Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2012 (pierwszy post)

jaki polecacie? czarny, stosunkowo niedrogi iiii żeby jak najprościej malowało się kreski - także nie wiem, coś z pisaków może? :D

z gory dzięki za rady. :)

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  20 czerwca 2012

Chwalę sobie te dwa:

Lovely, ok. 10 zł


Miss Sporty, Fabulous Glam, ok. 10 zł

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  20 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki polecacie? czarny, stosunkowo niedrogi iiii żeby jak najprościej malowało się kreski




Eyeliner w pisaku, Ingrid Cosmetics "No limits (blablabla)", cena: 6-8zł. Mój pierwszy i, paradoksalnie, "najlepszy ze wszystkich". :D Raz na ruski rok go użyję, miał służyć tylko do nauki, ale trwałość ma bardzo dobrą, w ogóle nie odznacza mi się na powiece - a tusz potrafi. Nie mam ręki do tak "saperskiej" roboty, zawsze mi drży, powieka tak samo. Ale przypuszczam, że jeśli nie masz z tym problemów, powinien się sprawdzić. :) Niedrogi, trwały. Ze swojej strony polecam tylko ten, bo tylko ten wypróbowałam. :P
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  20 czerwca 2012

czy jest jakaś męska kredka
powtarzam męska kredka

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  20 czerwca 2012
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: czy jest jakaś męska kredka powtarzam męska kredka

Nie ma ;-) I tak nie różniłaby się niczym od damskiej :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  20 czerwca 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Miss Sporty, Fabulous Glam, ok. 10 zł

tak, ja od lat używam tego ;)

fajne są też eyelinery w żelu - essence ma b. dobre ALE strasznie trudno go zmyć! to jego jedyna wada, no i trzeba dokupić pędzelek. Kojarzysz Katosu? ona poleca żelowy z maybelline ;) ale o nim się nie wypowiem bo nigdy nie miałam.
kasey00
kasey00
  20 czerwca 2012

Ja lubię z grubszymi i twardszymi pędzelkami ponieważ nimi wg mnie łatwiej malować kreski (nawet te cienkie),bardzo polecam DIP EYELINER z Manhattanu (to następca świetnego Eye Artist którego już nie ma :[ )


mam też w pisaku z catrice
ale nie jest tak intensywnie czarny i ogólnie nie jestem z niego zadowolona :ble:

kasey00
kasey00
  20 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Eye Artist

Astor Eye Artist*
Babsy
Babsy
  20 czerwca 2012
z paese:)
pijana
pijana
  20 czerwca 2012

Używam w pisaku z Essence oraz w kałamarzyku z Golden Rose, ogólnie w kałamarzyku jest intensywniejsza czerń.

pijana
pijana
  20 czerwca 2012

Dodam, że na początku przygody z eyelinerami kontur rysowałam pisakiem, a wypełniałam tym z pędzelkiem :tak:

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  20 czerwca 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Miss Sporty, Fabulous Glam, ok. 10 zł


ale tylko z krótkim pędzelkiem jesli chce sie precyzyjnie pomalować , teraz wprowadzili z takimi długimii - strasznie nie wygodne .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

bas
bas
  20 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodam, że na początku przygody z eyelinerami kontur rysowałam pisakiem, a wypełniałam tym z pędzelkiem

to musiały być baaardzo grube :wtf:

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Lovely, ok. 10 zł

i wibo moje dwa typy
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  20 czerwca 2012
bas
bas: to musiały być baaardzo grube


ja zaś najpierw malowałam kreski kredką wysuwaną a potem na tą kreskę eyeliner , ale ładnie się trzymało ;P

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  20 czerwca 2012

Używam zelowego z bobiego browna i pedzelek skosny z maca... swietnie sie nim maluje...
Podobnie dlugo sie trzyma rowniez zelowy z maybelina, i rowniez fajnie maluje sie pedzelkiem dolaczonym do niego, tak wiec cenowo i porownowujac to moj faworyt!

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.