styka51
styka51
  25 czerwca 2012 (pierwszy post)

kto to ale rzuca się w oczy :lol:

Witam :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio podczas jednego wieczoru Wojnarowska zaliczyła dwie imprezy. Przed wyjściem z domu postanowiła założyć sukienkę, wykonaną z czegoś w rodzaju czarnej siatki. Prześwitujący materiał wyeksponował wdzięki dziewczyny.








Co sądzicie o stylizacji Patrycji Wojnarowskiej ? (kimkolwiek ona jest?)
Czy brakuje jakichś dodatków?

Macie przykłady równie "przewiewnych" stylizacji?

Pozdrawiam, Stycz :pavarotti:
Adidasowa
Adidasowa
  25 czerwca 2012
styka51
styka51: Co sądzicie o stylizacji Patrycji Wojnarowskiej ? (kimkolwiek ona jest?) Czy brakuje jakichś dodatków? Macie przykłady równie "przewiewnych" stylizacji?

Na drugim zdjęciu ładnie jej buźka wyszła ;) A co do stylizacji... W życiu bym się tak nie ubrała:zonk: Tragedia.
Brakuje bielizny xD
asexualna
asexualna
  25 czerwca 2012
styka51
styka51: Macie przykłady równie "przewiewnych" stylizacji?

Niektóre są całkiem fajne, nie takie wory :rotfl:

Takie coś, bez dupy na wierzchu jest fajne
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538344_411801615529120_865135058_n.jpg

A tutaj w ogóle same sutki sterczą :rotfl:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/574785_369718799737402_2133448328_n.jpg
styka51
styka51
  25 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A tutaj w ogóle same sutki sterczą

Hahahahahah :lol: Nie widze tego na sobie ;p
asexualna
asexualna
  25 czerwca 2012
styka51
styka51: Hahahahahah Nie widze tego na sobie ;p

Całe cycki na wierzchu :rotfl: wdzianko raczej na deske.
SoDope
SoDope
  25 czerwca 2012

Tak swoja drogą to fajne cycki ...

madzia2143
madzia2143
  25 czerwca 2012

brakuje rozumu.

pijana
pijana
  25 czerwca 2012

Jeszcze majtki mogła zdjąć. Doda już dupę pokazała, więc czemu się wstydzić !

SailorMoon
SailorMoon
  25 czerwca 2012
styka51
styka51: Co sądzicie o stylizacji Patrycji Wojnarowskiej ? (kimkolwiek ona jest?) Czy brakuje jakichś dodatków?

Nie mam pojęcia kto to :wtf:
Brakuje jej cyckonosza i wstydu :rotfl:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 czerwca 2012
styka51
styka51: Co sądzicie o stylizacji Patrycji Wojnarowskiej ? (kimkolwiek ona jest?) Czy brakuje jakichś dodatków? Macie przykłady równie "przewiewnych" stylizacji?


Co za jedna...? :wtf: "Stylizacja" z d*py wzięta, nie podoba się kompletnie, najlepiej mogła przyjść bez gatek (jak już ktoś wyżej wspomniał) albo w ogóle na golasa - jak oszczędność stroju to na całego. :P

Kolczyki! Zapomniała kolczyków!!! :D A tak na serio, to biustonosza i jakiejś normalnej stylizacji. Jak chciała zaistnieć, to mogła się ubrać jak kosmita, ale chociaż z zakrytym tym co trzeba. :)

Mam jedną, ale zapadła mi w pamięć wyjątkowo - http://bi.gazeta.pl/im/0/11737/z11737050O.jpg :lol2:

(btw. po wpisaniu ["przewiewne" sukienki] wyskoczyła mi cała masa zdjęć cycków z jakimiś chirurgicznymi oznaczeniami... :szok:)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 czerwca 2012
styka51
styka51: Czy brakuje jakichś dodatków?

czy stanik można zaliczyć do dodatków? :ziober2:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
UkradneCiTaczke
UkradneCiTaczke
  25 czerwca 2012
styka51
styka51: Co sądzicie o stylizacji Patrycji Wojnarowskiej ? (kimkolwiek ona jest?)

Mnie sie kieca podoba :swir:
Choc ja bym jednak zalozyla choc stanik pod to, a najlepiej jakas czarna halke, czy cos...
Babsy
Babsy
  25 czerwca 2012

do kitu, wyglada jak w rybackiej sieci ::ble:: no ale cel osiagnela- uwage na siebie zwrocila;)

Adidasowa
Adidasowa
  25 czerwca 2012

mogła chociaż jakieś naklejki na sutki użyć...

Sebuch
Sebuch
  25 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Brakuje bielizny xD

podbijam :)

styka51
styka51: Co sądzicie o stylizacji Patrycji Wojnarowskiej ?

moj worek na smieci o wiele lepiej sie prezentuje :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.