styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  7 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to bym codziennie usadzała na krzesełkach lalki i misie i czytałabym im poezję


oczywiście przed sceną, a na scenie siedziałabym na na jakimś ładnym krzesełku z książką w ręce
praksyda
praksyda
  7 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Praksyda, swoją drogą, jakbym miała w domu tak wspaniałą scenę jak Ty, to bym codziennie usadzała na krzesełkach lalki i misie i czytałabym im poezję

w sumie książki jakieś się znajdą, ale lalek nie mam, weź swoje jak masz to dawaj do mojego domku na kurzej łapce i możesz czytać do woli! ;p
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  7 marca 2014
praksyda
praksyda: w sumie książki jakieś się znajdą, ale lalek nie mam, weź swoje jak masz to dawaj do mojego domku na kurzej łapce i możesz czytać do woli! ;p


wezmę ze sobą mojego pieska, Ciebie też posadzę obok i będę wam czytała poezję siedząc na Twoim tarasie na jakimś ładnym fotelu d83dde0a
UmowiesieOpole
UmowiesieOpole
  8 marca 2014

Drogie Panie w dniu waszego święta chciałbym życzyć wam wszystkiego co najlepsze ! Sam nie jestem ideałem a nawet koło niego nie stałem jednakże właśnie takiego fajnego idealnego dla was faceta wam życzę, który zniesie każdą waszą rozsterkę i który będzie z wami w te dobre i złe chwile, zdrowia , dużo kasy żeby starczyło wam na torebki ciuchy kosmetyki i inne rzeczy. Dobrego sexu - nie oszukujmy uwielbiacie go oraz wszystkiego co sobie w głębi serducha zapragniecie.Mimo tego ,że raz w miesiącu latacie za nami z patelniami nonstop was wkurzamy i przyprawiamy o smutek to świat bez was byłby szary i ponury. Życzę wam także aby każda z was w końcu zrozumiała ,że nie jest gruba , nie ma wielkiego tyłka i małych piersi oraz nie jest głupia. Bądźcie takimi jakimi jesteście i nie zmieniajcie się - Takimi was kochamy i każda z was jest wyjątkowa na swój sposób ! Wybaczcie że tylko skromne życzenia na fotce, każda zasługuję na mega różę ale siłą rzeczy nie jest możliwe tego zrealizowanie Jeszcze raz wszystkiego dobrego ! :*

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  8 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Życzę wam także aby każda z was w końcu zrozumiała ,że nie jest gruba , nie ma wielkiego tyłka i małych piersi oraz nie jest głupia


... i brzydkich włosów d83dde13

W imieniu wszystkich kobiet z tematu outfitowego dziękujemy za życzenia razem z moją przyjaciółką Sową Martą! ;)
UmowiesieOpole
UmowiesieOpole
  8 marca 2014

:)

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  8 marca 2014

:)

chlopakpoetkihyde
chlopakpoetkihyde
  8 marca 2014

Drogie Panie w dniu waszego święta chciałbym życzyć wam wszystkiego co najlepsze ! Sam nie jestem ideałem a nawet koło niego nie stałem jednakże właśnie takiego fajnego idealnego dla was faceta wam życzę, który zniesie każdą waszą rozsterkę i który będzie z wami w te dobre i złe chwile, zdrowia , dużo kasy żeby starczyło wam na torebki ciuchy kosmetyki i inne rzeczy. Dobrego sexu - nie oszukujmy uwielbiacie go oraz wszystkiego co sobie w głębi serducha zapragniecie.Mimo tego ,że raz w miesiącu latacie za nami z patelniami nonstop was wkurzamy i przyprawiamy o smutek to świat bez was byłby szary i ponury. Życzę wam także aby każda z was w końcu zrozumiała ,że nie jest gruba , nie ma wielkiego tyłka i małych piersi oraz nie jest głupia. Bądźcie takimi jakimi jesteście i nie zmieniajcie się - Takimi was kochamy i każda z was jest wyjątkowa na swój sposób ! Wybaczcie że tylko skromne życzenia na fotce, każda zasługuję na mega różę ale siłą rzeczy nie jest możliwe tego zrealizowanie Jeszcze raz wszystkiego dobrego ! :*a

JuIia
JuIia
  8 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma wielkiego tyłka

Jak to. Ja chcę.
UmowiesieOpole
UmowiesieOpole
  9 marca 2014

hahaha:) okey:) więc Tobię tego życzę:)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 marca 2014

Nie ma Marty outfitu z dzisiaj, co jest?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Rosiczka
Rosiczka
  11 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: co jest?

Dzisiaj chodziła w podartych dresach, wstydziła się pokazać :ninja:
chlopakpoetkihyde
chlopakpoetkihyde
  11 marca 2014

patrycja moze ty zapostujesz?

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  11 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie ma Marty outfitu z dzisiaj, co jest?


a po co dziennie coś dodawać? Teraz już siedzę w piżamie
Rosiczka
Rosiczka: Dzisiaj chodziła w podartych dresach


jak zawsze :rotfl:
Rosiczka
Rosiczka
  11 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zawsze

wiedziałam :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: patrycja moze ty zapostujesz?


zapostuje, dzisiaj :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.