tusz, a tymczasem aktualnie używam chyba 10ciu maskar i żadna nie zadowala mnie w stu procentach :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.