BillieJean58
BillieJean58
  11 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam.
Lato się zbliża jak wiadomo ;)
A więc i będzie potrzeba stosowania innego podkładu.
I a tym pytanie piszę:
Jest jakiś podkład który dobrze kryje (mam dużo zaczerwienień i brzydkich śladów po różnych niedoskonałościach) ale i zarazem jest lekki na lato.?
Orientujecie się może?
Będe bardzo wdzięczna za pomoc bo niechcę kupować całkiem w ciemno i wydać na marne pieniędzy.

:)

Ufna
Ufna
  11 czerwca 2012

BB krem GARNIER ponoć jest bardzo dobry :)

BillieJean58
BillieJean58
  11 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: BB krem GARNIER

a orientujesz się jak to z jego kryciem wygląda? :)
Ufna
Ufna
  11 czerwca 2012

Dość dobrze. Miałam go na sobie tylko raz, bo staram się na ogół unikać tego typu rzeczy, ale znajoma bardzo zachwala, a ma sporo niedoskonałości na buzi.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 czerwca 2012

clinique redness solutions.
polecam ja i mmaryja

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  11 czerwca 2012

Ja garniera osobiscie nie polecam po nim skóra swieci sie szybko i efekt pomaranczowa skora!! krótko mówiąc tapeta :/ podkresla suche skorki totalnie ble a w dodatku dla wrazliwej cery, po tym podkładzie wysyfi ostro * .. Jest dobry dla skóry bezproblemowej raczej gladziutkiej ;) taka moja opinia

mmaryja
mmaryja
  11 czerwca 2012
Prinz
Prinz: i mmaryja

ale on nie jest lekki;)
od siebie mogę dodać chanel vitalumiere aqua, choć nie będę oszukiwała, że jest kryjący.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale on nie jest lekki;)

w porownaniu z estee lauder double wear to jest ultra lekki :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

kedi
kedi
  11 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a orientujesz się jak to z jego kryciem wygląda? :)

nijak.

polecam toleriane lrp, ultralekki nie jest, ale rzadki, dobrze napigmentowany a co za tym idzie świetnie kryję, myślę, że na lato okej. trochę droższy ale mega mega wydajny. będziesz zadowolona.
Babsy
Babsy
  12 czerwca 2012

jak patrzylam na recenzje bb garniera, to ani to krem, ani podklad- ani nawilza, ani wyrownuje koloryt, nie mowiac o kryciu;) ja mam obecnie perfect adapt make up z manhattanu, calkiem calkiem.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jakiś podkład który dobrze kryje (mam dużo zaczerwienień i brzydkich śladów po różnych niedoskonałościach) ale i zarazem jest lekki na lato.?

manhattan perfect adapt make up

co prawda nie jest super kryjacy, ale z lekkimi zaczerwienieniami sobie radzi
nie oszukujmy się - lekki podkład nie może być mocno kryjący :)
dobrze kryje też podobno colorstay revlona ( do cery suchej/normalnej) - jednak to nie jest moja opinia tylko koleżanek, które stosowały

Konto usunięte
Konto usunięte: BB krem GARNIER ponoć jest bardzo dobry :)

testowałam - ten krem tylko wyrównuje koloryt cery, niedoskonałości nie zakryje :)
no i mi po nim zaczęły się robić takie malutkie białe krostki :(, ale koleżanka go stosuje i jest zadowolona, bo jej nic nie wyskakuje po nim - podsumowując: trzeba na niego uważać
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BillieJean58
BillieJean58
  12 czerwca 2012
Killuminati
Killuminati: skóra swieci sie szybko i efekt pomaranczowa skora!! krótko mówiąc tapeta :/ podkresla suche skorki totalnie ble a w dodatku dla wrazliwej cery, po tym podkładzie wysyfi ostro

własnie czytałam recenzje i nie są zbyt dobre na temat tego kremo podkładu

Gejszalicious
Gejszalicious: manhattan perfect adapt make up

poczytam o nim z tego co sie orientuje to on nie jest drogi chyba nie.? :)
Ufna
Ufna
  12 czerwca 2012

z revlonem ja mialam do czynienia.bardzo lekki a daje rade, patrzcie no, calkiem o nim zapomnialam :)

daenerys
daenerys
  12 czerwca 2012

Ten z Mahattanu co dziewczyny piszą jest fajny Używam go z przerwami ok 2 lata, kryje drobne przebarwienia, jest lekki i lubie jego zapach. Cena skoczyła gwałtownie, bo pamietam, że nie tak dawno kupowałam go za 22 zl a teraz chodzi w Ross za ponad 30. ;)
Teraz mam MBL Affinitone i też jest ok, tylko gorzej z trwałością u niego, w czym lepszy jest mnhtn.

SailorMoon
SailorMoon
  12 czerwca 2012

Bourjois healthy mix. Jest lekki, zakrywa co ma zakrywać i nie robi wrażenia tapety na twarzy. Używam już rok i nie narzekam. Recenzje na Wizażu też ma dobre :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.