ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  24 maja 2012 (pierwszy post)

Jako,że Euro już tuż tuż postanowiłem założyć pierwszy od dawien dawna temat. Będzie dotyczył on partnerek piłkarzy. Ogólnie to możecie wklejać tutaj zdjęcia kobiet, które Wam przypadły do gustu jeśli chodzi o urodę lub styl. Ja zaprezentuje 2 kandydatki; z zagranicy i z polskiego podwórka.
Na pierwszy ogień pójdzie Coleen Rooney, żona Wayne'a Rooneya zawodnika Manchesteru United i reprezentacji Anglii:











Według mnie Coleen jak na Angielkę daje radę.. A jak jest wg. Was?

Jeśli chodzi o polskie podwórku to tutaj Anna Prus, polska aktorka, obecnie partnerka Radka Majdana, była dziewczyna Damiana Gorawskiego:









1) Która lepsza? Coleey czy Anna?
2) Partnerkę jakiego piłkarza uważacie za godną uwagi?
3) Podczas nadchodzących Mistrzostw na jakiego zawodnika Panie będą bacznie się przyglądać :P?

To tyle, można wklejać zdjęcia piłkarzy, partnerek, można a nawet trzeba dyskutować :) Zachęcam i pozdrawiam.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  24 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Nie lubię meczy.

Jak koza meczy?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo też podbijam, ona teraz z Pique.

Ma zawitać do Polski!
Adidasowa
Adidasowa
  24 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak koza meczy?

Nie lubię piłki nożnej, pasuje?
boniwinter
boniwinter
  24 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Która lepsza? Coleey czy Anna?

zadna, dwie "zrobione" i zaloze sie, ze jak rano wstaja wygladaja potwornie (chyba ze wrzuciles takie zdjecia)

Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie Coleen jak na Angielkę daje radę.. A jak jest wg. Was?

NIESTETY musze przyznac, ze Angielka duzo ladniejsza,az dziw!
Prinzzzz
Prinzzzz
  25 maja 2012

czak nie mydl tu nam oczu o dupeczkach pilkarzy, bo wiadomo ze lubisz dupeczki ale męskie :D

pijana
pijana
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Haha to powiedzcie teraz czyją partnerką jest Anna Przybylska ? :>

Jedyne co o nim pamiętam to to, że grał w Turcji, polska piłka mnie w ogóle nie kręci i nie wiedziałam, że gra w Widzewie :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Pique

:sex: uwielbiam go
LuznyGosc
LuznyGosc
  25 maja 2012

Anna ma oczy jak naćpana.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3) Podczas nadchodzących Mistrzostw na jakiego zawodnika Panie będą bacznie się przyglądać :P?

Zapewne na Krystynkę.
LuznyGosc
LuznyGosc
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Partnerkę jakiego piłkarza uważacie za godną uwagi?

Shakirę. :tak:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czak nie mydl tu nam oczu o dupeczkach pilkarzy, bo wiadomo ze lubisz dupeczki ale męskie :D

Mam teraz nauczkę na przyszłość,żeby podczas jedzenia śniadania nie czytać twoich postów.
Gothiclady
Gothiclady
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:


tuż po oralu :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Która lepsza? Coleey czy Anna? 2) Partnerkę jakiego piłkarza uważacie za godną uwagi? 3) Podczas nadchodzących Mistrzostw na jakiego zawodnika Panie będą bacznie się przyglądać :P?


1. Coleey bardziej mi się podoba :)
2. Nie znam się, nie wiem która czyją jest żoną/partnerką, ale od zawsze podobała mi się Ona - ma boskie nogi (tzn miała. teraz jest za chuda)
3. Na żadnego :)
youaredaone
youaredaone
  25 maja 2012

Shakira :ziober2: i no dupeczka C.R.
a tak to reszty nie znam :tak:

SailorMoon
SailorMoon
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem zwykła dziewczyna z ulicy czy z autobusu jest piękniejsza od całej tej chmary modelek czy misek. Wystarczy, że ma to 'coś' :)

Racja :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałem Cię na fejsie

To co nie zaprosiłeś? :ninja:
marta0859
marta0859
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Która lepsza? Coleey czy Anna? 2) Partnerkę jakiego piłkarza uważacie za godną uwagi? 3) Podczas nadchodzących Mistrzostw na jakiego zawodnika Panie będą bacznie się przyglądać :P?

1. Ogólnie to żadna z nich, ale Anna lepsza.
2. Nie wiem, nie znam się zbytnio, Ronaldo kiedyś miał fajną dupeczkę.
3. Nie będę oglądać raczej, nie lubię oglądać meczów w tv.
Babsy
Babsy
  25 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Anna Prus

lepsza. a on nie mial byc ostatnio z jakas Ukrainka, kroliczkiem playboya?

Konto usunięte
Konto usunięte: 3) Podczas nadchodzących Mistrzostw na jakiego zawodnika Panie będą bacznie się przyglądać ?

nie ogladam pilki noznej:) nooo, moze przelotem;)
Felka
Felka
  25 maja 2012

3 zdj Anny jest tragiczne :(

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 maja 2012
SailorMoon
SailorMoon: To co nie zaprosiłeś?

Jeszcze byś mnie nie poznała i nie zaakceptowała zapro :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.