Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  27 marca 2012 (pierwszy post)

Cześć dziewczyny ;)
przyszłam do Was z radą od dawien dawna waham się z określeniem typu swojej urody.
Niby wychodzi wiosna, ale aktualny (chodzi o naturalny odcień) kolor włosów przemawia za jesienią.
od początku
Włosy:
w dzieciństwie - blond, ale nie całkiem jasny (latem jaśniejszy w pozostałych porach powiedzmy że średni blond) po okresie dojrzewania ściemniały do ciemnego blondu, teraz jest jeszcze dużo ciemniejszy wygląda mi na średni brąz
Kolor oczu - zielony - nie intensywny
Cera - gładka, bezproblemowa, nie muszę używać pudru, podkładu ;) rumieni się na dworzu /lato zima/ z piegami, które pojawiaja się wraz ze słońcem, zimą prawie zanikają.
Skóra - na buzi jak pisałam piegi /złotobrązowe/, tak to raczej jasna, bez słonca i opalania blada (widać żyłki).
Gdy złapie słonce brązowieje, czerwień utrzymuje się bardzo krótko, szybko brązowieje. Jednak jest podatna na oparzenia (dobrze, że nie lubię sie wylegiwać na słońcu :P). A jak się ładniej opalałam kiedys w lato to opalenizna utrzymywała się aż do wiosny ;)

aa i mam lekkie cienie pod oczami

W większości tego co napisałam cechy przemawiają za wiosną ;>

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Gothiclady
Gothiclady
  28 marca 2012

jesień jak nic

Gothiclady
Gothiclady
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: może jakieś przedwiośnie;) ciężko jest jednoznacznie określić...


o kwa!!!!!!!!!!! :crylol:
SoDope
SoDope
  28 marca 2012
Gothiclady
Gothiclady: jesień jak nic

tymbardziej, że jak patrze na avatarka to włosy cera .. i w ogóle tak pięknie wygląda, że to od razu widać, że jesien :D
youaredaone
youaredaone
  28 marca 2012
:wtf: jaka jesień, jaka zima? ;o skąd wy to bierzecie? :>

bosz... jaka ja zacofana :rotfl:
SoDope
SoDope
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jaka jesień, jaka zima? ;o skąd wy to bierzecie? :>

bo ponoć istnieja 4 podstawowe typy urody.
lato, wiosna, jesien, zima.
Babsy
Babsy
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

przeanalizuj i mnie, bo ja sie ni dziada nie znam:)
youaredaone
youaredaone
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: lato, wiosna, jesien, zima.

a ja to niby jaki jestem? :woot:
SoDope
SoDope
  28 marca 2012
Babsy
Babsy: przeanalizuj i mnie, bo ja sie ni dziada nie znam:)

czarne włosy = zima.
SoDope
SoDope
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja to niby jaki jestem?

patrząc na Twoje zdjęcia które nie są 'dośc' wyraźne można stwierdzić, że możesz być wiosną. ;)
SoDope
SoDope
  28 marca 2012

zresztą Ty kiedyś miałaś nick Basia ?

Babsy
Babsy
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czarne włosy = zima.

nie jestem naturalna bruneta;P swoj kolor mam ciemny blond, "mysi" chyba(?). cera z zaczerwienieniami, piegi (latem i wiosna bardziej intensywne); opalam sie najpierw na czerwono, potem kolor przechodzi w lekki braz. oczy szaroniebieskie z ciut ciemniejsza obwodka i ruda plamka na lewym;)
SoDope
SoDope
  28 marca 2012
Babsy
Babsy: nie jestem naturalna bruneta;P

ale to nie liczy się KTO jaki kiedy był tylko aktualny kolor włosów.
czyli co jesteś lato bo milion lat przed kamieniołomem miałaś blond włosy.
SoDope
SoDope
  28 marca 2012
Babsy
Babsy:

aktualnie masz czarne włosy bo Ty się 'przekształciłaś' a nie Cie tak natura zmieniła.
proste.
Babsy
Babsy
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Ty się 'przekształciłaś' a nie Cie tak natura zmieniła. proste.

ahaaa:) ja tam sie nie znam:) ale aktualnie jestem ruda w roznych odcieniach;)
SoDope
SoDope
  28 marca 2012
Babsy
Babsy: ahaaa:) ja tam sie nie znam:) ale aktualnie jestem ruda w roznych odcieniach;)

no ja oceniam po tych zdjęciach co masz.

a normalną rzeczą jest to, że ludzie ingerują w swoją 'nature' i lato może przekształcić się w jesień, zime... mimo, że jesień jest bardziej ciepłą 'urodą' a zima 'zimną'.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.