JestemFejkiem
JestemFejkiem
  18 maja 2012 (pierwszy post)

Mój pierwszy temat na MiU (chyba :woot:) więc proszę o wyrozumiałość :ziober2:



Jako fetyszysta butów i pięknych (nie tyczy się tego zdjęcia) kobiet zmuszony jestem zadać dwa pytania, jedno do Pań i drugie do Panów:

Pytanie do Pań:
Buty na tak czy na nie? :D Fajne czy zbyt wyzywające/jaskrawe/ku***/niemodne itp itd? Założyłybyście? :ninja:

Pytanie do Panów:
Jak wasze wrażenia estetyczne?

Pozdrawiam agoosię :pavarotti: i gaguline tez chociaż mnie nie lubi :ssh:
A tak naprawdę to wszystkich pozdrawiam. :tak:

Fejk

madzia2143
madzia2143
  19 maja 2012

fason - jak najbardziej!
Jednak jeśli chodzi o kolory, jak dla mnie zbyt krzykliwe, wolę klasykę.

Patty527
Patty527
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Buty na tak czy na nie? :D Fajne czy zbyt wyzywające/jaskrawe/ku***/niemodne itp itd? Założyłybyście?

Są zajebiste, ale tylko żółte. Właśnie czekam na mój rozmiar na pewnej stronie i zamawiam :)
Felka
Felka
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie do Pań: Buty na tak czy na nie? Fajne czy zbyt wyzywające/jaskrawe/ku***/niemodne itp itd? Założyłybyście?

fajne :tak: impreza czy coś ale wyjść na ulicę bym nie założyła bo i nawet nie mam do czego ;)
Babsy
Babsy
  19 maja 2012

fajne:) do ciuchow w stonowanym kolorze, albo po prostu do granatowych dzinsow i bialego topu- "robia" cala stylizacje:)

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój pierwszy temat na MiU

:piwo: :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Buty na tak czy na nie? :D Fajne czy zbyt wyzywające/jaskrawe/ku***/niemodne itp itd? Założyłybyście?

Fason super, ale kolory zbyt oczoyebne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak naprawdę to wszystkich pozdrawiam.

I ja Ciebie również :pavarotti:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Buty na tak czy na nie? :D Fajne czy zbyt wyzywające/jaskrawe/ku***/niemodne itp itd? Założyłybyście?

Nie podobają mi się.
O ile fason udzie, to plastikowy, lakierowany, oczoj.. odblaskowy materiał jest poniżej wszystkiego.
Naniiii
Naniiii
  19 maja 2012

Fajna dupcia jest ta po lewej stronie 2 :mrgreen::w00t:

praksyda
praksyda
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Założyłybyście?

ohydne ,ordynarne ,niewygodne.:nie: i te kolory nigdy nie miałm butów w takim kolorze.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  19 maja 2012
Naniiii
Naniiii: Fajna dupcia jest ta po lewej stronie 2

https://www.facebook.com/edina.makranczi
to ona, mozesz do niej zagadac :ssh:

pozdrawiam wszystkie postujace kobiety, kupie wam wszystkim takie buciki :pavarotti: :D
Marylka
Marylka
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kupie wam wszystkim takie buciki :D

ok :zakochany:
boniwinter
boniwinter
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Buty na tak czy na nie? :D Fajne czy zbyt wyzywające/jaskrawe/ku***/niemodne itp itd? Założyłybyście?

nie znosze takich kolorow, ale gdyby mojego faceta to krecilo to na pewno bym takie zalozyla do...lozka oczywiscie i nigdzie wiecej
daenerys
daenerys
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Naniiii:Fajna dupcia jest ta po lewej stronie 2 https://www.facebook.com/edina.makranczi to ona, mozesz do niej zagadac

Jemu chyba chodzilo o drugą lewą strone, z perspektywy dziewczyn, bo ta blondynka jest naprawdę ładna. :D
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ta blondynka jest naprawdę ładna. :D

ujowa jest :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale gdyby mojego faceta to krecilo to na pewno bym takie zalozyla do...lozka oczywiscie i nigdzie wiecej

kobieta idealna :ziober2:
daenerys
daenerys
  19 maja 2012

Lepsza niż ta czarna. :ninja: Choć kiedyś widziałam, że podbijałeś do jakiegoś skwarka, to widocznie różnica gustów i nie ma co się spierać. :D

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 maja 2012

Kurdę, a mi się podobają.
Chociaż ten zielony kolor do mnie nie przemawia.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.