dinos4urio
Posty: 1 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dinos4urio
  26 czerwca 2012 (pierwszy post)

mam pytanie do dziewczyn, robiła sobie któraś spodnie w stylu d.i.y? Bo ja właśnie robie to mi jakieś brązowo czarne wyszły, a nie kremowo czarne

SailorMoon
SailorMoon
  26 czerwca 2012
dinos4urio
dinos4urio: spodenki blogerek - D.I.Y

Trzeba by było Dżasminy spytać :ninja:
kasey00
kasey00
  26 czerwca 2012

nie ma czegoś takiego jak styl d.i.y. bo to po prostu ,,zrób to sam'' (do it yourself) a nie nazwa trendu :)chodzi Ci o farbowanie spodni?

kedi
kedi
  26 czerwca 2012

ale o co chodzi?

razotka
razotka
  26 czerwca 2012

spodnie w stylu do it yourself?pierwsze słysze...napisz dokłanie co robisz z tymi spodniami, przerabiasz, zwężasz, farbujesz?

WilczeLyko
WilczeLyko
  26 czerwca 2012

Domestosy sobie zrób:
.

UkradneCiTaczke
UkradneCiTaczke
  26 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Domestosy sobie zrób:


Kiedys robilam, zayebiste xD
styka51
styka51
  26 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedys robilam, zayebiste xD

A jak rozjaśnić portki równomiernie?
UkradneCiTaczke
UkradneCiTaczke
  26 czerwca 2012
styka51
styka51: A jak rozjaśnić portki równomiernie?
Zeby byl jeden kolor, musialabys zamoczyc je cale w roztworze domestosa, lub jakiegos innego wybielacza i tak zostawic, az osiagna taki odcien jak chcesz.
Choc z takimi metodami nic nie jest przesadzone.
styka51
styka51
  26 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zeby byl jeden kolor, musialabys zamoczyc je cale w roztworze domestosa, lub jakiegos innego wybielacza i tak zostawic, az osiagna taki odcien jak chcesz.

Właśnie zrobiłam tak kiedyś i nie wyszło równomiernie, powychodziły "mazaje" i musiałam nogawki ucinać :ninja: To też szukam innego sposobu...
kedi
kedi
  26 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zeby byl jeden kolor, musialabys zamoczyc je cale w roztworze domestosa, lub jakiegos innego wybielacza i tak zostawic, az osiagna taki odcien jak chcesz.

własnie się do tego przymierzam tylko boję się, że będzie waliło wybielaczem w całym mieszkaniu :woot:
UkradneCiTaczke
UkradneCiTaczke
  26 czerwca 2012
styka51
styka51: Właśnie zrobiłam tak kiedyś i nie wyszło równomiernie, powychodziły "mazaje" i musiałam nogawki ucinać To też szukam innego sposobu...

Ciezko domowymi sposobami uzyskac w miare rownomierny kolor... moze uzyj farby do tkanin?

kedi
kedi: własnie się do tego przymierzam tylko boję się, że będzie waliło wybielaczem w całym mieszkaniu

Dzialaj w lazience, przy uchylonym oknie i zamknietych drzwiach, to sie smrod nie rozniesie.
Felka
Felka
  26 czerwca 2012

ktos wybielał ACE :)

mmaryja
mmaryja
  26 czerwca 2012
styka51
styka51: To też szukam innego sposobu...

a czego użyłaś?
ja rozjaśniałam koszulę jeansową w ACE i wyszła idealnie
styka51
styka51
  26 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a czego użyłaś? ja rozjaśniałam koszulę jeansową w ACE i wyszła idealnie

Właśnie miałam ACE rozcieńczone i plamy powychodziły. Nawet potem same spodnie wrzuciłam do prania i do zbiorniczka od proszku nalałam ACE i nie pykło...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.