styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
Nanachan
Nanachan
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: brzydka to jest twoja sukienka, w życiu bym czegoś takiego nie ubrała :`((

Są gusta i guściki, oczywiście Ty do osób, które gustownie się ubierają nie należysz xD
TlustyKogut
TlustyKogut
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zresztą z tyłu jest taka sprzączka i tam się reguluje

o kur­wa stary xDDDDDDD

Konto usunięte
Konto usunięte: brzydka to jest twoja sukienka, w życiu bym czegoś takiego nie ubrała :`((

jej sukienka, w przeciwieństwie do twoich wszystkich outficików, jest spoko, bardzo dziewczęca, podwijałbym... d83dde0f moja panienka jest taka piękna...
MartaKarinka
MartaKarinka
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście Ty do osób, które gustownie się ubierają nie należysz xD

Może i nie, ale i tak ubieram się lepiej niż Ty, przynajmniej sądząc po outficie w sukience w groszki xD
Może i wyglądałoby to lepiej z jakimiś dodatkami i ładnymi butami, nie wiem, ale taki "suchy" outfit jak zapostowałaś, wygląda jak rodem z lumpeksu, sory :-(
MartaKarinka
MartaKarinka
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ej sukienka, w przeciwieństwie do twoich wszystkich outficików, jest spoko, bardzo dziewczęca

dla mnie wygląda jak worek po kartoflach, dla ciebie może być ok, ale ja zdania nie zmienięd83dde0ad83ddc0dd83dde09
Nanachan
Nanachan
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: rodem z lumpeksu

No to już wiemy od dawna gdzie się ubierasz. d83dde12
Nie chce mi się dyskutować na temat ubrań z takim bezguściem jak Ty, mogę z Kasej porozmawiać, bo ona bardzo ładnie się ubiera, najlepsze outfity tutaj to właśnie jej. d83dde0c
TlustyKogut
TlustyKogut
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Może i nie, ale i tak ubieram się lepiej niż Ty, przynajmniej sądząc po outficie w sukience w groszki xD Może i wyglądałoby to lepiej z jakimiś dodatkami i ładnymi butami, nie wiem, ale taki "suchy" outfit jak zapostowałaś, wygląda jak rodem z lumpeksu, sory :-(

no kur­wa rzeczywiście, wygląda prosto i ładnie, a minimalizm najlepszy ziomeczku
a ty ze swoimi dodatkami w postaci plastikowych kokardek na szpilkach czy innych regulujących sprzączek wyku­­rwiaj xD
Nanachan
Nanachan
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: podwijałbym... moja panienka jest taka piękna...

d83dde0d
MartaKarinka
MartaKarinka
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: No to już wiemy od dawna gdzie się ubierasz. Nie chce mi się dyskutować na temat ubrań z takim bezguściem jak Ty, mogę z Kasej porozmawiać, bo ona bardzo ładnie się ubiera, najlepsze outfity tutaj to właśnie jej.

To możecie zacząć rozmawiać, bo ja właśnie zakończyłam z tobą dyskusję d83dde18
Nanachan
Nanachan
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: bo właśnie zakończyłam z tobą dyskusję

d83dde18
MartaKarinka
MartaKarinka
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no kur­wa rzeczywiście, wygląda prosto i ładnie, a minimalizm najlepszy ziomeczku a ty ze swoimi dodatkami w postaci plastikowych kokardek na szpilkach czy innych regulujących sprzączek wyku­­rwiaj xD

Napisałam, co sądzę, mam prawo wyrazić swoją opinię, jak komuś się nie podoba, niech wy:cenzura:wia z tego tematu xD
TlustyKogut
TlustyKogut
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałam, co sądzę, mam prawo wyrazić swoją opinię, jak komuś się nie podoba, niech wywia z tego tematu xD

nie pewien czy debil czy debil d83dde12
MartaKarinka
MartaKarinka
  3 maja 2014

to mój temat, więc jak komuś się nie podoba to wiecie co robić...

ALSO
sukienka idealna.







a nie jakieś wory po kartoflach xD

"elo"

Nanachan
Nanachan
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: sukienka idealna.

Idealna pod latarnie i na wiejskie imprezy chyba xD
TlustyKogut
TlustyKogut
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: sukienka idealna.a nie jakieś wory po kartoflach xD"elo"

z każdym kolejnym postem potwierdzasz tylko jak bardzo jesteś skaryniała d83dde14
rzygłem z plastikowego gówna
PROVIRON318
PROVIRON318
  3 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Są gusta i guściki, oczywiście Ty do osób, które gustownie się ubierają nie należysz xD

+1 xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Może i nie, ale i tak ubieram się lepiej niż Ty, przynajmniej sądząc po outficie w sukience w groszki xD

to uczucie, gdy ona naprawde w to wierzy, ja jebix XDDD
Konto usunięte
Konto usunięte: to mój temat

ty w tym temacie jesteś tylko błaznem, który dostarcza rozrywki
Konto usunięte
Konto usunięte: moja panienka jest taka piękna...

każdy ją chwali i nikt nie wymięka...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.