RickFCB
RickFCB
  19 marca 2012 (pierwszy post)
http://soleboutique.files.wordpress.com/2011/03/dsc_00432.jpg?w=740

Limitowana edycja, w Polsce takich nie dostaniecie.

Cena 350 złotych i teraz pytanie do was.

Kupować, nie kupować? Jedni mówią że 'pedalito' drudzy że czym bardziej maxy poje*ane tym lepsze. A co wy na to?
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://soleboutique.files.wordpress.com/2011/03/dsc_00432.jpg?w=740 Limitowana edycja, w Polsce takich nie dostaniecie. Cena 350 złotych i teraz pytanie do was. Kupować, nie kupować? Jedni mówią że 'pedalito' drudzy że czym bardziej maxy poje*ane tym lepsze. A co wy na to?


Kupuj - jeżeli takie lubisz, nosisz i nie będą stały w szafce po dwóch wyjściach. Przynajmniej będziesz miał oryginalne buty. :P Jakby mi coś strzeliło do łba też pewnie bym kupiła. :tak:
Kameleon
Kameleon
  19 marca 2012

Męskich nie ma ?
Ja bym na buty do biegania nie wydał 350 pln. Na żadne bym tyle nie wydał. Za skąpy jestem.

RickFCB
RickFCB
  19 marca 2012

To nie sa buty do biegania.

Zajakość sie placi/.

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupować, nie kupować? Jedni mówią że 'pedalito' drudzy że czym bardziej maxy poje*ane tym lepsze. A co wy na to?

bedac facetem nie kupowalabym rozowych butow. tyle.
justCax
justCax
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupować, nie kupować? Jedni mówią że 'pedalito' drudzy że czym bardziej maxy poje*ane tym lepsze. A co wy na to?

czy Twoje pytanie jest (tylko) o wrażenia estetyczne czy inne?
pijana
pijana
  20 marca 2012

Cena jak na airy całkiem przyzwoita.

Ogólnie jestem dość tolerancyjna, ale

Kameleon
Kameleon: Męskich nie ma ?
Kameleon
Kameleon
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie jestem dość tolerancyjna, ale Kameleon: Męskich nie ma ?


To żart był. Aczkolwiek kolorek taki sobie.. :)
youaredaone
youaredaone
  20 marca 2012

dopiero po postach zauważyłam, że to są "męskie" :O
nie podobaja mi się w ogole...

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  20 marca 2012

Wyglądają rzeczywiście jak damskie

mmaryjka
mmaryjka
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Limitowana edycja, w Polsce takich nie dostaniecie.

hmm, ciekawe. mój facet ma je od roku;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Kupować, nie kupować?

kupować bo są zajebiście trwałe w porównaniu do innych jakie miał i miałam ja, są zwyczajne więc do wszystkiego pasują.
mmaryjka
mmaryjka
  20 marca 2012

(a zdjęcie przekłamuje, nie są różowe.)

RickFCB
RickFCB
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: RickFCB:Limitowana edycja, w Polsce takich nie dostaniecie. hmm, ciekawe. mój facet ma je od roku;). RickFCB:Kupować, nie kupować? kupować bo są zajebiście trwałe w porównaniu do innych jakie miał i miałam ja, są zwyczajne więc do wszystkiego pasują.


To jeśli dostał to jedynie od prywatnych sprzedających. Przynajmniej takie miałem informacje, a źródło raczej wiarygodne. Zresztą - nie ważne.

Co do trwałości to również słyszałem wiele dobrego, co do wygody również całe plusy. Co nie zmienia faktu że z jednej strony buty mi się podobają, ale z drugiej oczywiście troszkę przeszkadzają te kolorki. Dlatego mętlik.
Alucard
Alucard
  20 marca 2012

Chłopie za 350 zł kupisz dużo innych tak samo trwałych i męskich butów w firmówkach.

mmaryjka
mmaryjka
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do trwałości to również słyszałem wiele dobrego, co do wygody również całe plusy. Co nie zmienia faktu że z jednej strony buty mi się podobają, ale z drugiej oczywiście troszkę przeszkadzają te kolorki. Dlatego mętlik.

kolory naprawdę nie są tak nasycone jak na zdjęciu, lekko się przykurzą i będą zupełnie zwyczajne.
jeszcze co do trwałości, są dużo trwalsze niż maxy 90 czy nawet inne jedynki, ale nie wiem dlaczego akurat te.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopie za 350 zł kupisz dużo innych tak samo trwałych i męskich butów w firmówkach.

jak z męskimi - nie wiem, ale jeśli chodzi o wygodę tych butów nie mają sobie równych. szczególnie jak ktoś ma problemy z bolącymi stopami czy piętami.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.