Uzi
Uzi
  17 lipca 2012 (pierwszy post)

Dzień dobry,

Bez zbędnego rozpisywania się:
http://estyl.pl/blog/2011/10/paznokcie-w-stylu-ombre-nails-czyli-jak-zrobic-gradient-manicure/


Co sądzicie o tego typu malowaniu paznokci?

Osobiście właśnie jestem "po" i.. Chyba to zmyję! Za dużo roboty a efekt wcale nie jest taki, jaki został uzyskany na zdjęciu powyżej*.
* (Zaznaczam, że nie jestem alfą i omegą w malowaniu paznokci i robię to po raz pierwszy w ten sposób a moja opinia jest subiektywna)

Gad
Gad
  17 lipca 2012

Mi się podoba. Takie trochę kameleonowe.

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  17 lipca 2012

Ładne! Pokaż swoje dzieło :mrgreen:

styka51
styka51
  17 lipca 2012
Uzi
Uzi: Co sądzicie o tego typu malowaniu paznokci?

Malowałam podobnie jakiś czas temu. Tak super to nie wyszło, ale jesio spróbuję, tylko musze nowe lakiery pokupować :Tak:
Gad
Gad
  17 lipca 2012

Chyba wieczorem sobie pomaluje. :zabawa:

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  17 lipca 2012
Gad
Gad: Chyba wieczorem sobie pomaluje.

Tylko potem podziel się efektem :ziober2:
Letal
Letal
  17 lipca 2012

jak Ci się uda tak zrobić stawiasz mi piwo ok ?

asexualna
asexualna
  17 lipca 2012
Uzi
Uzi: Co sądzicie o tego typu malowaniu paznokci?

Na zdjęciu oczywiście super się prezentuje, ale zanim dojdzie sie do takiej wprawy to obawiam się, że dużo czasu minie.
Maryla
Maryla
  17 lipca 2012

ładnie to wygląda, ale pewnie nic poza tym. nie mam cierpliwości na takie zabawy, nie chce mi się w to bawić :-D wolę zwykłe, 'matowe' i fręcz.

UkradneCiTaczke
UkradneCiTaczke
  17 lipca 2012
Uzi
Uzi: Co sądzicie o tego typu malowaniu paznokci?
Jestem na tak, bede wyprobowywac.
Babsy
Babsy
  17 lipca 2012

fajne, kiedys jak mi sie w koncu dostatecznie mocno zachce, plus bede miec wszystkie paznokcie podobnej dlugosci, to zrobie :tak:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  17 lipca 2012
Uzi
Uzi: Co sądzicie o tego typu malowaniu paznokci?


Ładne to. :tak: Tyle tylko, że ja nie próbuję, bo prędzej szlag by mnie trafił niż porozstawiałabym "narzędzia do pracy". Nie mam cierpliwości do takiej dziubaniny.
Paulinessa
Paulinessa
  17 lipca 2012

Cudne to.! Oglądałam już wiele róznych kombinacji kolorów, super.

Uzi
Uzi
  17 lipca 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Ładne! Pokaż swoje dzieło

Zmyłam. Ale naprawdę źle wyglądało. Pewnie to przez moje wykonanie - w końcu pierwszy raz. Wyglądały tak, jakby paznokcie mi krwią podeszły i oddzielały się te kolory wyraźnie. Na zdjęciu wygląda fajnie.
styka51
styka51: Tak super to nie wyszło, ale jesio spróbuję,

A no właśnie. Wyglądać na żywo to to nie wygląda ale pewnie dlatego, że brak doświadczenia :) jak się nad tym popracuje to może przyniesie to wymierne efekty. Ale..

Maryla
Maryla: nie mam cierpliwości na takie zabawy

Konto usunięte
Konto usunięte: ale zanim dojdzie sie do takiej wprawy to obawiam się, że dużo czasu minie


Babsy
Babsy: jak mi sie w koncu dostatecznie mocno zachce


Kiniowska
Kiniowska: Nie mam cierpliwości do takiej dziubaniny.


Mam takie same odczucia odnośnie tego.

Podsumowując.
Fajnie wygląda, ciekawa, dla mnie nowa rzecz ale potrzeba czasu i dużo cierpliwości.
Dzięki za komentarze ;)
pijana
pijana
  17 lipca 2012

Wygląda naprawdę super, ale ja też nie mam cierpliwości, zazwyczaj walę jeden kolor i koniec xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.