styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mój wkład w forum outfit'owe:

pomysłowe xD
666
666
  23 marca 2014

Marta czemu nie wypełniasz legginsów?

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  23 marca 2014
666:
Marta czemu nie wypełniasz legginsów?

tzn?
666
666
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn?

Tzn, że wyglądają jak piżama, a nie ledżinsy. Nie wypełniasz ich sobą dostatecznie.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  23 marca 2014
666:
Tzn, że wyglądają jak piżama, a nie ledżinsy. Nie wypełniasz ich sobą dostatecznie.

No to nie wiem, jaka może być przyczyna... Piżamy są mniej "obcisłe", a te legginsy mi lekko spadają, może dlatego
666
666
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: legginsy mi lekko spadają

Weź ogarnij hałtu ledżinsy zanim zaczniesz spełniać zachcianki Prawego Wieczniczka :(
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  23 marca 2014
666:
Weź ogarnij hałtu ledżinsy

przez chwilę się zastanawiałam o co chodzi :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nutii, jak myślisz, powinnam ściąć włosy do połowy? Ostatnio mi to chodzi po głow


Nie trzeba, za to częściej kitek :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  23 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie trzeba, za to częściej kitek :D

tylko że krótsze są takie bardziej... nie wiem jak to określić xD jakkolwiek głową nie potrząśniesz to się układają
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko że krótsze są takie bardziej... nie wiem jak to określić xD jakkolwiek głową nie potrząśniesz to się układają

złóż na pół, podepnij i daj foto jak symulację - zobaczymy :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  23 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: złóż na pół, podepnij i daj foto jak symulację - zobaczymy :D

nie umiem takich kombinacji :rotfl: Już miałam takie włosy pod koniec zeszłego lata, wyglądało ok, tylko bardziej smarkato jakoś tak wszyscy mówili
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  23 marca 2014
666:
jakiej paki ten łuk na wejściu do kuchni. :D

Imprezka w kopalni co?

hahahah, nie zauważyłam tego :D
Nie wiem o co chodzi z łukiem, łuk jak łuk...
A imprezka nie w kopalni, pomijając to, że.. na imprezkę nie dotarłam xD spędziłam czas inaczej
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  25 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: , wystarczy


Nutii, spełniam Twoje outfitowe marzenie tak jak obiecałam- outfit w spódniczce xD
Mój dzisiejszy outfit na zajęcia, proszę nie zwracać uwagi na moją nieumalowaną twarz i niepoczesane włosy- to dopiero in progress





buty:



Teraz czekam na plusiki, bo między Bogiem a prawdą, jakby nie temat outfitowy, to nie ubrałabym się tak dziś, dla mnie to niezbyt wygodne wdzianko :D
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  25 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby nie temat outfitowy, to nie ubrałabym się tak dziś,

pomyśl, ilu prawiczków którzy będą mogli mnie spotkać na ulicy, będzie Ci wdzięcznych :rotfl:

*taki żarcik
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  25 marca 2014

marta w rajstopkach :3

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.