InnaOna91
InnaOna91
  2 lipca 2012 (pierwszy post)

Hej, znalezione na szybko ale zainspirowały mnie.
Ktoś wie jak takie coś zrobić?

SoDope
SoDope
  2 lipca 2012

Szybka instrukcja.
Na podstawie tego zdjęcia wyzej.
Krok 1 - masz dwa lakiery czerwone i różowy. Malujesz pionowo pół takiego koloru pół takiego.
Krok 2 - bierzesz dwa lakiery o cienkim pędzelki - tam zółty i niebieski. i Malujesz takie ząbki jak tam od prawej do lewej od lewej do prawej w zależności od tego jaki gdzie chcesz mieć kolor
Krok 3 - czekasz aż wyschną.

WOW

SoDope
SoDope
  2 lipca 2012

Osobiście mówie, że to wsiórski wzorek.

bas
bas
  3 lipca 2012

o wiele lepsze są wodne paznokcie :zakochany: i jutro zabieram się do zrobienia czegoś takiego :w00t:

styka51
styka51
  3 lipca 2012
bas
bas: o wiele lepsze są wodne paznokcie i jutro zabieram się do zrobienia czegoś takiego

Tylko duzo lakieru na to idzie...musze sobie kupić biały lakier, co by spróbować coś z zebrą.

Poza tym podobają mi się te cieniowane, ale nie wychodza mi ;c
bas
bas
  3 lipca 2012
styka51
styka51: Poza tym podobają mi się te cieniowane, ale nie wychodza mi ;c

jak robiłam za pierwszym razem to wyszły mi boskie, jak robiłam później na szybko to wygląda po prostu jakbym miała od krechy pomalowane innym kolorem ;/ a jak robisz? na kartkę dwa lakiery i przykładasz gąbką do paznokcia czy jednym kolorem tylko nakładasz na pomalowany już paznokieć?
styka51
styka51: Tylko duzo lakieru na to idzie...musze sobie kupić biały lakier, co by spróbować coś z zebrą.

nie robiłam jeszcze więc nie moge powiedzieć, ale to w sumie w zaleznosci jaką masz średnic pojemniczka, bo wiadomo, im większa tym więcej pójdzie, ja mam takie malutkie na podgrzewacze i w tym zrobię :ziober2: zobaczymy jak wyjdzie :ninja:
styka51
styka51
  3 lipca 2012
bas
bas: a jak robisz? na kartkę dwa lakiery i przykładasz gąbką do paznokcia czy jednym kolorem tylko nakładasz na pomalowany już paznokieć?

Ostatnio pomalowałam cały paznokieć na biało, a potem cieniowałam gąbką namoczoną w lakierze. I nie mieszam nic na kartce... I na końcu walnęłam lakier z kawałkami brokatu:D
Tak mi to wyszło:


bas
bas: nie robiłam jeszcze więc nie moge powiedzieć, ale to w sumie w zaleznosci jaką masz średnic pojemniczka, bo wiadomo, im większa tym więcej pójdzie, ja mam takie malutkie na podgrzewacze i w tym zrobię

Bez szału jednak;p

Moja koleżanka robiła w kubeczkach plastikowych, takich od kawy i mówi, że strasznie dużo poszło. Ale pod koniec
bas
bas
  3 lipca 2012
styka51
styka51: Ostatnio pomalowałam cały paznokieć na biało, a potem cieniowałam gąbką namoczoną w lakierze. I nie mieszam nic na kartce... I na końcu walnęłam lakier z kawałkami brokatu:D

to ja tez tak robiłam i wychodzi ni jak i trzeba się szczypać nad tym, fajnie wychodzi jak najpierw pomalujesz paznokcie na lakier podstawowy, później go troche wlejesz na kartke obok tego drugiego i najpierw lakier nr.2 nakładasz na płytke a póxniej nr.1 troche tuszujesz, nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi :and:
styka51
styka51: Moja koleżanka robiła w kubeczkach plastikowych, takich od kawy i mówi, że strasznie dużo poszło. Ale pod koniec

no bo to jest duza średnica, jak ja bede miała 1/3 z tego :P
styka51
styka51
  3 lipca 2012
bas
bas: , później go troche wlejesz na kartke obok tego drugiego i najpierw lakier nr.2 nakładasz na płytke a póxniej nr.1 troche tuszujesz, nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi

Rozumiem. Musiałabym nad czymś dziś pomyśleć, ale nie wiem jakie kompozycje kolorów zrobić -,-
bas
bas: no bo to jest duza średnica, jak ja bede miała 1/3 z tego :P

Dziś może spróbuję na jednym pazurze :D
bas
bas
  3 lipca 2012
styka51
styka51: Rozumiem. Musiałabym nad czymś dziś pomyśleć, ale nie wiem jakie kompozycje kolorów zrobić -,-

nie rób rózowego u góry bo z większej odległoświ wygląda jakbyś miała małe i szerokie paznokcie :and:
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
styka51
styka51
  3 lipca 2012
bas
bas: nie rób rózowego u góry bo z większej odległoświ wygląda jakbyś miała małe i szerokie paznokcie

W ogóle próbowałam na wodzie robić przed chwilą i gowno wychodzi. Nie chce się rozpływac po wodzie.
bas
bas
  3 lipca 2012
styka51
styka51: W ogóle próbowałam na wodzie robić przed chwilą i gowno wychodzi. Nie chce się rozpływac po wodzie.
a nie masz szybkoschnących lakierów przypadkiem?
styka51
styka51
  3 lipca 2012
bas
bas: a nie masz szybkoschnących lakierów przypadkiem?

Nie nie nie. Takie zwykłe z wibo. Może za tanie są ...e tam ;C
Jutro może jesio raz spróbuję.
bas
bas
  3 lipca 2012
styka51
styka51: Nie nie nie. Takie zwykłe z wibo. Może za tanie są ...e tam ;C Jutro może jesio raz spróbuję.

ja ostatnio stwierdziłam, ze lakiery z golden rose są wspaniałe :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.