monikamonisia20
monikamonisia20
  18 kwietnia 2012 (pierwszy post)
Witam.
Dziewczyny w maju komunia i rozglądam się za jakąś sukienką. Co myslicie o tej? http://allegro.pl/ds-3175m-biznesowa-olowkowa-sukienka-koronka-38-i2285048869.html
dodam, że impreza jest w eleganckim lokalu z dużą ilością gości.
Mając szerokie biodra i równe z nimi ramiona, płaski brzuch i zero piersi ten model by pasował?
czy coś może innego?
dziekuje za odpowiedzi
jolanta6667
jolanta6667
  18 kwietnia 2012

generalnie Świetna!! tylko zastanawiam się czy Twoich bioder nie powiększyłaby optycznie, a może jakąc rozkloszowaną od pasa??:)

DoItAllAgain
DoItAllAgain
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: en model by pasował? czy coś może innego?

a masz chociaż troszkę talii ?
jeżeli nie będziesz wyglądać jak ołówek.
Adidasowa
Adidasowa
  18 kwietnia 2012

jeju, świetna, idealna:zakochany:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  18 kwietnia 2012

Nie wiem czy wiesz, ale kupno sukienek i innej garderoby, od niektórych sprzedawców na allegro jest ryzykowne.
Ubrania piękne, zjawiskowe, jednak wygląd rzeczywisty może mocno odbiegać od tego, prezentowanego na zdjęciach.

Poczytaj komentarze :-)

monikamonisia20
monikamonisia20
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy wiesz, ale kupno sukienek i innej garderoby, od niektórych sprzedawców na allegro jest ryzykowne. Ubrania piękne, zjawiskowe, jednak wygląd rzeczywisty może mocno odbiegać od tego, prezentowanego na zdjęciach. Poczytaj komentarze :-)

Wiem wiem kochana, zawsze przed zakupem to robię:)
monikamonisia20
monikamonisia20
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a masz chociaż troszkę talii ? jeżeli nie będziesz wyglądać jak ołówek.

ni bardzo;p
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  18 kwietnia 2012

podpinam sie pod temat, tez mam komunie niedługo za miesiac i nie wiem czy po polacku koszula w spodnie und krawat czy jak człowiek gardzący kosciołem i polskoscia polo od hugo lub pana na kuniu?

monikamonisia20
monikamonisia20
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: polo od hugo lub pana na kuniu?

ja bym wybrała coś odmiennego czyli Twoja druga opcja
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  18 kwietnia 2012

dla szczupłej sylwetki idealna , bo raczej nie nadawałaby się dla osoby o szerokich biodrach i mająca tu i ówdzie .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

monikamonisia20
monikamonisia20
  19 kwietnia 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: szerokich biodrach i mająca tu i ówdzie .

mam tylko szerokie biodra, żadnych wielkich ud czy tyłka
jolanta6667
jolanta6667
  19 kwietnia 2012

wiesz co a może przeymierz podobna w sklepie i zobaczysz jak będziesz wyglądać a i afktycznie sprawdz przed kupnem komentarze bo sprzedawcy moga oszukiwac...

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  19 kwietnia 2012

a komentarze czasem bywają ' ustawione ' .

Konto usunięte
Konto usunięte: mam tylko szerokie biodra, żadnych wielkich ud czy tyłka


no wiesz ja bym nie mogła nosic takiej , przynajmniej tak mi sie wydaję gdyż mam szerokie biodra i brzuszek . Nie ciekawie by to wyglądało ale jeśli masz tylko szerokie biodra a sama w sobie szczupła to będzię ładnie leżeć , gorzej jakbyś miała tam brzuszek większy , ale że nie masz to ok .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

monikamonisia20
monikamonisia20
  19 kwietnia 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: a komentarze czasem bywają ' ustawione ' .

czemu tak sądzisz?
monikamonisia20
monikamonisia20
  19 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co a może przeymierz podobna w sklepie i zobaczysz jak będziesz wyglądać a i afktycznie sprawdz przed kupnem komentarze bo sprzedawcy moga oszukiwac...

oczywiście, że tak zrobię;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.